Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

1043
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

0nLin3 kullanıcısının paylaşımları

1. 0nLin3

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

Bölüm başında "Hikaye yine alakasız yerlere gitti" deyip de kapatmasalar bari izleyenler :D
  2. 0nLin3

Yarın: Headphone Actor Haftaya:Konoha no Sekai Jijou Sonraki hafta: Lost Time Memory
  3. 0nLin3

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Peki ya en güçsüzler? :D
  4. 0nLin3

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

One-Punch Man: Saitama (Pelerinli Keltoş [Ciddiyim, kahraman adı bu]) Kore wa Zombie Desu ka?: Eucliwood Hellscythe (Necromancer) The Melancholy of Haruhi Suzumiya: Haruhi Suzumiya (Tanrı) Hayır, ciddiyim. Gerçekten :D
  5. Annem bana dik durma korsesi almış.....

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. eXt

eXt

Hmm anneler iyi ki var :P mı desem :D

3. NaokoTe

NaokoTe

Çok... değişikmiş. :

4. ohmy34

ohmy34

sinir olur insan bir süre sonra

6. Bugün annemin günü vardı. bir baktım odanın kapısında üç küçük çocuk bana bakıyor. O arada biriyle konuşuyordum. Ne yapayım diye sordum ve cevabı şuydu :D http://a.gifb.in/25yuswsw28295.gif

1. ohmy34

ohmy34

bu yüzden odamın kapısını misafir çocukları gelince kitliyorum :D

7. Yarışma için yönetimden izinler filan gerekiyor. Üçüncü biteli fazla olmadı, biraz süre geçtikten sonra başkası düzenlemezse ben yine izin isterim :P
  8. Bölüm 3, %15 Çeviri için yine Soranohikari' ye teşekkürler.
  9. İmzacılar giderek artıyor :D İlerde 4. imza yarışması yaparsak rekabet bayağı artacak :P Foruma hoş geldin :hi-onion-head-emoticon:
  10. 0nLin3

Edit: No 3 ve 4 yokmuş yeni farkediyorum pardon. :D Geçenlerde funnymama'da görmüştüm bunları, her bir karaktere ünlü bir seri katili seçmişler :D Resimlere bakarken kendimi Mirai Nikki izliyormuş gibi hissetmiştim :P İşte eksikler: Küçük gözüküyorsa üstüne tıklayın. Zerochan işte :P
  11. 0nLin3

Animelerdeki en "garip" sahneler

Şuna hala gülüyorum :D
  12. 0nLin3

Animelerdeki en "garip" sahneler

Alın size üç tane :D http://www.youtube.com/watch?v=tSW_5DOIZcU
  13. Çeviride bir gün ara verdim, bir dahaki molada mako chan'ın imzasını yapacağım. 400x200 alışmıştım tamda, ilk defa 600x200 yapıyorum :D Hala yeni istek almıyorum, sadece eski istekleri tamamlıyorum.
  14. 0nLin3

Manga Vadisi

Eskiden bir kaç seriyi oradan bitirmiştim :P Bu arada, konuyla alakasız olacak biraz ama, ismin nasıl okunuyor :D
  15. 0nLin3

Webtoon Garden

Ooo, The Gamer favorimdir :D Bu arada, öneri kabul ediyor musunuz? "Looking for a Father" Pek baş ağrısı olmayan, ferahlatıcı bir seri.
  16. 0nLin3

Tüm bu animeleri yapan şirket: Bu sezon Nisekoi'yi de onlar yapıyor.
  17. 0nLin3

Bakın kim yine birinci oldu :D
  18. 0nLin3

Moda olduğundan değil, Shaft'ın tarzı böyle. Shaft yapımı animelerde karakterlerin boyunlarındaki eklemler 360 derece dönme yetisine sahip.
  19. 0nLin3

Bildiğim kadarıyla kagerou ya girip çıkabilmek için iki kişi aynı anda ölmeli. Fakat burada üç kişi. Yani birisi geri kalıyor. Ayano da tek kişi olduğundan çıkamamıştı. Geçen bölümün başını hatırlıyormusun? Ayano Hibiya'ya "Demek sonunda gelen sen oldun gibi bir şey söylüyor." Gerçi hatalı olduğum bir yer olabilir, biliyorsun oldukça karışık seri :D
  20. 0nLin3

Sabah sabah açar açmaz ilk işim izlemek oldu. Gerçekten güzel bir bölümdü. Yalnız yeni seyirciler artık iyice allak bullak olacak, haftaya bu sefer geçmişten bir hikaye gösterecekler :D Misaki, Sina, sizi ekledim üyelere. FC, Fan Club oluyor. Hayranların toplandığı bir kulüp işte. Bir de anlamayanlar için biraz açıklama O yılanların olduğu sahnede, Kagerou'ya giriyorlar. O iki çocuğun zaman döngüsünde kısılı kaldıkları dünya.
  21. 0nLin3

Aah, bölümü izlemek istiyoruum! Shintaro kolayı döktüğünde böyle mi hissetmişti :D
  22. 0nLin3

Bugün mca var ama bilgisayarı açamıyorum. Size bırakıyorum artık paylaşımı :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.