Jump to content

Pika-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Pika-sama kullanıcısının paylaşımları

1. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

Ben afro samurai hariç hepsini izledim içinde intikam olan bir çoğunun tanımında intikamdan bahsetmişsin de bence içinde intikam animeleri yeterince mevcut gibi duruyor sadece bazıları kişiye karşı intikam değil örnek olarak Snk veya Goblin Slayer gibi animeler zaten başlı başına intikam animesi değil mi (Yemin ederim tüm titanları yok edeceğim gibi) tanımları biraz sönük kalmış da ama her zaman ki gibi döktürmüşsün helal olsun :)
  2. Ben kişinin karakterine göre sevebileceği birkaç başlangıç animesi seçer onların konularını, ilgili görseller gösterir aralarından kendisinin seçmesini isterdim.
  3. Ben ilk başta üstündeki kuralları felan şaka sanar ve ufak bir şeytan dürtüşüyle beraber bir deneme sürüşü yapardım herhalde diye düşünüyorum.
  4. Pika-sama

Shingeki no Kyojin Genel Tartışma Başlığı

Manga daha detay anime de zaman sınırı yüzünden belli noktaların yokluğu hissedersin diye düşünüyorum ayrıca mangası da gayet keyifli ayrı bir tadı var diyelim :) (senin karar vereceğin bir mesele iki türlüde pek bir şey kaybetmezsin gibi)
  5. Pika-sama

Ne ara diyorsun da animenin aksine manga düzenli olarak yayınlanmaya devam ediyordu ben bile hepsini okumasam da 4.sezonda olacak bir çok olayı biliyorum.
  6. Pika-sama

Hafta da bir bölüm şeklinde.
  7. Pika-sama

Selamlaaaarr güzel insanlar

Aramıza Hoş geldin :) Umarım forumda keyifli vakit geçirir ve eğlenirsin. Anime öneri bölümü için bunun üzerine tıklaya bilirsin:
  8. Pika-sama

Anime İstek ve Önerileri

@Gorjek Knk verdiğin emek harika bazen bende okuyorum önerilerini belki yeni bir şeyler görürüm diye gerçekten eline sağlık ama bir ricam olacak sadece animelerin adlarını yazarken renkli yazabilirmisin (simgeli liste de olabilir) öyle olursa bir çok açıdan daha rahat olur diye düşünüyorum şimdiden teşekkürler. :)
  9. Bende kaçıyorum okumam gereken bir kitap var da :)
  10. Merhaba millet herkese iyi akşamlar :)
  11. Hatırlatman sayesinde izledim ve yine duygulandım.
  12. İyi akşamlar ve Görüşürüz daha sonra uğrarım az önce hoca wp'den ödev attı da
  13. Pika-sama

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Ulysses: Jehanne Darc to Renkin no Kishi
  14. Teşekkürler :) Yine kahvaltıdan sonra kahve kısmına takıldım hadi neyse (pega sensein ilginç damak tadı) Ben daha sonra yine uğrarım kahvaltıdan sonra girmem gereken birkaç canlı ders var da
  15. İyim birazdan kahvaltıya geçicem :)
  16. Bu seni aynı zamanda her yeri ağrıyan bir ejder de yapar. Geçmişler Olsun.
  17. Herkese günaydınlar :) Nasılsınız?
  18. Pika-sama

Selam ben geldim.

Aramıza Hoş Geldin Baran :) Umarım forumda keyifli vakit geçirir, eğlenirsin.
  19. Yok ben de aşağı yukarı aynı düşüncelerdeyim ama Tanya'yı kötü olarak nitelendiren insani standartları karşılamıyor oluşu (merhamet, sağduyu vb.) benle alakalı bir mesele değil.
  20. Seven kitle meselesi değil bence popülarite meselesi Tanya böyle bir listeye girecek kadar popüler ayrıca pek seveninin olmaması duygusuz, bencil ve kötü karakterinden kaynaklanıyor olabilir bu yüzden böyle bir listede oluşu gayet normal bence zaten Youjo Senki bir çok kitle tarafından beğenilen bir anime en azından izlemeni tavsiye ederim :)
  21. Pika-sama

İlk İzlediğiniz Anime?

İlk izlediklerim Pokemon ve Samuray Jack (küçükken tr dublajlarını çizgi dizi olarak izlemiştim) ama anime olduğunun bilincinde olarak izlediğim ilk anime Re:zero
  22. Pika-sama

Kubikri Cycle son bölüm

Ressam ile siyah saçlı esasında yer değiştirmişlerdi ve kötü karakter bunu fırsat bilerek (polisin gelmeyeceğini) o kızı öldürdü sonrada bu işten paçayı sıyırmak için kendini ölü gösterip seri cinayet denemelerine başladı ama yakalanınca ben sadece beyinlerinizi yemek istedim dedi (son bölümde bunun da yalan olduğu ortaya çıkıyor) ve ana karakter mavi saçlı kızı seviyormuş aşağı yukarı sadece bu kadar final bölümünün kalanında karakterler çoğunlukla bu söylediklerim üzerinden felsefe yapıyor detayları tartışıyorlar. -> Çok kısa öz ve baştan salma durduğu için özür dilerim. (animeyi bitireli baya oldu aşırı detay hatırlamıyorum) (isimleri de hatırlamadığımdan)
  23. Herkese Günaydınlar :) Nasılsınız? (ben iyiyim yuvarlanıp gidiyor hayat)
  24. anne yemeği yerken ders çalıştım.
  25. okumadım ama onu da duydum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.