Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

1043
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

0nLin3 kullanıcısının paylaşımları

1. Light Novel çevirisi için hala yardım kabul ediyorum, 3 kişi 2 kişiden iyidir :D

2. 0nLin3

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

Bak bunu beklemiyordum :D Yeni rakip mi var yoksa!? Bu haftaya "Battle of the feels" adını vermişler hayranlar :D
  3. 0nLin3

Dur daha gelecek bölüm daha güzel :D Artık her şeyi bağlayacaklar öbür bölümde galiba. Ama sonraki bölüm büyük ihtimal yine her şey birbirine girer :D Kano fanları da ne olduğunu anlamaya çalışıyordur şimdi :D Edit: Artık ondan nefret ediyorlar :D Ahh ah, beşinci novel ilk çıktığı zamanlar geldi aklıma.
  4. 0nLin3

6 Saat kaldı. Bakalım bu gün de son anda 48 saat bedava premium kodu bulabilecek miyim :D Animede olmasını en çok istediğim sahne şuydu benim:
  5. 0nLin3

Çevirmenlerden bir ricam var, sakın şu bölümün adını eXt'nin örneklediği gibi çevirmeyin! :D Sitesinde de olsa, o İngilizce çeviri hatalı, Japoncadan çevirdiğinde bu şekilde oluyor İngilizcesi: Konoha's State of World
  6. 0nLin3

"Canavar" bölümleri kendisi animeye çıkacağı için bitmiş demek :D Bu da açıklama bölümlerinden. Yine hikayeleri birbirine bağlayacaklar.
  7. Bölüm 4, %5 Bu akşama kadar %20 ye kadar olan kısmı tamamlayınca koyacağım. Soranohikari'de %20'den %40'a kadar olan yeri çeviriyordu. O da tamamladıysa onu da koyarım.
  8. Kusura bakma, seri eski olduğundan render bulmak zordu. Daha süslü bir şeyler yapacaktım ama efektleri bir türlü tutturamadım. Sürekli aynı yazı tipini kullanıyorum ama elimde başka yok şu an kusura bakmayın :D
  9. 0nLin3

İçimden bir ses bu hafta yine birinci olamayacağız diyor. Çünkü No Game No Life serisinde, daha kitap halindeyken bile favorim olan bölüm var bu hafta. Ama haftaya Lost Time Memory için umutluyum :D
  10. Geri kalmışlar grubuna hoş geldin, ben de bir kaç gün önce öğrendim sınırın artık 600x200 olduğunu :D
  11. 0nLin3

Manga Okurken Dinlenecek Müzik

Bunlar gibi bir şeyler işte. http://www.youtube.com/watch?v=qGV5USQaihI
  12. Annemin bir anlık evi yeniden dekore etme arzusu sonucunda, sekiz yerinden kırık olan ve değmeyen yerleri hareket etmemesi için duvara bantlanmış tarihi İnternet bağlantım son nefesini verdi ve bir koşu gidip kablosuz adaptörü almak zorunda kaldım :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Koltuk taşımanın bedeli ilginç olmuş :D

13. 0nLin3

Yine ikinci olmuşuz. Ama NGNL bölümü çok güzeldi. Anlaşılan kafa karıştıran her bölümde düşecek, açıklama yapan her bölümde yükseleceğiz :D
  14. 0nLin3

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Zaten espirisi kıza benzemesi...
  15. 0nLin3

Kapanışta müzik çalmaya başladığında son saniyeye kadar izleyin.
  16. 0nLin3

Harika bölüm. Haftaya artık Ene ve Konoha'nın geçmişi açıklanacak. Ayrıca Shintaro'nun bir hikikomori olma sebebi. Sanırım son bölüme kadar bir bölüm kafa karıştırıp bir bölüm açıklayarak gidecek seri :D Edit: Şimdi fark ettim de, Tanıdık geldi mi? :D Bu Fanart'ı yapan şu an havalara uçmuştur :P
  17. 0nLin3

Cruncyroll 48 saatlik kod aldım birinden :D Hemen izliyorum :P
  18. 0nLin3

Daha çıkmadı diye biliyorum ingilizce. Ama crunchyroll'de son 5 dakika :D Not: Sadece üyeler izleyebilecek, üye olmayanlar biraz daha bekleyecek. Edit: Parası olanlar direk izleyebilir, olmayanlar diğer sitelerde çıkana kadar bu 2 dakikalık versiyonuyla idare etsin :D http://www.crunchyroll.com/mekakucity-actors/episode-6-headphone-actor-653425
  19. 0nLin3

Raw geldi. Yeni hayranlar hazır olun, haftaya artık dram dolu bölümler başlayacak :D
  20. 0nLin3

Hanamonogatari Ertelendi

Benim asıl beklediğim Kizumonogatari. Film sözde geçen sonbahar çıkacaktı ama iptal oldu :(
  21. Genişlik uygun olduğundan sadece alttan biraz kırpıp yüksekliği düzelttim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.