Jump to content

Halic

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

Halic hakkında

• Doğum günü 02/21/2008

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Halic üyemizin başarıları

1. Light Novel'i bitti diye biliyorum. Mangası da animesinin olduğu yere kadar var.
  2. High School Of The Dead'in mangakası vefat etti, diye biliyorum.
  3. Çeviri için teşekkürler.
  4. Günaydınlar.
  5. Halic

Bleach Hakkında

Dostum şuan Bleach 110'dayım ben de ilklerde çok sıkılmıştım fakat Rescue Rukia arc'ı girince gerçekten animeye bağlanıyorsun anime zaten o arc'da açılıyor konusu özgünleşmeye başlıyor ve gayet güzel fightler görüyorsun 16. Bölümde arc olayları yavaştan başlıyor arc'a tam giriş 42. Bölüm oluyor fakat 16. bölüm dahil güzel fightler izlemeye başlıyorsun o yüzden 16. bölüme kadar sabret zaten sonrasını heyecanla izlemek isteyeceksin.
  6. Öncelikle merhaba yakın bir zamanda Hidan No Aria'yı bitirdim fakat Hidan No Aria AA izleyip izlememe arasında kararsız kaldım. Sizce Hidan No Aria AA'yı izlemeli miyim? Yada Hikayesi ana hikayeye bağlanıyor mu?
  7. Halic

Bir günde ortalama kaç bölüm anime izliyorsunuz?

Naruto Bitirdiğim An Bir Boşluğa Düştüm Ve Günde İki Anime Bitirmeye Başladım ( 24 Bölüm) Böyle Böyle Bir Süre Geçti Şuan Günde Bir Anime Bitiriyorum (24 Bölüm)
  8. Halic

Anime İstek ve Önerileri

Önerdiğiniz animeleri şahsen izleyip bitirmiş ve onların bağımlısı olmuş bende, biraz ekleme yapmak isterim Fullmetal Alchemist:Brotherhood , Nanatsu O Taizei, Kiseijuu: Sei no Kakuritsu , Owari No Seraph ve Tokyo Ghoul.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.