Jump to content

Pika-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Pika-sama kullanıcısının paylaşımları

1. Sana da
  2. Olur öyle şeyler. Bende bir keresinde forumda bir keresinde aynı mesajı yanlışlıkla üç kere göndermiştim ve yanlış anlaşılmalara yol açmıştı
  3. Polis Bey bu arkadaş keyfimi kaçırıyor
  4. Allah Rahmet eylesin huzur içinde uyu kardeşim
  5. İzlediğinde pişman olmayacağına eminim
  6. Ahh benim saygı değer dostum sonunda beni anlayan birini buldum evet kardeşim bende bilmiyor muyum mangadan hemen okuyup bitirmeyi ama bu seriyi animesi üzerinden bitirmek istiyorum
  7. İyi akşamlar
  8. Rica ederim spoiler kırmızı çizgimiz gerçi foruma ilk geldiğim zamanlar @Gorjek'e kazara Re:zero mangasından spoiler vermiştim neyseki benden önce başkası da aynı spoilerı vermiştide sorun etmediydi
  9. Attack on Titan serisininden ben hariç tüm dünya mangasını bitirmiş
  10. O zaman;
  11. Forumdakilere bir şey demiyorum spoiler arkadaş dc üzerinden yazmış İstersen sizinle de paylaşabilirim :)
  12. Bir süre önce AoT'dan spoiler yedim en efsanesinden dünyam başıma yıkıldı buradan tüm okuyucuları kınıyorum! (Manga okumanında bir adabı var)
  13. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

Bazıları senin beklediğin türün biraz dışına çıkmış olabilir ama en azından bakmanı tavsiye ederim ayrıca ne demek Rica ederim her zaman :) Darker than Black Zankyou No Terror (özellikle bu senlik gibi duruyor) Shiki Code Geass: Lelouch of the Rebellion Monster Katanagatari
  14. İyi akşamlar :)
  15. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

Aklıma gelenlerden birkaç tanesini yazdım ama; Umarım işini görür :) Devilman Crybaby Kenpuu Denki Berserk Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans Yuu☆Yuu☆Hakusho
  16. Elveda saygı değer dostum bundan sonraki hayatında mutluluklar
  17. Haa ben onu izledim baya güzeldi bence devamını sabırsızlıkla bekliyorum :) okuyuculardan baya spoiler yedim ama
  18. Hangi animeden bahsediyorsunuz?
  19. Bende izlemedim ama genellikle beğeniyor izleyenler
  20. Çok iyi bilirim o duyguyu
  21. Pika-sama

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Utawarerumono
  22. Herkese Tünaydın :)
  23. Neyse arkadaşlar ben resim çizmeye gidiyorum :) Herkese Nice Senelere
  24. Bir de bu mesele vardı tam unutmuştum ha
  25. Maou Gorjek
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.