Jump to content

Dpholyday

Kayıtlı Üye
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

İletişim Yöntemi

 • Website URL
  http://dpholytoth.chatango.comhttps://dpholyday.wixsite.com/sitem

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

428 profile views

Dpholyday's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Bu bir tek bende mi böyle bu aralar aşırı fazla oluyor önceden olmuyordu.
 2. Sağ olun tekrardan ne kadar geç olsa da :D
 3. Tam olarak bu da izlesem de hani karakter güçleniyor mu aksiyonu falan nasıl ileride diğer türlü ilgimi kaybederim :) Hepinize de yorumlar için Teşekkürler..
 4. İlk sezonu bayağı sıkıcı geldi bana göre fakat aşırı beğenilen bir seri izlemeye devam etmeli miyim değer mi? (Soru-Cevap da konu açamadığım için buraya açtım)
 5. Filler kısımları geçmek yerine ilerleterek izleyebilirsin 20 dakika yerine 5 veya 10 dakika da bitirirsin güzel olan filler de var. Tabi tüm bölümleri hatırlayan biri varsa o da yazabilir :D
 6. Grand blue - Ansatsu Kyoushitsu(Aksiyon,Komedi benim pek hoşuma gitmiyor da bakabilirsin.)
 7. Vinland Saga = The Last Kingdom (Eksileri Artıları var tabi ki yine de bir bakın güzeldir. Anımsatıyor hiç yoktan :D )
 8. Reis Adamlığa yeniden anlam kazandırırsın sen bu nece bir öneridir Kralsın
 9. Olması gerekenlerden güçlü anakarakterler diyorsun değil mi ayrıca oraya bakarken linkdekilere de baktım güzel öneriler vardı Onun için teşekkürler ama benimki tek konudan olmadığı için yeni bir şey yaziyim dedim.İlgin için Teşekkürler..
 10. Ben onu şey için demiştim öneriye bak dedin ondan :D Yine de Teşekkürler kesin izlemeyi düşünüyorum :)
 11. Dediğim kriterlere uyup uymadığını anlamak için izlemem gerekebilir.Zaman kaybetmek istemedim yine de bakacağım Tavsiyen için Teşekkürler..
 12. Baktım Açılmamış... Çok iyi oynayamıyorum maalesef eklerseniz eşlik edebilirim. Steam Adım:☪ One Autumn Leaf ◣ [TR] ◢
 13. Merhaba Merhaba Öncelikle kusura bakmayın 198 sayfa olduğundan bakamadım arasam da bulabileceğimi düşünmüyorum. Bana ana karakter slime'daki ,smartphone daki gibi isekai olsa da fark etmez fakat ana karakter çok güçlü olacak buradakiler gibi ve log horizon,overlord daki gibi bir şeyin krallık olur lonca olur grup olur başında olacak ana karakterli .Mümkünse soğuk kanlı da olabilir, bir anime istiyorum. İlginiz için şimdiden Teşekkürler...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.