Jump to content

Pika-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Pika-sama kullanıcısının paylaşımları

1. Animesini yapın
  2. @pegasusejder Yaptığın hikayenin üçüncü bölümü ne zaman gelicek
  3. Normalde çok üşengeç bir yapıdayım ama bu çizgiyi fazla kırdım sanırım harbi tükendim.
  4. Sağolasın 30 yaş birden yaşlandım
  5. Hoşbulduk sağolun
  6. Benim de var öyle anım ama bu gün sabah 8 canlı ders üstüne kırtasiye ve kitapçıya gittim eba da ödevler vardı haliyle vaktim baya azaldı
  7. Selam ben geldim :) (sayfalarca (18 sayfa) uzunlukta efsane bir ödev hazırlayıp ölümüne yorulduktan sonra geldim)
  8. Pika-sama

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

İsuca
  9. Pika-sama

Tokyo Ghoul Manga devamı

Evet ajinin hikayesini bende okudum ve çok ilgimi çekti (henüz tam bakmadım) ayrıca bildiğim kadarıyla 2 sezonluk bir animesi var, animesini de beğenenler var umarım aldığın mangalardan keyif alırsın :)
  10. Pika-sama

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim :) Alttaki Tears To Tiara izlememiştir.
  11. Pika-sama

Berserk

Lag olupta aynı mesajı 2 defa göndermek o da iyimiş (aşırı sinir oldum)
  12. Pika-sama

Berserk

97 yapım eski olsa da hala taş gibi kesinlikle katılıyorum
  13. Pika-sama

Berserk

97 yapım eski olsa da hala taş gibi kesinlikle katılıyorum
  14. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

Eve gelince bana da sorabilirdin inciniyorum dermişim. Fazla bilinmeyen dedin ama senin bilindik olsa da izlemediğin bu türde animeler var o yüzden pek bilinmeyenlere öncelik verip izlemediklerinden bir liste hazırladım :) -Tears To Tiara -Munto -Kyoukai no Kanata -Mahouka Koukou no Rettousei -Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? -Magi serisi (geçen pega abin de önermişti hani) -Overlord (bu sefer iskeletleri kafana takmadan izle)
  15. Kelime espirisi vardı ama nedense gülesim gelmedi ? komik gelmedi.
  16. Allah zihin açıklığı versin :)
  17. Nereye, ne oldu atlılar mı kovalıyor?
  18. Merhaba :)
  19. Pika-sama

Monogatari serisi devam edecek mi

Ayrıca isteyen olur diye monogatari serisinin anime içeriğini (çıkış sırasıyla) buraya bırakıyorum :) 1-Bakemonogatari – My Anime List Puanı:8.36 2-Nisemonogatari – My Anime List Puanı:8.18 3-Nekomonogatari – My Anime List Puanı:7.99 4-Monogatari Series Second Season – My Anime List Puanı:8.78 5-Hanamonogatari – My Anime List Puanı:8.01 6-Tsukimonogatari – My Anime List Puani:8.15 7-Owarimonogatari – My Anime List Puanı:8.45 8-Koyomimonogatari – My Anime List Puanı:7.70 9-Kizumonogatari I: Tekketsu-hen – My Anime List Puanı:8.41 10-Kizumonogatari II: Nekketsu-hen – My Anime List Puanı:8.62 11-Kizumonogatari III: Reiketsu-hen – My Anime List Puanı:8.82 12-Owarimonogatari 2nd Season – My Anime List Puanı:8.93
  20. Pika-sama

Monogatari serisi devam edecek mi

Anime olarak çıkan bir çok film felan var ama zaten serinin çoğu farklı zaman ve hikayelerde geçtiğinden manga sırasına bağlı kalmalarının pekte bir önemi yok o yüzden hangi kısım daha ilgi çekici ve izleyici toplayacaksa onu seçeceklerdir o yüzden sıradaki sezon onların resmi açıklamasına bağlı.
  21. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

Tabi ki; ama reenkarnasyon dediğinde işin içine bazı isekai animelerde giriyor (sonuçta ana akarakter ölüp başka dünyada reankre oluyor) ama hepsi isekai değil konularına bakıp aralarıdan seçebilirsin eğer bunları izlediysen başka bir listede hazırlayabilirim :) -Maou Gakuin No Futekigousha -Tokyo Ravens -Angel Beast -Knight’s & Magic -Tensei shitara Slime Datta Ken -Youjo Senki -Konosuba -Isekai wa Smartphone to Tomo ni
  22. Bende geldim (gerçi bir süre sonra kitapçı, kırtasiye ve ödevler arasındaki serüvenim başlayacak)
  23. Benimde işim var sonra tekrar aktif olurum
  24. Pika-sama

Tokyo Ghoul Manga devamı

Gerçi senin zevkine kalmış eğer anime serisinin devamını izlemediysen onu da izleyebilirsin çünkü onu da beğenen bir kitle var bana göre ne kadar alternatif yolda belli kısımlarda çuvalladıysa da fena değil :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.