Jump to content

Pika-sama

Kayıtlı Üye
  • Content Count

162
  • Last visited

• Days Won

6

Pika-sama last won the day on December 1 2020

Pika-sama had the most liked content!

3 Followers

About Pika-sama

• Rank
    Level 1
  • Birthday March 21

İletişim Yöntemi

• AIM
    (。>﹏<。) ◕‿◕ ('ㅅ') (^_^.) ♪♫*•♪

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

434 profile views
  1. Katılıyorum monogatari serisi yapı gereği hızlı bir akışa sahip olduğundan alt yazıyı okuduğumuz sıralar bazen animenin izleyiciyi içine çekmeye çalıştığı atmosferi tam anlamıyla tecrübe edemeye biliyorsun bu da bir çok kişinin bu efsanevi seriyi beğenmemesine, kendine uygun bulmamasına neden olabiliyor.
  2. Ooo o zaman sana keyifli okumalar diliyorum. Re: zero okuyacaksan Arc 4'ten başla (şu an animenin mangada kaldığı bölümü tam hatırlamıyorum ama)
  3. İyi her zamanki gibiyim, test çözüyordum sen?
  4. İyiyim bu aralar hazırlamam gereken bir sunum var onunla uğraşıyorum hali hazır da boş vaktim oldu atıştırmalık eşliğinde biraz anime izleyip hazırladığım notları gözden geçireceğim, sen? Senin adan galiba, uçan atların adası sadece masallarda olan bir şey
  5. Spoiler Re:zero mangasında güncel olmayanlar okumasın;
  6. Aslında o noktayı fark etmiş bulundum konunun ilerleyiş yönü felan normalde oraya gittiğinden insanın aklına anadil geliyor böyle basit bir hata yapman normal. Bu sadece başlığa içeriğini okumadan baktığımda aklıma gelen ilk şey olduğundan yinede yazmak istedim konu daha da derinleşip felsefik olabilir ama en azından etrafında bir muhabbet dönmeye devam ederse ilginç olur diye düşündüm.
  7. Bende dil bariyerinin sıkıntılarının farkındayım ama benim izlerken keşke japon olsaydım diyeceğim seriler genellikle japon kültürünü veya günlük hayatını ele alan seriler olur herhalde çünkü bu yapımlara bir de o kültürün içinde büyümüş birinin bakış açısından bakmak daha bir ilgi çekici duruyor nasıl desem o kültüre başta pek aşina olmadığımız için sanki her sunulan kısım gerçekmiş gibi varsayılsa da en azından farklı bir bakış açısıyla (bilgi sahibi bir bakış açısıyla) yorumlamak isterim.
  8. O mesele biraz derin Re: zero'da spoiler güncel olmayan okumasın;
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.