Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

1043
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

0nLin3 kullanıcısının paylaşımları

1. Dil sınavından 475 aldım :D Keşke matematikten aynısını söyleyebilsem -_-

1. Buldozer

Buldozer

Iyiymiş Hahahaha matematik hakkında aynı Duyguları paylaşıyoruz eminim

2. Soranohikari artık çeviri ile ilgilenemeyeceğini haber verdi. Şimdiye kadarki emekleri için ona teşekkür ediyorum. Ayrıca, Cilt 1 Bölüm 1 yenilendi. Yazım hataları, terimlerdeki uyuşmazlıklar ve atlanmış bir paragraf düzeltildi. Bir de size iki sorum var. 1)Sizce oyun isimleri Türkçe mi kalsın İngilizce mi? 2)Stat terimi İngilizce mi kalsın yoksa çevrilsin mi? Çevrilmesini istiyorsanız sizce Türkçe karşılığı ne olmalı? http://moonlightsculptortr.blogspot.com/2014/05/cilt-1-bolum-1-bir-karanlk-oyuncunun_31.html
  3. 0nLin3

Katana

Aslında kökeni bizde olan bir kılıç türü de var, adı Yatağan. Çok ilginç bir kılıç bence, ters katana gibi bir şey :D Ama birisine söyleyince tepkileri "İlkokulda adı ona benzeyen bir çocuk vardı." gibi bir şey oluyor -_-
  4. 0nLin3

İmza Boyutları

Bir ara bu konuda isteyenler imzayı yolluyordu, bilgisi olanlarda boyutunu ayarlayarak yardımcı oluyorlardı. http://forum.turkanime.tv/topic/6174-imza-boyutlandırma-atölyesi-gifler-de-dahil/
  5. Toaru Majutsu no Index'e ne dersin? Kitapları ikinci sezonu olan NT sezonu ile birlikte 30'u geçiyor.
  6. Beklediğimden daha iyi :D Sırada Shia'nın çizimleri var. WN'den çok farkı olacakmıymış bilginiz var mı? Yoksa aynı mı olacak? Zaten WN'de de ileride +18 sahneler var, yani pek şaşırtıcı değil. Normalde bu kadar göze batmıyor. Ama LN'de özellikle o sahneleri çizmişler :D Şahsen ben ayının kolunu kopardığı sahneyi tercih ederdim. Çok daha etkili olurdu.
  7. Animeye çevrilen noveller genellikle Baka-Tsuki.org sitesinde oluyor, tabi YenPress haklarını satın almadıysa :D Siteye girince hemen sol tarafta sütunda yakında anime olmuş ve olacak seriler var.
  8. Sınavlarım bitti, bu hafta birinci bölümden itibaren hataları ve uyuşmazlıkları ayıklamaya başlıyorum. Sonra bir de çevri için belge açacağım google'da. Skill, yer ve item isimleri için, böyle çevirmenden çevirmene hatta bölümden bölüme uyuşmazlıklar oluyor.
  9. 0nLin3

ben burayı unutmuşum

Ben de bekliyorum tercihleri :D Hoş geldin. Light Novel bölümüne de beklerim.
  10. 0nLin3

Bul Getir!

En uzun isimli karakteri istiyorum. Bundan daha uzun olsun mümkünse "Louise Françoise Le Blanc de La Valliére" Dayanamadım bunu mutlaka koymam lazım :D Animenin adı Servant x Service. Ana karakterin ailesi ellerinde popüler isimler listesi ile çocuklarının ismini kaydettirmeye gidiyor. Kararsız düşünürken memur "Neden hepsi olmasın?" diyor ve ortaya bu çıkıyor. (Not: Bu daha tam ismi bile değil, Tanıtım sayfalarında bile üç nokta ile yazılıyor ismi :D ) hiç konuya girmeyen ona takılanları lafla rezil eden erkek cool karakter ^^ Hiç konuya girmeyen, laf, ve cool deyince aklıma ilk gelen bu.
  11. 0nLin3

Bul Getir!

Banada bi ayağı çukurda birini bulun bakalım. Zetsubou sensei :P İp + İlaç + tüp + elektrikli sandalye + benzin + bıçak. Kafasına bağlı olanlar da havai fişek. Şimdi bana en şanssız karakteri bulun, mümkünse en şanssız anında :D
  12. 0nLin3

Kimdir O?

Tam ismini hatırlamıyorum ama erkek uşak kılığına giren kız değil miydi bu? Hani şu sağlam yumruk atan. Animenin adı Mayo Chiki olması lazım. Haydi bu ikisini bulun :D Aynı seridenler.
  13. Ana karakterin ölümü reddetme gücüne sahip olduğu bir seri. Günde en az yedi kez nehrin karşısındaki rahmetli dedesi ona el sallıyor :D Ayrıca kaçamak cevaplar vermekte uzman.
  14. 0nLin3

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Biraz araştırdım, o son saldırıyı Gear 4 + Gear 3 ile yapmış sanırım.
  15. 0nLin3

Bul Getir!

Bende aptal bi kız karakter istiyim bu sefer. Bu manganın adı "Aptal Kız" :D Bana da at kafası maskesi olan bir karakter bulun :P
  16. 0nLin3

Lightnovel

Sizinki yavaşsa Bizim LMS ne oluyor :D
  17. 0nLin3

Bul Getir!

Bende perili, kanatları olan bir karakter alayım :lol: Eminim bunu beklemiyordun :D Şimdi bana en büyük kaşları olan kız anime karakterini bulun!
  18. 0nLin3

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Mikrodalgaya muz koyarken kahkaha atan adam diye anlatsaydın daha iyi olurdu :D Dolaşırken bunu buldum, tam konuya uygun
  19. 0nLin3

Biliyorsun ki Chuunibyou kültüründe kötü olan şey, iyidir :D Ana karakterimizin teknik olarak aranan azılı bir korsan olduğunu da unutmayalım. Zaten büyük ihtimal imgesel olarak kullanıyorlar kelimeyi.
  20. 0nLin3

Bul Getir!

bende şeytan yüzlü melek isteyeyim :D Angel Densetsu. Animenin konusu bu :D Aslında çok iyi çocuktur.
  21. 0nLin3

Türkçesi çıktımı bilmiyorum ama sabah görür görmez hakkında tartışasım geldi. D... God's biggest archenemy. Belki Devil? Şeytan meyveleriyle de bağlantısı vardır belki?
  22. 0nLin3

Bul Getir!

:D Senjogahara san :3 Bende agresif bir kız anime karakteri istiyorum. Al sana agresif :D Hadi bana yengeç dansı yapan bir anime karakteri bulun :D
  23. LYS ingilizceden 80/75 bekliyorum. Keşke matematik için aynısını söyleyebilsem TT_TT

1. Lynx

Lynx

Ne. 0.0 İngilizceden mi tercih yapıcan sen?

24. 0nLin3

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Süper marketteki yarı fiyatına hazır yemek için verilen savaş. Hayır, cidden animenin konusu bu. Aslında çok da güzel anime :D
  25. Bu çizgi romanlardaki Batman'in uşağı Alfred'in gülümsemesi gibi bir şey, ki bunun olduğu bir tane vardı, korkuluğun zehrinin etkisi altında bir kabus diye duymuştum. Durumu en iyi o açıklıyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.