Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

İletiler bölümüne Barış D. Baryshx kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Near, Boa Hancock, Hatake Kakashi, Gin Ichimaru, Ino Yamanaka, Yumichika Ayasegawa, Renji Abarai, Orihime Inoue ile Başak burcundanız,yani bunlar ile iyi anlaşabilirim, Belliydi zaten yagami light, L veya near'dan birinin başak olduğu... analitik düşünme,detaycı,titiz,zeki,pratik ve mükemmeliyetçi :D

Amane Misa, Cornelia li Britannia, Rukia Kuchiki, Haruno Sakura, Hinata Hyuga, Ino Yamanaka, Haku, Karin Kurosaki, Yuzu Kurosaki, Retsu Unohana, Orihime Inoue, Kuronuma Sawako, Yoruichi Shihoin, Nelliel Tu Odelschwanck bunlar ile iyi beraberliğimiz olabilir :wub: hayret ya bu Sakura,Misa Ve Orihime başak ile, bunlar genelde anime aleminin kıl olduğu tipler :lol:

Usui Takumi, Kazehaya Shota, Ryuken Ishida, Kisuke Urahara, Coyote Starrk, Yumichika Ayasegawa, Kankuro, Gaara, Monkey. D. Luffy, Portgas D. Ace, Near, Hatake Kakashi, Gin Ichimaru, Shinji Hirako, Madara Uchiha, Maito Gai ,Choji Akimichi, Deidara, Danzo Shimura, Minato Namikaze, Renji Abarai bunlar ile de iyi arkadaş olabilirim ^_^

2. Kuchiki Byakuya kuğulluğu, "Chire, Senbonzakura." deyişiyle, her türlü sakin hali ve hep sakin konuşmasıyla, "Ban-kai." deyip kılıcını yavaaşça yere bırakmasıyla beni her seferinde ağzım açık olarak bırakmış adamdır. ( Yirim onu. ) Karizma olarak sıralarsak kesinlikle o. -_-

Sonra Ichımaru Gin gelir, onun gülüşü, "Bye bye" deyişi ve gözleri yeter zaten. B)

Sonra da Shunsui gelir, onun rahatlığı, Bankaisinin bilinmezliği, ve dövüşürken sinsi bir şey olup çıkması da çok hoşuma gider. :D

Bir de Ichigo Aizen'le savaşırken çok iyiydi. :P

Urahara, Kenpachi, Hitsugaya vs hepsi karizmalar ama benim sıralamam bu :D

hepsine katılıyorum, ama Kenpachi benim için daha üst sıralarda -_-
  3. yok yaa bu TRT 1 'de yayınlanıodu ( Elfen Lied'ın orada yayınlandığını hayal bile edemiyorum :) )

Altın prenses olmak için 100 kadar kız seçiliyordu. Bunlar bir okula gidiolardı. Hatta okulda melek kızlar ve şeytan kızlar da vardı. En son bu kız seçiliyordu. Ayyy sonunu hatırladıkça ağlayasım geliyor :( Hatta bir önceki prenses kızın sevdiği oğlanın annesiydi falan onu tekrar izlemek istiyorum ama bir türlü bulamadım :(

o zaman sana şimdiye kadar türk kanalarında yayınlanan animelerin listesini ekleyeyim, orada TRT'nin bütün kanalları ve anime listeleri var ^_^ belki hatırlarsın :rolleyes:

http://forum.divxplanet.com/index.php?showtopic=74178

4. Tam hatırlayamıyorum ama sanırım anime olduğunu bilmeyerek Dragonball, Captain Tsubasa veya şeker kız Candy. Gerçi bu üçünüde izledim ama ilk hangisi hatırlayamıyorum ;) 16,17 yıl geçti arkasından ^_^ ha birde Voltron var, diğer sayfalara bakarken farkettim, aklıma geldi. O neydi ya tam olarak hatırlayamıyorum ama sanırım 5 robot birleşip voltron oluşturuyordu :D tabi o 20 yılı geçti okula gidiyormuydum, hatırlamıyorum :lol:

Bilinçli olarak ilk Naruto, kendim internet ortamında gezerken keşfedip, bu ne lan bir izleyeyim diye başladım, ondan sonrada devam ettim animelere.

5. - meh anime seven arkadaşlarımın olup olmaması umurumda değil -_-

- anime seven sevgilim olmasıda şart değil, o da pek umurumda değil <_<

- ben eskişehir'in merkezinde bir anime,manga ve cosplay mağazası açmak isterdim, dükkan bana ait olacak tapusuyla, çünkü kar kaygısı yaşamak istemiyorum, sadece hobi olarak yapmak istiyorum bu işi, mağaza kendini geçindirsin yeter, kar istemem. ve tüm Türkiye'ye hizzmet verecek tabi internet üzerinden, ve ucuz olacak ^_^

- Japonya'ya gitmek, mümkünse oraya yerleşmek ve Japonca öğrenmek isterdim :wub:

6. hareketli değil ama bence etkileyici, Code Geass'in en son bölümünün final sahnesinde çalıyordu. şarkının adı Hitomi - Continued Story

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=mzZ-SSrpTqo

birde Death Note'un opening var, biraz fazla hareketli metal olduğu için, Maximum The Hormone - Whats Up People

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=JRNNbVw1ao0

7. V For Vendetta

Papillon (Kelebek)

Oldboy (ihtiyar Delikanlı)

Zatoichi

Requim For a Dream (Bir Rüya içn Ağıt)

Fight Club (Dövüş kulübü)

City of God (Tanrı Kent)

No Country for Old Man (ihtiyarlara yer yok)

One Flew Over the Cuckoo's Nest (Guguk Kuşu)

Noi Albinoi (Buzdan Hayaller)

8. Resmi ekleyenResmi ekleyen

eğer erkek değilde Kız olsaydım Jiraiya veya Pain (Yahiko) ile evlenmek isterdim, ama bence Jiraiya evlenmeyi düşünen bir tip değil, hayatı boyunca bekar kalmayı isteyecek bir tip. nerde çalgı,eğlence orada Jiraiya. Pain'de aynı şekilde evlenmeyi düşünecek bir tip değil, onun aklı dünyaya barış getirmenin peşinde, hocası Jiraiya Sensei gibi :D şimdi gelelim gerçek isteklerime = code geass'dan Shirley, Naruto'dan Hinata ve Konan, bleach'den yoruichi...tabi bu isteklerim sadece dış görünüşleri ile ilgili değil, huylarını ve hayat ile ilgili düşüncelerinide seviyorum ;)

Resmi ekleyenResmi ekleyen

Resmi ekleyenResmi ekleyen

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.