Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

İletiler bölümüne Barış D. Baryshx kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Birşey söyliyim konuyu ilk açtığımda cidden ilk mesajın böyle olacağını düşünmüştüm biliyor musun ? :D Hatta hiç cevap gelmezse kaparım konuyu falan niyetindeydim

Ps: Bende onların animesinin devam etmesini isterim özellikle D.Gray Man'nin...

doğru düşünmüşsün, dejavu oldun yani :lol: ben anime izlerken öyle şeylere takmam, tadını çıkartırım. son bölümünden sonrada anime ile ilgili değerlendirme yaparım kendi içimde. şöyle bir geçiririm zihnimde film şeridi gibi animeyi, severim veya sevmem animeyi tamamını düşündükten sonra ;)

2. hayır hiç kararsızlığa düştüğüm olmadı :P konuyu açan kişinin sorduğu soruların hiçbiri aklıma gelmedi, öyle bir düşünce doğmadı zihnimde :lol: sadece animesi biten ama mangada devam eden animelere kıl oluyorum (Bleach, D Gray man v.b.). manga'dan hoşlanmıyorum, animenin yerini tutmuyor ama mecburen okumak zorundayız :D <_<

3. bu arada 6 tane pain olması lazım, eğer beni madara yazmayacaksan, Pain'in Animal Path olanını seçiyorum

1 - Deva Path (Yahiko) = bunu sen seçtin (pain ile yahiko aynı kişi, ayrı ayrı isim olmaz bence, ruhu aynı değil ama bedeni aynı :D )

Resmi ekleyen

2 - Asura Path

Resmi ekleyen

3 - Human Path

Resmi ekleyen

4 - Animal Path

Resmi ekleyen

5 - Preta Path

Resmi ekleyen

6 - Naraka Path

Resmi ekleyen

4. Flood yaptığım için kusura bakmayın ama dayanamadım :D

Bende school daysi izledim söylediklerine katılıyorum makato iğrenç bi karakterdi gerçekten ama bence anime izlenilenilir bi anime. Değişik bi konusu var ki zaten sonunda kotonaha hepimiz için makotodan öç alıyor :D Bence sadece makotoya yüklenme kızlarında çok suçu vardı ^_^

aslında en çok suç kızlarda, makoto kendi halinde biriydi, uzaktan uzaktan seviyordu, ama kızlar çöpçatanlığa bir başladı....sonrada makoto raydan çıktı :lol:
  5. Ancak Edo Tensei ile canlandırıldığında Akatsuki üyesi değil. Hatta Akatsuki dağılıyor bile denebilir. Adam kalmadı.

üyesi olup olmaması veya grubun dağılması önemli değil, grup tobi tarafından madara'nın fikirlerini hayata geçirmek için kuruldu, olup olmaması,ölmesi,grubun dağılmasını ne yapacaksın sen, ana fikre bakalım :P
  6. Bence, hepimiz Türkiye'deki anime anlayışını geliştirmek için savaşıyoruz mantığı ile uploaderlara asker(çünkü savaşta aktif görev alıyor) ve yorumculara istihbarat ajanı(Çünkü iyi animelerin bulunması konusunda hayati önem taşıyor.) muamelesi yapılabilir.

Upload

0 - 49 > Sivil

51 - 99 > Çaylak

101 - 249 > Onbaşı

251 - 449 > Çavuş

501 - 999 > Teğmen

1001 - 1499 > Yüzbaşı

1501 - 1999 > Binbaşı

2001- 2499 > Albay

2501 - 2999> General

3001 - 9999 > Mareşel

bu forum.donanım sitesinin derecelendirme sistemi ^_^ orjinal olmalı rütbeleme, ben hala aşağıdakilerde ısrarcıyım :D

Baka = 0 - 10

Chan = 11 - 50

San = 51- 100

Sensei = 101 - 200

Senpai = 201 - 300

Sama = 301 - 500

Samurai = 501 - 1000

Sencho = 1001 - 2000 (kaptan demek)

Taisho = 2001 - 3000 (General, komutan demek)

Shogun = 3001 - 5000 (Baş Kumandan, General ve Amirallerin Başı anlamına gelir)

Otaku = 5001 + ~ (Sonsuz)

7. malesef. İlk mesaj da yazdım. Akatsuki üyelerini veriyoruz. Ve çoğu alındı. Bi bak sen.

aslında madara'da akatsuki üyesi sayılır, akatsuki onun planlarını gerçekleştirmek için tobi tarafından kuruldu, bir nevi uchiha madara akatsuki'nin onursal başkanıdır :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.