Jump to content

PelikanFaruk

Üyeler
  • İçerik sayısı

78
  • Son ziyareti

PelikanFaruk kullanıcısının paylaşımları

1. Filmlerin hikaye ile neredeyse hiç bağı yok istersen izleyebilirsin istersen izlemeyebilirsin (ben hepsini izledim ve bazıları güzel bazıları kötü bide bazen şaçmalıyorlar yenemeyeceği kişileri yeniyor falan) ama güncelde değilsen son filimlerden spo yiyebilirsin izleyeceksende güncele gelince izle Bana kalırsa eğer boş zamanın çoksa ve izleyecek animen kalmadıysa izle (şaçmalıyor derken gereksiz güçlendiriyorlar luffy i filimde sırf kötü adamı yenmesi için)
  2. PelikanFaruk

Manga için Hangi Tercih?

Burun bey önereceğim çoğu siteyi önceden öenermiş zaten bunlar dışında sitesine bakabilirsin
  3. PelikanFaruk

Anime İstek ve Önerileri

Böyle BAKİ - KENGAN ASHURA aksiyon görebileceğim bir anime arıyorum mümkünse örnek verdiğim 2 animedeki gibi yumruk yumruğa dövüşsün karakterler böyle büyü falan olmasın herkes birbirine kaş göz dalsın
  4. beceriksiz tanrı kendini kanıtlamak için 37 yaşındaki adammı loli bir kıza çevirir ve kız ona inanmamaya devam edip yüzbinlerce kişiyi öldürür
  5. PelikanFaruk

Açılış/Kapanış/OST Bulmaca

Dr.Stone Ending olabilrimi Doğru ise sıradaki şarkı Zing - The Emperor
  6. PelikanFaruk

Bu Cosplay Hangi Animeden?

Görür görmez anladım giysi sayesinde Clare - Claymore'dan Sıradaki soru
  7. PelikanFaruk

Bu Animeyi İzledin mi?

Doğru tahmin izlemedim Alttaki Kengan Ashura izlememiştir bence
  8. PelikanFaruk

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Owarimonogatari
  9. PelikanFaruk

Bul Getir!

My Hero Academia - Midoriya Aşşağıdaki hızlı bir karakter getirsin
  10. PelikanFaruk

Yakusoku no Neverland
  11. Elinize sağlık en sevdiğim karkaterlerden bazılarını bulamasamda aralarında en sevdiklerimi şeçtim sonuçları merakla bekliyorum
  12. PelikanFaruk

Yeni, garip bir kullanıcı

Hoş geldin aramıza ben Zafer İslam yada Pelikan Faruk nasıl istersen öyle de bende yks öğrencisiyim 5 yıldır anime izliyorum son zamanalrda sınava çok odaklandığım için bayadır girmiyorum foruma 200ü aşkın anime bitirdim tanıştığıma memnun oldum formda iyi eğlenceler
  13. PelikanFaruk

Bul Getir!

Accelerator Alttaki kısa şaçlı Loli getirsin bana
  14. @Gorjek Hoşbulduk 1-2hafta yoktum hala ıssız buralar herhalde
  15. PelikanFaruk

Yosuga no Sora (alıntı yapamıyorum neden ?)
  16. Selamlar Nasılsınız?
  17. PelikanFaruk

En Beğendiğiniz Oyun ...

Undertale - Oynadığım en güzel oyun güzel bir hikayesi var kesinlikle denenmeli Celeste - yine pixel bir oyun kendisi bir platform oyunu ama hikayeside gayet güzel ilk oynadığında anlamıyorsun ama aslında çok güzel semboller içeriyor Mount and Blade Warband - En uzun süre harcadığım oyun 50 ker falan sırf native (defualt) şekilde bitirdim yapılacak her şeyiyaptım modlar bitirdim hatta mod yapıp kendim oynadım (sonra foramt atınca gitti bidahada yapmadım) oyun çok zevkli ve çok başarılı rol yapma ortaçağ oyunu diyebilir her pc açıyot benim pc baya kötü ben bile 60fps alıyorum yüksek ayarlarda 2.oyunu çıktı ama işte oynayamıyorum :(
  18. Star warın çok büyük bi hayranı olmasada Korku, karanlık tarafa giden yoldur. Korku öfkeye; öfke nefrete; nefret ise acıya yol açar. - YODA SENSEİ
  19. PelikanFaruk

Anime İstek ve Önerileri

İzlemişsindir ama Hellsing Ultimate ve Kimetsu no Yaiba animelerine bakabilirsin.
  20. PelikanFaruk

Hepinize selaaaam <3

Selam Beyza umarım forumda keyifli vakit geçirirsin Seni anlıyorum bende YKS çalışıyorum Umarım istediğin Liseyi tutturursun
  21. PelikanFaruk

Açılış/Kapanış/OST Bulmaca

Death parde op My Hero MAN WITH A MISSION
  22. PelikanFaruk

Ansatsu Kyoushitsu
  23. PelikanFaruk

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim Alttaki Uzaki Chan izlememiştir.
  24. PelikanFaruk

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim Alttaki Bleach İzlememiştir
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.