Jump to content

Pika-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Pika-sama kullanıcısının paylaşımları

1. Evde tabi ki sokağa çıkma yasağı var (20 yaş altı için)
  2. İyiyim resim ödevini yapmaya gitmeden önce bir uğrayayım dedim.
  3. Herkese iyi akşamlar :)
  4. Pika-sama

meraba meraba merabaa:3

Aramıza Hoş Geldin Gülşah :) Umarım forumda keyifli vakit geçirir ve eğlenirsin.
  5. Rica ederim ne demek her zaman, yapabileceğim bir şeyse seve seve yardımcı olurum :)
  6. Bu bana sağlam gizem animesi olan "Gosick" teki gizemlerden biri gibi geldi çünkü bir bölümünde buna benzer bir vaka yaşandığını hatırlıyorum. Eğer sadece bu kesitini biliyorsan muhtemelen bu dediğim animenin ileri ki bölümlerinden bir sahnedir.
  7. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

Bence doğru düşünmüşsün özür dilenecek bir şey olduğunu sanmıyorum ben sadece o çevirmen muhabbetinin ortasında öyle bir giriş yaptım o kadar. Başka bir sorunun felan olursa foruma yazmaktan çekinme lütfen :)
  8. Neyse ben bu akşamlık burada bırakıyorum hadi size iyi geceler, keyifli muhabbetler :)
  9. Biraz öyle
  10. Okuma yazma bilmeden nasıl okuyacak alt yazıyı ama 3.veya 4. sınıfa felan giderken başlatırsın :)
  11. Evet izliyoruz masanın üstüne atıştırmalıkları doldurup en efsanesinden bir anime seçip izliyoruz bazende normal film izlediğimiz oluyor
  12. O benden biraz farklıdır fazla bilgisayar felan arası iyi değil zaten az olan boş vakitlerini dinlenerek geçiriyor beraber satranç gibi şeyler oynuyoruz sonuç olarak ona çok az boş zaman kaldığından uğrayamıyor ama arada ben forumdayken yanıma gelip okuyor o da selamı var bu arada :)
  13. Gördüğün gibi işte her zaman uğraştığımız şeyler "Eğitim Öğretim"
  14. Ya şimdi bu kısmı geç ben esas karantina bittikten sonra hocaların bize yapacaklarından korkuyorum
  15. Aynen öyle nefes alamıyorum
  16. İyi yani sınavlar sömestr sonrasına ertelendi bu dönem notların çoğu sözlülerle belli olacak o yüzden hocalar verebildikleri kadar ödev veriyorlar tüm hafta sonu onlarla uğraşacağım.
  17. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

"Bir çevirmeni anlamak için önce çevirmen olmak lazım" - Herhangi Biri
  18. Herkese İyi Akşamlar :) Nasıl Gidiyor?
  19. Pika-sama

gangsta.

Tamamını okumadım ama 50 bölüm kadar olması lazım
  20. Pika-sama

gangsta.

Eğer animeyi bitirdiysen manganın 29.bölümünden devam edebilirsin. Gangsta hakkındaki kişisel görüşüme gelirsek ben serinin yeni sezonun gelmesini gerekecek kadar iyi olduğunu düşünüyorum :)
  21. Pika-sama

Shingeki no Kyojin Genel Tartışma Başlığı

Öyle olduğunu düşünüyorum. 4.sezon Marley ülkesinde başladı Erengillere nasıl bağlayacak diye merak ediyordum buradan girdi, bunu fark ettiğimde yeni bölümler için daha da bir heyecan duymaya başladım açıkçası.
  22. Pika-sama

Shingeki no Kyojin Genel Tartışma Başlığı

Ben ikisininde olduğunu düşünüyorum nede olsa Eren başka bir kızla yakınlaştı mı Mikasa'nın araya girdiğini gördük. Bence özellikle Host'u değilde Ereni korumak üzerine bir refleks geliştirmiş olabilir.
  23. Pika-sama

Selam

Aramıza Hoş Geldin :) Umarım forumda keyifli vakit geçirir ve gönlünce eğlenirsin.
  24. O ne ya çağ atlamak gibi ben forumu aktif kullanmaya başladığımda 300 de idiler sana gizli bir sır vericem bununla ilgili;
  25. Pika-sama

Herkese merhabalar

Aramıza Hoş Geldin Efe :) Umarım forumda keyifli vakit geçirir ve eğlenirsin.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.