Jump to content

Ari01

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Ari01 kullanıcısının paylaşımları

1. Hmm dersleri toparlıyorum yavaş yavaş. Sınavları bilmiyorum açıkçası, daha pek bir şey denmedi bize ama Kasım'ın 2. haftasından sonra olur diye düşünüyorum. Program göndermişlerdi de bakarım bir ara. Onun dışında 3 dersten proje ödevimiz falan var, biri haftaya hem de ama ders rehberlik gibi bir şey olduğu için rahat. Perşembe ve haftaya pazartesi de iki dersten quiz gibi bir şeyimiz var. Böyle biraz ajanda gibi oldu da neyse
  2. En doğrusu ;D
  3. Bakıyorum resmileştik biraz. :)
  4. Burası için mi diyorsun? Ya arada uğrarım yine, merak etmeyin, bir kere yazmaya başlayınca arkası geliyor bende. :) Tabii ki de. ^^
  5. Demediniz mi? İyi o zaman
  6. Hay hay, söylerim. :)
  7. Ya amann burasının tadı hep ayrı. Ayrıca ne yani benimle konuşmak istemiyorsanız açık açık söyleyebilirsiniz. :D
  8. Kessinlikle Hmm bi yazayım o zaman şimdi, bakalim kimler katılabilecek. Konuşuruz ona göre. Yani affedersin, ama hayatta kalmaya çalışıyordum hani. :D
  9. Bu arada bir ara DC den konuşsak mı desem ne dersiniz? Vaktiniz olur mu? Malum uzun zamandır konuşmuyoruz çünkü :D
  10. İyi okumalar iyi geceler
  11. Sen nasıl istersen Pega, gireceğim ve o grubu paramparça edeceğim.
  12. Anlıyorum Pega, yani şu 3lü grup iyi gibiydi, hatta içlerinden biri de hukukta okuyormuş, bu seneki bir dersimiz de ortak. Onlarla kaynaşmaya çalışacağım mesela, yarın dersimiz var. :D
  13. Hii şimdi anladım. Anlaşıldı seneye oda arkadaşlı bir odada kalacağım.
  14. İnsanın canı sıkılınca bir şeye takası geliyor bilirim. Geçen sene ertesi gün sınav varken AMV ler o kadar çekici gelirdi ki 1 saat falan izlerdim, şimdi o kadar sarmıyor mesela :D
  15. Aa nereden biliyorsun Ponçik :D Daha geçen gün 3lü bir grupla konuştum, bugün de 2li. :D Sıkıntı birileriyle konuşmakta değil zaten, böyle devamlı arkadaş olabileceğim, üniversite hayatım boyunca bana eşlik edebilecek birini bulmakta. Yoksa daha şimdi birine merhaba dedim zaten :D :D Elbet diyorsun ha, belki mezuniyete falan :D Tamamdır, bakacağım
  16. Anladım diyeceğim de tam anlayamadım. Kenja no mago'yu da izlemem lazım. :D Yani çerezlik diyorsun işte. :D
  17. Maşallah :) Uuu süper, yürü ya kim tutar seni :D
  18. :D Ya çekingenlik değil, karşıma insan çıkmıyor ben ne yapayım :D Herkes de izliyor şu Squid Game'i ya :D Aynen aynen :D Bir de ben tanışabilsem onlarla. :D Şu an Mushoku'yu izliyorum, bir de Demon Slayer'ın bölümlerini takip ediyorum. Ha şu suikastçı ye bakacaktım ben de. Nasıl güzel mi, izlenir mi? Hmm, bakayım o zaman bir ara Saihate no Paladin'e
  19. Yani şu aralar ilk sezonun 4. Bölümde falanım, daha yeni başladım. Canım zaten echii de izlemek istiyordu sıkıntı olmaz o yuzden. Sitede şu an puanı çok yüksek, anlamadım ben de, yani bizim millet biraz fazla puan veriyor bazı animelere ama yine de yuksek puan ya bir izlemek lazım Hmm hemen sayayım, Demon Slayer, geldiğinde Attack on Titan, Mushoku Tensei, Rising of the Shield Hero (geldiğinde). Şu an aklıma bunlar geliyor. Yazmayı unuttuğum devam serileri varsa bilin ki onları da izliyor olacağım. Yani izlediğim animeye ruh halime göre karar verdiğim için sonra ne izlerim tam bilemiyorum. Yoksa listem acayip uzun. Bundan önce de Dr. Stone'u bitirdim. Ah Senku.. elmalı kekim. Devam serilerinden bahsediyorsun değil mi? Aynen
  20. Yani evet bir süre girmedim, haklısın. :D Ama dersler çiğniyor beni o yüzden. Hem buranın tadı az ama öz kişi olmasından da kaynaklanıyor, yani uzun zamandır düzgün bir arkadaş edinemeyen benim için sizin gibi tanıdığım insanlarla bir anda sohbete dalabilmek çok hoş bir şey şu an. Hmm, ne izliyorsun peki? Ben de nasıl olayım, dersleri anlamaya çalışıyorum, vayy artık üniliyim modundayim ve arkadaş avlamaca oynuyorum. Şimdi yine gidip bi etrafı kolaçan edeceğim hatta (ama sizinle muhabbet edebilirim bu sırada :D ), hayır kampüsü geçtim yurt gerçekten de hayaletli gibi. Sabah akşam kimseyi görmüyorum odama giriyorum dışarıdan sesler gelmeye başlıyor. :D Anime izliyorum, fantastik bir kitap serisine başladım falan, benim de öyle böyle bişi. :D
  21. Çok haklısın
  22. Hm macera mı? Bayağı değişecek gibi o zaman konsept. Yani 2 bölümde hikayenin tam nereye gideceğini anlayamadığım için nasıl bir şey olur hiçbir fikrim yok. Bu konuda manga acayip fikir veriyor, yani kesin konuşmak istemem ama eğer ilk kısım kadar etkilemediyse büyük ihtimalle o kadar iddialı olmayacak demektir. Bu aralar Mushoku Tensei'i izliyorum, büyük ihtimalle ondan sonra bir tane daha çerezlik bir seri izleyip izlerim Fumetsu'yu. O filmi de bir ara izlemem lazım benim. Yani bu konu biraz kişiden kişiye değişiyor, birini çok etkileyen birini o kadar etkilemeyebiliyor. Hani böyle biraz distopya gibi distopyaydı. Ya da öyle bişi işte. :) Haha, hiçbir yer burasının tadını vermiyor Pega :D İyi akşamlar sana da. Nasılsın konuşmayalı?
  23. İlk 2 bölümünü izledim, iki bölümün de sonunda gözyaşlarım akıyordu, kapattım devam etmedim o yüzden. 2. sezonu mu çıkacakmış Ne zaman? Yani dram animesi olduğu için eğer kurgu uzunsa iyi gider anime ama uzun bir hikaye düşünüp yazmadıysa mangaka olaylar tekrar etmeye başlayabilir. :/
  24. Yarın dersi var edeyim hemen Biliyorum bizim okul da kullanmıştı, deneme sınavları da çok hoşuma gidiyordu benim. Ooh umarım hep böyle devam eder. O yok işte, olsa yapışacağım da. :D Keşke öyle seçseymişim ama. Yaw o lafın gelişiydi zaten. Dolar malum. :D İşim düşerse yazarım tamam :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.