Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Mileydi kullanıcısının paylaşımları

1. resmi göremiyorum :ph34r: ama matsumotoyo çok severim :rolleyes: ayrıca bir senede alınan 11 kilo benim altı ayda aldığım 20 kilo ile boy ölçüşemez der göbeğim ve ben yola devam ederiz :D
  2. Mileydi

Watashi wa Emre Desu

buyumuşte küçülmüş desem
  3. Mileydi

Watashi wa Emre Desu

ama buyuycek abisi :D :D hem öyle kucuğum dediğine aldanma sen :ph34r:
  4. Mileydi

Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]

kız dur ben daha yeni gördüm bu konuyu :ph34r: sende ne cevherler varmış böle maşallah 10 parmağinda 11 marifet :D kabaca giriş bölümünü okudum hoşuma gitti :rolleyes: müsait olunca devamını okuyacağım ;) özellikle şu beklenen 3.dünya savaşının çıkmaması bu fikir bana daha önceden uğramıştı B) o yüzden hemen daldım konuya :rolleyes:
  5. ben bir ichigo biliyom Bleach başka var mı ki :ph34r:
  6. Mileydi

Watashi wa Emre Desu

hoş geldinnnn keyifli forumlar ;)
  7. cıkkss sen bu halinle iyisin :D seni görmedim ama ondan iyisindir saçların siyah daha ne olsun ;)
  8. bu ihtimal bile sıfır dan iyidir demii :P ekkk umudu ile :ph34r:
  9. yavvf bu anime karakterleri niye böyle bir içim su oluyor ki bu iki boyutlular yüzünden üç boyutlulardan sıkılıyor insan hoş gerçeğini görsem dönüp bakarmıyım ????
  10. her asosyal böle karizmatik olsa tadından yenmez :D :D
  11. bence karakterlerin resmini de ekleyin :rolleyes: hani daha hoş olur gibim :ph34r:
  12. Nyanko-sensei azcık birazcık hafiften bana yakın ama ahanda bu ben dediğim bir karaktere yaklaşamadım henüz :unsure: Nyanko-sensei kim derseniz aşağıda ufaktan kalkmaya çalışan kedicik :D
  13. Mileydi

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

aslında bugun değilde mesela bu hafta ne izlediniz desek :D hani bir günde seri bitmiyor ya o bakımdan dediydim :ph34r: ergo proxy , baccano, black logan karışık olarak izlenmeye devam ediyor :rolleyes: 2 seri daha var böyle ( onları yarın yazıcam :P ) biondan bişundan ortaya karışık yanar döner meyve tabağı gibi ama olsun biz böyle mutluyuz :D :D
  14. Mileydi

Merhaba forum turkanime :)

hoş geldin keifli forumlar ;)
  15. Mileydi

Herkese merhaba

hoş geldin :)
  16. Mileydi

Herkese merhabalar

hoş geldin keyifli forumlar ;)
  17. Mileydi

Kuroko no Basuke Reklamı

paylaşım için teşekkürler ;) gelsede izlesek :rolleyes:
  18. çok başıboş kalmış burası takipçilerimize yazık :ph34r: akşam neşesi yada meşesi bölüm bilmem kaç :D
  19. pekala bu geçmiş yıllar için :ph34r: 1- bu bugun için :D 2- bunlar da önümüzdeki diğer yıllar için DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE YAŞLARA :P :D :lol: 3- sanırım bu kadarı yeterli :ph34r:
  20. Mileydi

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum kadar oldum hala oyuncak aslan ile uyuyorum :ph34r:
  21. Mileydi

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

bak aklıma getirdin kiritsugu nasıl unuturum seni yaaaa :(
  22. Mileydi

benim hiç beklemediğim aklıma bile gelmeyen bir şeydi şok olmuştum :wacko: diğer izlediğim bir çok seri de gidişatına göre ön görüde bulanabilmiştim ama bunu hiç beklememiştim, düşündükçe halen sinir durumundayım :angry:
  23. Mileydi

benim oldukça fazla aslında şimdilik aklıma gelenler bunlar izlemeyenler için spoiler e aldım :ph34r: Fullmetal Alchemist Mobile Suit Gundam Great Teacher Onizuka K-Projejct Phantom Requiem For The Phantom Rainbow yazınca farkettim de hep üzüldüğüm şeyler aklımda kalmış :blink:
  24. Mileydi

herkese slmmmmmmmm

hoş geldin keyifli forumlar ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.