Jump to content

Pika-sama

Üyeler
  • İçerik sayısı

174
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

Pika-sama kullanıcısının paylaşımları

1. Hoş bulduk
  2. Aaaa Ben - benimde bir oyunda sunucum vardı ve çook kalabalık düzenli bir dc sunucusunda adminliğim (wep sitemiz bile vardı) Üşenmeye başladığım için bıraktım çoğunu.
  3. Şimdi başlasan yakalayamazsın (uzun) sıkar çünkü ama illaki izleyen vardır izleyen tanıdığım var çünkü :)
  4. Pika-sama

Selam!

Merhaba Emircan, Aramıza Hoş Geldin :) Umarım forumda keyifli vakit geçirir ve eğlenirsin Açıkçası bende animeye benzer bir şekilde başladım başlarda ön yargılı idim kuzenim bana Attack On Titan'ın konusunu anlatmış ne kadar ilgi çekici bulsam da izleme zahmetine girmedim günlük hayatta sık sık karşılaşınca (başka bir kuzenim Ansatsu Kyoushitsu önerdi, arkadaşımın biri okula Boku no Hero Academia mangası getirmişti bunun gibi) bende madem izleyeceksem kendim bakıp bana göre en iyi duranı ile başlayayım dedim bir takım öneri listeleri veya youtubedeki videolara bakınca bununla başlayayım dedim ve Re:zero ile başladım (şimdiye kadar sayamayacağım kadar anime izledim ve manga okudum -> Şöyle düşündüm keşke önerileri ciddiye alıp (animeyi küçümsemeyip) daha erken başlasaymışım).
  5. Teşekkürler izlememiştim ama sırf o karakter sürekli forumda (senin pp'de) başını sallayıp duruyor diye izliycem . Şaka bir yana harbi ilgimi çekmişti :)
  6. Bir şey soracağım profil fotoğrafın hangi animeden? @pegasusejder
  7. İyiyim birazdan canlı dersim var gerçi ama
  8. Herkese Günaydınlar :) Nasılsınız? (ben iyiyim problem yok)
  9. Ben kesinlikle Hyoudou İssei olmasını istemem (sadece ismiyle rezil olurum çünkü kendileri anime tarihinin en sapık karakteri)
  10. Pika-sama

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

"Sanırım yapabileceğim tek şey ömrüm olduğu sürece tüm gücümle savaşmak" - Natsuki Subaru
  11. Ben başlangıçta o rütbeyi kendi kendine verdin sanmıştım . Doğrudur sensei mesela ben bir havam olsun diye pokemon oldum poke topunda yaşıyorum
  12. iyi yani olabildiği kadar. sorduğun için teşekkürler :)
  13. Anlıyorum bizi yalnız bırakmamak için yapıyorsunuz ama sağlığınıza vb. dikkat lütfen
  14. Yememiş içmemiş burada sabahlamışlar. (muhabbet mekanı sadece 25 eylülden beri var) @pegasusejder @Gorjek
  15. Benimde öyle yalnız değilsin :)
  16. Merhaba Herkese Günaydınlar :) Nasılsınız? (ben iyim, keyfim yerinde)
  17. O zaman önce birazcık daha test çözüp yatacağım. Görüşürüz :)
  18. Gün derslerle ödevlerle geçti yorgunluktan öldüm az önceye kadar test çözüyordum artık yavaştan uyumaya gitmeyi düşünüyorum :)
  19. Merhaba :)
  20. Bir şey soracağım ben foto göndereceğim zaman 37kB sınırı var gösteriyor (hiç bir şey gönderemiyorum) aslında daha fazlaydı zamanla indi hiç bir şekilde foto atamıyorum nedenini bilen var mı? yoksa şikayet,soru bölümüne konu açacağım.
  21. Katılıyorum
  22. Hoş geldin :)
  23. MHA için Türkçe kaynak var bildiğim kadarıyla ama buna rağmen gelişim için İngilizce okumak taktir edici bir davranış tebrik ederim :)
  24. Çok iyi fikir, Gel abim
  25. Çok iyi bilirim o duyguyu
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.