Jump to content

Pika-sama

Kayıtlı Üye
  • Content Count

174
  • Last visited

• Days Won

6

Pika-sama last won the day on December 1 2020

Pika-sama had the most liked content!

3 Followers

About Pika-sama

• Rank
    Level 1
  • Birthday March 21

İletişim Yöntemi

• AIM
    (。>﹏<。) ◕‿◕ ('ㅅ') (^_^.) ♪♫*•♪

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

524 profile views
  1. Yaşamdan kesitler için hatırladığım aklımın bir kenarında yer edinmiş olanlardan birkaç önerim var; ReLIFE Your Lie in April Violet Evergarden Clannad Bakuman Sakurasou no Pet na Kanojo Koe no Katachi (A Silent Voice) Toradora! Great Teacher Onizuka Acchi Kocchi
  2. Korku animesi aklımda olduğunca yazayım :) ; Another Shiki Kiseijuu: Sei no Kakuritsu Elfen Lied Monster! Hell Girl
  3. Kolay gelsin o zaman :) Kendini zorlama emi Allah iyiliğini daim etsin :)
  4. Çook teşekkürler :) Yeni yaşıma bastım ne mutlu bana
  5. İyi, ertelenmiş sınavları geçen hafta olduk şimdide diyorlar ki 2.dönemin sınavlarını da ay sonuna doğru yapacaz üstüne matematik proje ödevim var o yüzden girmek için bir türlü fırsat bulamadım. Sizler nasılsınız? :)
  6. İntikam animesi istiyorsan şimdilik aklıma bunlar geldi; 91 days Black Butler Code Geass Rurouni Kenshin Elfen Lied Fullmetal Alchemist: Brotherhood
  7. Aramıza hoş geldin :) kendi halinde takılsan da en azından burayı seveceğini düşünüyorum umarım forumda dilediğin gibi keyifli vakit geçirir ve eğlenirsin.
  8. sword art online -> yuuki sıradaki soru:
  9. Aramıza hoş geldin :) umarım forumda eğlenir ve keyifli zaman geçirirsin.
  10. Başın sağ olsun, kendine iyi bak sağlıcakla kal. Derslerinde başarılar diliyorum, Başka bir zaman tekrar görüşmek dileğiyle.
  11. Aramıza Hoş geldin :) Umarım forumda keyifli zaman geçirir ve eğlenirsin.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.