Jump to content

Pika-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Pika-sama kullanıcısının paylaşımları

1. Hoş bulduk
  2. Hayır tek sorumluluğumuz ders çalışmak değil ayrıca çalışmaların sonucunu gösterip iyi notlar getirmekte sorumluluktur bence
  3. Herkese selam :)
  4. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

Aklıma geldiğince yazdım bazıları senin tam beklediğin şeyi karşılamayabilir ama hepsi sağlam animeler (çoğu popüler gerçi) izlemediğin varsa konusuna bak lütfen eğer olmazsa başka önerilerde bulunabilirim :) DanMachi Boku no Hero Academia Tate no Yuusha no Nariagari Kimetsu no Yaiba Owari no Seraph Akame ga Kill Fullmetal Alchemist Brotherhood Katekyo Hitman Reborn Shijou Saikyou no Deshi Kenichi Kingdom Hajime no Ippo High School DxD
  5. Pika-sama

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Bir sonuca varmaya çalışıyorum.
  6. İnternette böyle bir resim buldum baya güldüm ya - Adı: Efkarlı Pika
  7. Selamlar millet nasılsınız?
  8. Pika-sama

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Uzaki-chan wa Asobitai
  9. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

Şimdi bunu söylersem spoiler olacak okumak isteyen baksın, umarım isteyenleri tatmin edecek bir listedir buyurunuz;
  10. Neyse ben de kaçtım hadi sağlıcakla kalınız :)
  11. Harika
  12. -kun da direkt pika da olur abi kendini zorlama o kadar
  13. Rekabet hayatını tatlandırır desene
  14. "-chan" tamam abi yani bir çok şeyi umursamam sakinimdir ama bende kırılabilirim yani. Kolay gelsin :)
  15. Selam :) Nasılsın?
  16. Gece çok geç uyudum ve sabah çook erken kalktım kalktığımdan beri canlı ders başındayım sağduyumu yitirdim artık pardon O zaman; Selam saygı değer pega abi Nasılsın umarım keyfin yerindedir :)
  17. Aynı, her zamanki gibi, bıraktığın gibiyim, değişen bir şey yok, farklılık yaşamadım pek
  18. Şimdi ne desem bilemedim ki Birbirimizden bağımsızız
  19. Hoş bulduk :)
  20. Alışkanlıklar öyle kolayca bırakabileceğin şeyler değildir eğer kendini bu şekilde daha rahat hissediyorsan bırakmana gerek yok.
  21. Pika-sama

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

"Aptal değilim. Ne kadar akıllı olduğumu göstermek için çok tembelim" - Oreki Houtarou
  22. Pika-sama

En nefret ettiğiniz şeyler ?

Ben sadece aklıma gelenleri yazım sizin bunlar hakkındaki görüşlerinizi de isterim katıldıklarınız, benimle aynı fikirde olmadıklarınız veya eeklemek istedikleriniz varsa Wp, dc gibi sosyal platformlarda sık aktif olmuyorum diye sanki ölüymüşüm yada inzivaya çekilmiş kimseyle konuşmuyor muşum gibi muamele yapılması çok sinirimi bozuyor yani kardeşim ben tüm gün 7/24 senin boş mesajın için whatsapp başında nöbet tutmak zorunda mıyım. Normal şartlarda evden pek çıkmadığımdan beni 7/24 anime izleyen, manga okuyan asosyal sananlar var. (bende normal bir insanım aktiviteler yapabiliyorum bolca kitap okur arada resim çizer ailemle kutu oyunu felan oynarım arkadaşlarla dışarı da çıkarım) ama sırf anime felan izliyorum diye beni kendince toplumdan tam anlamıyla soyutlanmış ailesinin bile yüzünü göremediği genç ilan etmişler var. Ne izliyorsun sorusuna anime diye cevap verince aklı hemen hentai'ye giden (anime ve hentaiyi bir tutan veya karıştıran seni ona göre eleştiren) sinir bozucu kesim. Her cümlesinin sonuna bir nedeni olmadan küfür veya aşağalıyıcı kelime ekleyen ve bunun havalı olduğunu düşünen tipler. Her şey en iyi bildiğini sanıp bildiği yanlış olamasına rağmen onda diretip sorundan başka bir şey olmayan cahil tipler.
  23. Pika-sama

selam

Aramıza Hoş Geldin :) Umarım forumda keyifli vakit geçirir ve eğlenmeye devam edersin
  24. Another Sıradaki soru: Suikastçinin Gururu
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.