Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

1043
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

0nLin3 kullanıcısının paylaşımları

1. Shokugeki no Soma adındaki yemek mangasında Türk kebabı çıktı :D
  2. 0nLin3

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

Hoşgeldin zeroraw, bu arada, imzada birden fazla resim olmuyor diye biliyorum. İstersen bir admin görüp uyarı vermeden spoiler içine al fazlalıkları :ph34r:
  3. Yok devam ediyoruz da, biraz meşguldük kusura bakmayın. Soranohikari'nin sınavları vardı. Benim fizik projem bu gün bitti. Yarın almanca sunumumdan sonra artık serbestim! :D Özür olarak, boş vakit bulur bulmaz dördüncü bölümü tamamladım. Dördüncü bölüm %100 http://moonlightsculptortr.blogspot.com/2014/05/cilt-1-bolum-4-korkutucu-weed-60.html Aslında dün gece %98 olmuştu ama annem fişi çekmeye geldi artık. O yüzden şimdi ancak koyabildim.
  4. 0nLin3

Bu bölümün üzerinre ilaç olsun diye, manganın yeni bölümü çıkmış :D Sonundan anladığım kadarı ile manganın diğer bölümünde mary günlüktekileri diğerlerine açıklıyor. Animede shintaro diğer zaman çizgilerini gördüğü sırada öyle bir sahne vardı. Bir ya da iki bölüm geride çeviri. Bu arada, manganın adını Kagerou Daze diye düzeltmişler :D
  5. Bu gün de koyamadım çeviriyi :( Ama yarın 4'üncü bölümün tamamını koyacağım.

6. 0nLin3

Umudu kaybetmeyin, başlangıcı berbat olsa da sonrasında çok önemli şeyler açıklıyor. Blu-ray sürümü gelse de kurtulsak. O zamana az çok düzeltirler. Ayrıca, şu şarkının da grafikleri aynı şekilde MMD, ama siyah beyaz yaptıkları için çok daha iyi gözüküyor. Öyle yapabilirlerdi. Çok ta güzel olurdu. Bu da orjinali. Dediğimi anladınız. Ayrıca, yeni bölümden bir ip ucu: Ayano'nun annesi ve babası 15 ağustosta bir toprak kaymasına yakalanıyor. Anneyi bulamıyorlar. İki kişi. 15 Ağustos. Sadece birisi dönüyor. Bu arada bölüm listesi gelmiş. Act 10: Imagination Forest Act 11: Otsukimi Recital Act 12: Children Record Nerede benim Outer Science? :dying-onion-head-emoticon:
  7. 0nLin3

Raw'a göz attım bir. Böyle güzel bir bölümde en baştan... Kimin fikriydi bilmiyorum ama, internette şunun gibi yorumlar bayağı arttı. Halbuki böyle duygusal bir bölüm... Ama Jin'de sorun yok. Tek suçu shaft'ı seçmek... O MMD'yi hatırladıkça moralim bozuluyor.
  8. 0nLin3

Yeni bölümün resimleri gelmiş. Üçlü'nün yetimhane zamanındaki hallerini de göreceğiz :D
  9. 0nLin3

Ekledim. Al sana spoiler Mary'nin bir yeteneği daha var. Onunla alakalı. Bu arada, şunu mutlaka telefonun zil sesi yapıyorum :D https://soundcloud.com/chunmeista/8bit-daze-jin-garnidelia
  10. 0nLin3

I am a Hero Live Action Duyuruldu

Çok sevdiğim bir mangadır. Özellikle şu sahne favorimdir :D
  11. 0nLin3

Varsa Şekliniz, Cosplay'e Bekleriz

Mesele de o :D
  12. 0nLin3

En gereksiz anime karakterleri ?

Hatırlamadığım bir animenin bir bölümünün sonunda oradaki karakterler ana karaktere "Tekrar görüşecek miyiz?" diye sorduğunda "Hayır, siz tek bölümlük karakterlersiniz, bir daha görüşmeyeceğiz." diye cevaplamıştı :D Nedense aklıma o geldi. Bence gereksiz karakter: To aru serisinden. Seriden sonra, kitaplarda neredeyse varlığını unuttuk :D
  13. 0nLin3

Varsa Şekliniz, Cosplay'e Bekleriz

Aslında ben belki Hikigaya Hachiman olabilirim. Son zamanlarda saçları da uzatmıştım. Bakışlar zaten tıpkı ben :D
  14. Japoncasını bilmiyorum ama ingilizceye daha sadece 11 bölüm çevrilmiş. 11 de geçenlerde geldi.
  15. Yok, sadece o bölümün sonunda hititlerden ve efsanenin nasıl türkiyeden japonyaya yol aldığından bahsediyor.
  16. Ana karakter deyince aklınıza ne gelir? Liseye yeni başlamış, dağınık saçlı bir genç mi yoksa dönem ortasında transfer olan, güzel yabancı kız mı? Ama eminim ki orta yaşlarda, kel bir adamı hayal etmiyorsunuz. Munakata, bir üniversitenin antropoloji (Kültür bilimi) profesörüdür. Kendisi efsanelerin ve masalların gerçek tarihi olaylarla ilgilerini incelemektedir. Ona göre, tamamen hayal ürünü olduğu düşünülen hikayeler bile gerçek olaylara dayanmaktadır. Bu seri Profesör Munakata'nın hem efsanelerden hem de tarihi olaylardan bulduğu ip uçlarını takip ederken başından geçenleri anlatmaktadır. 95 Yılından kalma bu seri, yaygın türlerden sıkılmış ve yeni bir şeyler arayanlar için ideal. Hem genel kültürünüzü geliştiren hem de keyifli vakit geçirmenizi sağlayan bu seriyi mutlaka tavsiye ederim. Serinin türleri Tarihi, Gizem ve Seinen. Fakat altıncı bölümden sonra Fantastik kategorisine de uyduğunu düşünüyorum. Ama benim için bu serinin en dikkat çeken yanı, ilk bölümün ilk sayfasında Türkiye olması. Profesör Munakata, bir efsanenin peşinden Boğazkale'deki Hitit harabelerinin oraya kadar gelmiş :D Edit: 1000'inci iletim orta yaşlı kel bir adam hakkında... :D
  17. 0nLin3

Bıyık FC

Mekakucity Actors ile ilgili bir kaç siteyi dolaşırken buna denk geldim :D Yakışmış bayağı :P
  18. 0nLin3

Dayanamadım bunu yaptım...
  19. 0nLin3

Alın size HD Daze :D
  20. Bizim okulun manga kulübünde fazla iş birliği yaptılar. Neredeyse her karakteri başka kişi çizecekti. Yürümedi tabi :P
  21. Seriyi okumamış olsam imzanın bir aşçılık mangasından olduğuna inanmazdım...

1. Kaxell

Kaxell

Oh be sonunda okuyan birini buldum. :) Bile bile seçtim o imzayı. İnsanları meraklandırmak için, :D (Çevirisine başladım da 5 sayfa falan anca gidebildim çok sinir bozucu bişey manga çevirisi)

2. 0nLin3

0nLin3

Yemek isimleriyle cebelleşmende kolay gelsin...

3. Kaxell

Kaxell

Kelimesi kelimesine çevirirsem kanser olurum. :) Casanova subs ın yaptığı gibi, hemen altına www.wiki/yemekadı yazıp geçicem. Zaten tek amacım insanlara İrina'yı tanıtmak. Gerisi boş ÇP

22. Mekakucity Actors Türkiyede pek ilgi görmedi, ama dünya genelinde durum şu :D
  23. Sonunda anime-manga dışındaki çeviriler artmaya başladı :D Sınavlar ise her zamanki gibi çevirmenin en büyük düşmanı -_-
  24. Son mesajdan beri bayağı olmuş, ama bunu mutlaka paylaşmam gerek. Başladığım manganın ilk sayfasında Türkiye var :D Manga: The Legendary Musings of Professor Munakata
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.