Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Mileydi kullanıcısının paylaşımları

1. Mileydi

( 12 / 12 ) Saiyuuki Reload Blast

Yeni sezon Karizma erkekler Ayyy Sanzooo Kalbim dayanamaz sanırım Kolay gelsin gülüm
  2. Mileydi

( 12 / 12 ) Isekai Shokudou

Kolay gelsin şimdiden, konusu çok orjinal gelmişti umarım seri de orjinal olur
  3. Mileydi

( 13 / 13 ) Jikan no Shihaisha

Yeni proje hayırlı olsun yeni sezonda gözüme kestirdiklerimin TAÇE tarafından alınması gönlümü rahatlattı kolay gelsin şimdiden
  4. Mileydi

( 24 / 24 ) Ballroom e Youkoso

Orhan'ımmmmm kolay gelsin, yeni sezonda en çok beklediğim seri O zaman dans Diğer seriyi de 94341621654 bekliyorum gambare
  5. Mileydi

( 12 / 12 ) Dive!!

Spor animesi Bir sürü erkek Bir sürü kas Kolay gelsin balım 98856856321 gözle bekliyorum
  6. Mileydi

( 04 / 24 ) Shoukoku no Altair [1080p]

Taylan'ım yakışıklım kolay gelsin, sabırsızlıkla bekliyorum, güncel takip edeceğim nadir serilerden biri olacak gibi duruyor, ilk bölümü izledikten sonra daha netleşir sanırım bakalım nasıl bir anlatım ortaya çıkacak... Gambaree
  7. Mileydi

Dünya aslında çok net imiş...

Günaydın körler Ama en körünüz benim anlaşılan, 4,5 miyop 4 astigmat ve azcık hipermetrop ile gözlükle bile 30 cm yakını görmekte zorlanan ben Birde üstüne alerji Bluray yayına geçmek için neler vermezdim
  8. Mileydi

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemez olur mu hemde kaç kere Altta ki Fake izlememiştir
  9. Konumuz mevcut oraya yazınız. Forumu araştırıp, lütfen kurallarını okuyunuz, kilit.
  10. Konumuz mevcut oraya yazınız. Kilit.
  11. Mileydi

( 12 / 12 ) Drifters

Asın bayrakları Taylan'ım yakışıklım sanki bir rüyadayım Seri nihayete ermiş emeklerine sağlık hayır ağlamıyorum, ağlamıyorum gözüme Drifters kaçtı Bu anın şerefine patlasın fişekler...
  12. Saçmalık.... İşin suyunu çıkartmayın bence...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Beytize

Beytize

yaa anlatsa birisi noluyoo forumdaaa :crying:  

3. Heimatlos

Heimatlos

Forumda 1940 gibi bir hava var her an patlak verebilir bir şeyler yikil.gif

4. Beytize

Beytize

ne gibi bişiler :ahaaah-onion-head-emoticon:  bu arada bildirim sesi değişmiş forumun ödüm patladı nerden geliyor diyorum bu kız sesi :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

13. @Never4Ever Doğum günün kutlu olsun genç, geç kalmadım umarım, neyse doğum gününün geçi erkeni olmaz hepidibörtdeytuyuuuu
  14. Mileydi

bu sakeler nerede satılıyor

Bunun için konu açmanıza ne gerek var, durumunuzdan sorabilirsiniz hatta daha kolayı var google a yazıyorsunuz çıkıyor tabi google amcaya da bu dil ile sorduysanız cevap vermeye tenezzül etmemiş olabilir hadi ben yine anlayışlı çıktım da cevap veriyorum kullandığınız dile dikkat ediniz. Konu kilit.
  15. Mileydi

Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

@legolas1818 Uyarılara rağmen anlamsız iletiler atmaya devam ediyorsanız sonuç banlı evrenin tozlu boşlukları 26.05.2017 tarihli ekleme @cmlcn06 Yukarıdaki aynı sebeplerden dolayı aynı şekilde
  16. Mileydi

AniDB Top Waifu&Husbando Listesi

Bence direk loto oynar gibi sallamislar, tamam %100 net bir sonuç zaten beklemiyorum ama bu kadar da ıska olmamalı, Anime izleyen kadınlar, kadınlarımız nerede ? Anime izleyen kitlenin %999999 erkek oldugunu veya bu sektöre maalesef yön verenlerin erkek oldugunu bu tarz anketlerden gayet net anlaşılıyor ?
  17. Mileydi

Anime Aşk Üçgenleri (Konusu Harem Olmayacak)

Buna en güzel örnek Chihayafuru olur Türü : Oyun, Yaşamdan Kesitler, Spor, Dram ve Josei diye geçmekte. Sonra Cross Game, Kou, Aoba ve Azuma tabi önce Wakaba yı da dahil etmek lazım ama sonra o oyundan çıktı. Tür : Komedi, Dram, Romantil, Okul, Spor İlk başta aklıma gelenler bunlar eve geçince listeye bakayım
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

Ayrıca dark temada sağda atılan iletileri görebildiğim için benim işime geliyor abuk bir ileti var mı diye her konunun içine girmekten daha kolay :bike-onion-head-emoticon:

3. Heimatlos

Heimatlos

Yok benim için çok güzel beyaz olunca gözlerim akıyor :D

4. LeornKayn

LeornKayn

Beyin yakmayan sorulardan oluşan güzel bir anketmiş yaptım yolladımda fantastik+shounen izleyen biri olarak tercihde fantastik yapmak zorunda kaldım o iyi olmadı sadece bir seçenek hakkı :/

18. Mileydi

AniDB Top Waifu&Husbando Listesi

Hani Husbandolar nerede Dominator un bile oylandığı bir liste bir şeyler beklemeli miyiz
  19. Mileydi

( 26 / 26 ) Project ARMS

Kolay gelsin gençler hani bekleyenler var diye bir hatırlatayım dedim
  20. @Singularity Ümidimmmmmm Kusura bakma hepibörtdeytuyuuuu olsun sağlıklı, paralı, neşeli, sevdiceklerinle birlikte bol eğlenceli günler geçirmen dileğiyle
  21. Mileydi

( 01 / 01 ) Koe no Katachi

Yaaa bigit sen ne anlarsın Bilerek izlediğin takdirde hiç de hayal kırıklığı değildi. Daha fazla ne umulabilirdi ki diye düşünüyorum, sümsüklük kısmına katılmıyorum, arkadaş ortamında gözde biri olarak dışlanmasının sonucu uğradığı hayal kırıklığı bence çok güzel yansıtılmıştı, ilk okula gidiyorsunuz, belli bir arkadaş çevreniz var ve bir bakıma siz lider gibisiniz, kendinizde her hakkı görüp birde çevrenin pohpohlamasıyla daha bir gaza geliyorsunuz, sonra işler tersine dönüyor, birden göklerdeyken, hop bir bakmışsın eziklediğin kişinin yerindesin, psikolojik olarak bu şekilde bir etkilenme veya bunun yansıması, ya kendini dışarıya kapatırsın yada daha beter azarsın şeklinde yansıtılabilir ki mangaka ilk yolu seçmiş. Kötü mü yapmış bence hayır daha çabuk bir olgunlaşma yaşattı kahramanımıza diye düşünüyorum. Mangasını okuduğumdan belki bende daha farklı bir etki yaratmamış olabilir. Sonuçta içeriğini biliyorum gidişatı biliyorum sonunu biliyorum. Eğer mangasını okumamış yada bu eser uyarlama yerine orjinal bir yapım olsaydı belki bu kadar etkilemez yada daha farklı şeyler umabilirdim. Ohhoooo çevirmen bile derse vay halimize
  22. Mileydi

İzledim geldim Mangasını severek okumuştum, Animesinden de beklentilerim oldukça yüksekti ama yine bu Japonlara güven olmaz deyip mümkün olduğunca kendimi kaptırmamaya çalıştım, ama beklediğime değdi. Daha başlar başlamaz kapıldım gittim resmen soluk almadan izledim. Açılış şarkısına bayıldım Çizimler, hikaye, atmosfer gerçekten etkileyiciydi , süre olarak uzun gelebilir ama daha kısası da zaten olmazdı buna rağmen hiç sıkmadan kendini izletmeyi başaran bir yapım. Şiddetle tavsiye ediyorum. Çeviriyi beklediğimize değdi Emeklerine sağlık İnci tanemmm
  23. Mileydi

Yaoi Fc (+15)

O tarz konuları olan seriler pek tercihim değil ama bir iki isim verebilirim umarım okumadığın ve içlerinden beğendiklerin çıkar.
  24. Mileydi

İnci tanemm kolay gelsin Ben bekliyorum gerekirse 9845184321 yıl beklerim yeter ki çeviri senden gelsin Kendini dara sokma rahat rahat takıl, kafa güzel olursa çeviri de güzel olur, sen zaten güzelsin
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.