Jump to content

Braveng

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

Braveng hakkında

• Doğum günü 06/29/1996

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Braveng üyemizin başarıları

1. Braveng

istanbulda bazı kafeler

Bence pek öyle yerler kalmadı her yer pahalı. Hoşuna giderse genelde sahillerde ibb ye ait beltur kafeler var self servis haliyle de kafanda dikilen garson derdin olmuyor ama kafelere göre daha uygun. Aileler ve orta yaşlar daha yoğun tabi kafe ortamı yok ama belki bi bakarsın
  2. Braveng

Herkese Merhaba

teşekkürler sana da başarılar :)
  3. Braveng

Herkese Merhaba

Hoş buldum teşekkürler mutlaka uğrucam ?
  4. Braveng

Herkese Merhaba

Hoş buldum teşekkürler ?
  5. Braveng

Herkese Merhaba

normalde dgs ile girdim önlisans mezunuyum teknikerlik daha büyük amelelik oluyor bi de fiziksel işler bana göre değil 1.63 boy var tecrübe kazanana kadar zaten her türlü çilesini çekicem el mecbur ama en azından mühendislikte kafa yormalık işler bana daha uygun alışınca gerisi geliyor ?
  6. Braveng

Herkese Merhaba

Hoş buldum teşekkürler
  7. Braveng

Herkese Merhaba

öyle ama bi yerde de iş + anime yaşam tarzına geçmek gerekiyor yoksa hiç mühendis hayatı yaşayamıcam
  8. Braveng

Herkese Merhaba

Hoş bulduk @DrClover amin bitse de kurtulsak :)
  9. Adım Ahmet 24 yaşındayım ve mekatronik mühendisliği öğrencisiyim. İzleyecek anime bulamadığımda foruma bakıyordum artık üye olmanın vakti gelmiş diye düşündüm belki benim de ufaktan faydam olur. Tamamını izlediğim 50 farklı anime serisi var ama hepsi de uzun soluklu olanlar. Kısa animeler çabuk bitiyor tadı damakta kalıyor. Umarım güzel vakit geçiririz :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.