Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

1043
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Durum güncellemeleri bölümüne 0nLin3 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ne kadar büyümüşsün! Ben senin şu kadarlığını biliyorum. Eee, okul nasıl?

1. BloodlyStorms

BloodlyStorms

Güzel Güzel senpai seri cevap vermen lazım

2. Makarneks'in bardak noodle'ı çıkmış. Bilgisayar masasına boş noodle bardağını koyunca görüntüdeki eksik bir şey tamamlanmış gibi hissettim :D

1. Golge_Kaze

Golge_Kaze

Sahi mi? Markete gittiğimde ben de bir tane alayım.. Bu arada sınava az kaldı, şimdiden başarılar..:)

3. Kepleri bugün aldık, içinde çuval yarışına katılacakmış gibi görünüyorum -_-

4. Okulu ektim, sabah sabah miku dinliyorum

5. Başka kimin sınava bir hafta kala sandığının başına eski matematik öğretmeni denk gelir ki? Üstelik lakabı "Yakar Hoca" olanı.

6. Dün kep törenimiz vardı. Dönemde animeci kız olduğunu öğrendim. Dört yıl boşa geçmiş gibi hissediyorum -_-

7. Ahh, bitti bitti. Şimdi de başka bir animeye başlayalım :P

8. Level 3 olmuşum yeni fark ettim :D Haruhi Suzumiya favorilerimdendir :P

9. Bir manga daha bitti, bakalım sömestır için bir şeyler bulabilecekmiyim :D :D

10. İmzandaki kagerou project mi? bende takipcisiyim :P

11. Bir kişiyi daha başlattım animeye, bu sefer de death note deniyorum :P

12. Bu gün de koyamadım çeviriyi :( Ama yarın 4'üncü bölümün tamamını koyacağım.

13. Ege Üniversitesi, tercümanlık. Var mı aynı yerde olacak? okulun ilk günü tek başıma oturmayayım -_-

14. ve sömestırın ilk animesi bitti

15. İmza güzel oldu, şimdi birde güzel bir avatar lazım :D

16. Mekakucity Actors animesinde Konoha'yı Kira'yı, Death The Kid'i ve aynı zamanda Okabe Rintarou'yu, Mary'yi ise, Kuroneko ve Mayushi'yi seslendirenler seslendirecekmiş!

17. Steins;Gate de yorumlayabilirsin.

18. Tatilin 4. günü ve 3 manga 1 anime bitirdim. Şimdi de 2. animeye başlıyorum :D

19. Alın benden hediye, akşam akşam ağlayın :D

20. Ege Üniversitesinde öğrenci köyünü kazanan varsa haber versin, kalmak istediğim kişi diye yazayım :D

21. Otomatik odemeye guven olmuyor. Elektrigi kesmisler, komsunun interneti kullaniyorum :P

22. Light Novel çevirisi yaptığım konu çöktü, açılmadı. Çok uzun yazı yazdım diye sadece upload linkleri verip yeni konu açtım, ve şimdi açılmayan iki konumuz daha oldu :(

23. Light Novel çevirisi için hala yardım kabul ediyorum, 3 kişi 2 kişiden iyidir :D

24. Overlord serisi Japonya'da çıktı, bir iki güne Türkçesi de gelir. Tavsiye ettiğim bir seri, kitabı popüler LN'lerden biri. Ana karakter yanlış anlaşılmış, trajik bir çocukluk geçirmiş falan filan değil de, direk bildiğin dünyayı ele geçirecek kötü :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.