Jump to content

Pika-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Pika-sama kullanıcısının paylaşımları

1. Kardeşim de iyi o da diken üstünde çok çalışıyor ama onunkiler yakında bitecek. Sana da sınavında başarılar Allah zihin açıklığı versin :)
  2. Evet olmaya çalışıyorum biraz yorgun hissediyorum onun dışında problem yok :) Sen nasılsın?
  3. Anlaşılmıştır sensei
  4. Merhabalar ben geldim :) sınav haftasını araladılar 4 büyük sınavdan sonra kalanı ayın 23 de biraz nefeslenecek vakit edindim
  5. Pika-sama

Yeni bir manga sitesi

Çok popüler olmasına rağmen Türkçeye çevrilmemiş manga serileri mevcut (okumayı çok istediğim) ve sen yeni projelerden bahsediyorsun bu çok güzel bir durum umarım en yakın zaman da ihtiyacın olan ekip arkadaşlarını bulursun. İlk okurunuz ben olurum belki :)
  6. Bu sıradaki zaman ve uzay tanrısını seçmek için bir oyun olduğu için olabilir(Tanrının işidir). Ayrıca o kadar insanı öldürdükten sonra hiçbir şey olmamış gibi davranmaları ise Yuno'nun psikolojisinin az çok yerinde olmadığını fark etmişsindir (sorunlarla dolu geçmişi ailesine olanlar felan) Yukiteru ise babası annesini öldürdükten ve sonra gözünün önünde öldükten sonra az çok kafayı sıyırmıştır. Animede çok üstüne durulmasa da o kadar insanı öldürdükten sonra bu kadar rahat olma nedenleri bu.
  7. Oooo şimdiden herkes gitmiş neyse bende zaten sınavlarım yarından itibaren başlayacağından buralara bir süreliğine uğrayamıyacağım diyecektim bu mesajı görenlerde dualarını eksik etmezse güzel olur :) iyi akşamlar.
  8. Pika-sama

Tokyo Ghoul mangası

Sadece mangayı kısaltıp o kadar bölüme sığdırma durumu yok bazı noktalarda anime serisi manganın dışını çıkıyor haberin olsun diye söyleyeyim :)
  9. Pika-sama

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Ladies versus Butlers
  10. Pika-sama

Monogatari Serisinin Sırası

Elbette yapımcı stüdyonun bunu böyle yayınlamasın da bir neden vardır ama arkadaş izlenme, hikaye sırasını sordu o yüzden öyle paylaştım :)
  11. Pika-sama

Monogatari serisi devam edecek mi

Ben sadece yapım yılına göre sıralamıştım izleme sırası olarak başka bir başlık açılmıştı orada izleme sırasını vermiştim ama buradan da paylaşmaktan zarar gelmez :) Kizumonogatari I Kizumonogatari II Kizumonogatari III Nekomonogatari: Kuro Bakemonogatari Nisemonogatari Monogatari Series: Second Season Tsukimonogatari Owarimonogatari Owarimonogatari Second Season Zoku Owarimonogatari Hanamonogatari
  12. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

Önerdiklerim arasında o türde animeler mevcut :) İno x boku gibi. Rica ederim bu arada.
  13. Pika-sama

Monogatari Serisinin Sırası

Elbette :) Kizumonogatari I Kizumonogatari II Kizumonogatari III Nekomonogatari: Kuro Bakemonogatari Nisemonogatari Monogatari Series: Second Season Tsukimonogatari Owarimonogatari Owarimonogatari Second Season Zoku Owarimonogatari Hanamonogatari
  14. Pika-sama

Inou-Battle wa Nichijou-kei no Naka de
  15. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

İkisi de benzer istekler olduğuna göre tek bir liste yeterli diye düşünüyorum; Sakurasou no Pet no Kanojo Kimi ni Todoke Toradora Soredemo Sekai wa Utsukushii Akatsuki no Yona Kaichou Wa Maid-Sama! Ookami Shoujo to Kuro Ouji Yahari Ore no Seishun Love Comedy Ookami to Koushinryou Lovely★Complex Clannad Shigatsu wa Kimi no Uso İno x boku Bu kadarın yeteceğini düşünüyorum (yukarıdakilerin hepsi kitlelerce beğenilen romantizm animeleri çoğunu izledim ve öneririm) eğer beğenmezseniz veya çoğunu izlemişseniz başka bir liste hazırlayabilirim :)
  16. Pika-sama

Ichiban Ushiro no Daimaou
  17. Pika-sama

Nakanohito Genome
  18. teşekkürler :)
  19. İyi akşamlar
  20. Sağol. 7
  21. Yeni sistemde sınavı çok daha zorlaştırmışlar ayrıca mesela senin puanın kıl payı nitelikli okulu kaçırdı niteliksize girdin o okul niteliksiz diye nitelikli okulu kıl payı kaçıran sen notları yerlerde sürünenlerle aynı okula düşme şansın var
  22. Baya karışık mesela ben 404 puan yapmıştım genede bir takım karışıklıklar yaşadım
  23. Senin semtindeki okullar öncelikli yani mesela senin semtindeki nitelikli okullar hepsi aşırı yüksek puanlı ama sen iyi puan yaptın (genede semtindeki okullara puanın yetmedi) başka semtten seçmek istersen (puanın yetse bile) semt başka olduğu için ikinci plandasın senden daha düşük yapanın girme ihtimali varken seninkisi daha düşük ihtimal gibi felan
  24. Pika-sama

B: The Beginning
  25. teşekkürler :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.