Jump to content
  • Create New...

PelikanFaruk

Kayıtlı Üye
  • Content Count

75
  • Last visited

3 Followers

About PelikanFaruk

• Rank
    Level 1
  • Birthday 08/17/2003

İletişim Yöntemi

• AIM
    Adım Zafer İslam genelde ilk adım olan Zafer kullanılır 17 yaşındayım 4 yıldır anime izliyorum en sevdiğim anime Steins Gate boş zamanalrımda koşu,yüzme yaparım yoruluncada anime izlerim formu yeni keşfettim ve katıldım iyi geçinmek dileklerimle Dicord:PelikanFaruk#2553 İnstagram:zafer_ik
  • MSN
  • Website URL
    YOK
  • Yahoo
    YOK
  • Jabber
    YOK

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Yüzme, Koşma , Anime İzleme, Yemek yeme, Metin2

Recent Profile Visitors

308 profile views
  1. Accelerator Alttaki kısa şaçlı Loli getirsin bana
  2. @Gorjek Hoşbulduk 1-2hafta yoktum hala ıssız buralar herhalde
  3. Yosuga no Sora (alıntı yapamıyorum neden ?)
  4. Undertale - Oynadığım en güzel oyun güzel bir hikayesi var kesinlikle denenmeli Celeste - yine pixel bir oyun kendisi bir platform oyunu ama hikayeside gayet güzel ilk oynadığında anlamıyorsun ama aslında çok güzel semboller içeriyor Mount and Blade Warband - En uzun süre harcadığım oyun 50 ker falan sırf native (defualt) şekilde bitirdim yapılacak her şeyiyaptım modlar bitirdim hatta mod yapıp kendim oynadım (sonra foramt atınca gitti bidahada yapmadım) oyun çok zevkli ve çok başarılı rol yapma ortaçağ oyunu diyebilir her pc açıyot benim pc baya kötü ben bile 60fps alıyorum yüksek ayarlarda 2.oyunu çıktı ama işte oynayamıyorum :(
  5. Star warın çok büyük bi hayranı olmasada Korku, karanlık tarafa giden yoldur. Korku öfkeye; öfke nefrete; nefret ise acıya yol açar. - YODA SENSEİ
  6. İzlemişsindir ama Hellsing Ultimate ve Kimetsu no Yaiba animelerine bakabilirsin.
  7. Selam Beyza umarım forumda keyifli vakit geçirirsin Seni anlıyorum bende YKS çalışıyorum Umarım istediğin Liseyi tutturursun
  8. Death parde op My Hero MAN WITH A MISSION
  9. İzlemedim Alttaki Uzaki Chan izlememiştir.
  10. İzlemedim Alttaki Bleach İzlememiştir

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.