Jump to content

Pika-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Pika-sama kullanıcısının paylaşımları

1. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

Elbette :) ama şimdi önericeklerimden bazıları ufak tefek noktalarda senin kriterlerinden çıkabilir ama bakmaya değer olduklarını düşünüyorum konularında bakıp aralarından seçebilirsin :) -Monster -Jigoku Shoujo -Darker than Black -Ergo Proxy -Shiki -Legend of the Galactic Heroes -Guilty Crown -Steins; Gate -Gintama (nedense bunu da yazasım geldi) -Durarara -Elfen lied
  2. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

Sen hangilerini izledin bilmiyorum ama aklıma geldikçe önereceğim. (eğer bunları izlemiş veya ilgini çekmezse o zaman yaz başka birçok öneride bulunabilirim :) -Ao no Exorcist -Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo? -Code Geass: Hangyaku no Lelouch -Kyoukai no Kanata -K (evet adı harbiden sadece ''K'' ) -Mirai Nikki -Mahouka Koukou no Rettousei
  3. Pika-sama

Aşk Uğruna

Yeni gördüm bunu beklentilerimin üzerinde baya güzel olmuş eline emeğine sağlık. Bunun için ne kadar zaman harcadığınızı cidden merak ediyorum ben olsam üşenirdim herhalde büyük saygı duydum 3. kısmı bekliyor olacağım :)
  4. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

-Arifureta Shokugyou de Sekai -Kenja no Mago -Goblin Slayer -Re: zero -That Time I Got Reincarnated as a Slime -densetsu no yuusha no densetsu
  5. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

-Code Geass -91 days -Zankyou no Terror -Youjo Senki -Death Note -Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda
  6. Bu kısım spoiler olabilir istemeyen okumasın
  7. Aynen öyle arada bu çizginin dışına çıkmak gerektiği de doğru ...hoşbulduk :)
  8. Bende şuan 10.sınıf öğrencisiyim gerçekten bu dönemler önceki dönemlere göre farklı en azından çoğu kişi böyle diyor ben ise bu dönemleri pc başında anime veya dizi, film izleyerek (ders çalışmayı ihmal etmek olmaz) geçiriyorum pek pişman değilim yine olsa yine yaparım ama bir başkasının da beni örnek almasını tavsiye etmem. [bu arada ben bu forumda yeni sayılırım ve şunu diyebilirim ki farklı farklı birçok tecrübede bulunmuş insanlarla çeşitli konular üzerine muhabbet etmek veya tartışmak çok zevkliymiş!]
  9. Pika-sama

konosuba hakkında

Serinin büyük bir fan kitlesi var ayrıca seri zarar da etmedi uygun kaynak materyal de bulunmakta serinin yeni sezonunun gelmemesi için bir neden yok ama yapımcı serinin son filminin izlenmesine bağlamıştı yeni seriyi henüz resmi bir açıklama yok bence büyük ihtimalle 2021 sonuna doğru gelebilir yapımcı stüdyonun şu an tate no yuusha animesinin 2.sezonu için hazırlanıyor olması ve korana vürüsü konosuba 3.sezonu geciktirecek nedenler gibi duruyor
  10. Pika-sama

Haikyuu to the top

Bende bir haikyuu izleyicisi olarak bu durumdan hafif bir rahatsızlık duydum ama yapımcı stüdyonun şikayetlerden başı ağrımadıkça durumda değişikliğe gideceklerini sanmıyorum. Böyle idare etmek tek seçenek gibi duruyor çünkü her halükarda yarım bırakılamayacak kadar iyi bir seri hala gideri var. :)
  11. Pika-sama

zero-kara-hajimeru-mahou-no-sho

Eğer ingilizcene güveniyorsan: https://www.novelupdates.com/series/zero-kara-hajimeru-mahou-no-sho/?__cf_chl_jschl_tk__=10c88eff28257bd0f94fd81d541c6257e75dbb9a-1602066816-0-AYLjtr-AuPFFLZMho7c3enaKa0md_b_9A5GIgDGFDb4lR9fpO45uQDHmd7Lsc9QaGF3x4MyDg-q8VSLvjsge0VNVKd7ouOft6sIu6nyPplNc1IiwFYA90gcoWqNFVSiN_uaVeJVLXfsXD2u54SG4JdMCaw_OLSkygo8RXwtXKzrX4AV93F76K78aDKyHq2_tZb0y4kboLplAPT1PLT5bMka4l5Vb_WrNPLc-LtL6jBwx1lm3PhIYrYHiIjzbIHIdR9wWu0J2qiA_zc0UQCfD4zzZ8v3nH6OZoyWQLu-xGlC7vBlvOtSSOHHDrpE87Z57hOW5kH8h-LFppvY6_9ohwdY3tSmG1jMCvjJ1YMhuXBMxNTRCDhxAX6D63w-FJnM-Cw
  12. Pika-sama

Bakemonogatari

İlk sezon da ki yavaş ilerleyiş benim sinirimi bozmuştu diğer sezonlarda bunun bir nebze azaldığı ve ilk sezona bir tık açıklık getirdiği doğrudur ama eğer ilk sezondan fazlasıyla nefret etmiş veya sıkılmış isen sadece popüleritesinden dolayı kendini izlemek için zorlama bence gerçi her halükarda tercih sana kalmış güzel bir seri çünkü :)
  13. Pika-sama

To love Ru 5.sezon

to love ru gerçekten popüleritesi olan bir seri en son 4. sezon 2 part halinde yayınlanmıştı. birçok hayranı serinin 5. sezonunu bekliyor bununla ilgili olarak yetkililer elde yeterli kaynak malzemenin olmadığını belirtmişti çünkü yazar başka bir projeyle uğraşıyor onu tamamlandığında de tekrardan to love ru 'ya döneceğini söylemişti. Serinin çıplaklığını gören bir çocuğun velisinin şikayetleri ve açılan davalar sonuç vermedi ayrıca seri popüleritesini de kaybetmedi bundan sonrası benim düşüncem: henüz kesin bir duyuru yok yeni sezon ile ilgili ama benim düşünceme göre serinin popüleritesini göz önüne alırsak ileri bir zamanda gelmesi yüksek bir ihtimal ama ben yakın bir tarihte olacağını düşünmüyorum (en azından 2020 de) to Love-ru'nun animasyon stüdyosu Xebec satın alınmıştı bir sene kadar önce bu olacakları etkileyebilir diye düşünmüştük ama 5.sezon hakkında tam anlamıyla resmi bir açıklama yapmadıkları için henüz bir şey söylemek zor.
  14. Pika-sama

Re zero son bölüm

Eğer daha dikkatli izlediyseniz bu sahnenin de kesin surette göze çarpması lazım çünkü echdona yukarıda bahsedilen anlaşmaya bir de böyle bir şey eklemişti!
  15. Pika-sama

"Hidan No Aria AA" İzlenmeli mi?

Elbetteki izlemek senin zevkine kalmış ama açık konuşmak gerekirse benim gözümde seriden sonra hikaye ile alakasız ve sadece izlenme için yapılmış bir ova bölümü ile aynı değerde o yüzden ben başladım ama bitirmedim. Ana seri kadar iyi bulmasam da fena değil istiyorsan izleyebilirsin :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.