Jump to content

Pika-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Pika-sama kullanıcısının paylaşımları

1. Pika-sama

Selam Arkadaşlar!

Aramıza Hoş Geldin "Spike" :) Umarım forumda keyifli zaman geçirir ve eğlenirsin.
  2. Pika-sama

İzlerken Keşke Japon Olsaydım Dedirten Seriler

Katılıyorum monogatari serisi yapı gereği hızlı bir akışa sahip olduğundan alt yazıyı okuduğumuz sıralar bazen animenin izleyiciyi içine çekmeye çalıştığı atmosferi tam anlamıyla tecrübe edemeye biliyorsun bu da bir çok kişinin bu efsanevi seriyi beğenmemesine, kendine uygun bulmamasına neden olabiliyor.
  3. Ooo o zaman sana keyifli okumalar diliyorum. Re: zero okuyacaksan Arc 4'ten başla (şu an animenin mangada kaldığı bölümü tam hatırlamıyorum ama)
  4. İyi her zamanki gibiyim, test çözüyordum sen?
  5. Selam, herkese iyi akşamlar
  6. İyiyim bu aralar hazırlamam gereken bir sunum var onunla uğraşıyorum hali hazır da boş vaktim oldu atıştırmalık eşliğinde biraz anime izleyip hazırladığım notları gözden geçireceğim, sen? Senin adan galiba, uçan atların adası sadece masallarda olan bir şey
  7. Selam, Herkese iyi akşamlar.
  8. İstemeyen bakmasın spo var çünkü
  9. Herkese Selam
  10. Spoiler Re:zero mangasında güncel olmayanlar okumasın;
  11. Pika-sama

Aslında o noktayı fark etmiş bulundum konunun ilerleyiş yönü felan normalde oraya gittiğinden insanın aklına anadil geliyor böyle basit bir hata yapman normal. Bu sadece başlığa içeriğini okumadan baktığımda aklıma gelen ilk şey olduğundan yinede yazmak istedim konu daha da derinleşip felsefik olabilir ama en azından etrafında bir muhabbet dönmeye devam ederse ilginç olur diye düşündüm.
  12. Pika-sama

Bende dil bariyerinin sıkıntılarının farkındayım ama benim izlerken keşke japon olsaydım diyeceğim seriler genellikle japon kültürünü veya günlük hayatını ele alan seriler olur herhalde çünkü bu yapımlara bir de o kültürün içinde büyümüş birinin bakış açısından bakmak daha bir ilgi çekici duruyor nasıl desem o kültüre başta pek aşina olmadığımız için sanki her sunulan kısım gerçekmiş gibi varsayılsa da en azından farklı bir bakış açısıyla (bilgi sahibi bir bakış açısıyla) yorumlamak isterim.
  13. O mesele biraz derin Re: zero'da spoiler güncel olmayan okumasın;
  14. Pika-sama

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Toradora
  15. Pika-sama

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Akame ga Kill
  16. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

Rica ederim Rica ederim uygun ve yeterli öneride bulanamadığım için üzgünüm
  17. Pika-sama

Herkese merhabalar

Yanlış yere yazmışsın İstek, Şikayet ve Öneri bölümüne konu aç istersen bu sorunu cevaplamana yardımcı olacaklardır :)
  18. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

Öyle çoook ölümlü animeler fazla bulamazsın çünkü iyi karakterlerin ciddi kayıpları bazı izleyicileri kalpten götürecek gibi oluyor ama akame ga kill kadar sert olmasa da bir çok yan karakterin veya ana karakterin öldüğü animelerin bulunduğu bir liste belli noktalarda beklentilerini karşılayamayabilir ama en azından izlemediklerinin konularına bakmanı istiyorum olmazsa başka önerilerde bulunabilirim anime karakterlerinin ölümü spoiler gibi olduğundan Spoiler tagı içinde koyacağım;
  19. Hayat tecrübeler üzerine kuruludur :)
  20. Neyse muhabbet yoksa bende hazırladığım ödevi hocaya mail attıktan sonra biraz bir şeyler okuyup uyuyacağım size iyi geceler :)
  21. Hoş bulduk :)
  22. Sağol, kolay gelsin
  23. Bazen yazmasam da mesajları okurum açıkcası seni de tanıyorum bende lise öğrencisiyim tanıştığımıza memnun oldum. İyiyim sen? Hoş bulduk Aynıyım.
  24. İyi kimya performans ödevim vardı onu tamamladım, sen?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.