Jump to content

Chibi-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Chibi-chan got a reaction from KRHerusaizu for bir durum güncellemesi, Yeni bir animeye başladım bir etkinlik sayesinde. "Keşke daha önce bulsaydım..." diye   
    Yeni bir animeye başladım bir etkinlik sayesinde. "Keşke daha önce bulsaydım..." diye düşünmüş olsam da bazen yeri ve zamanı gelince ayrı bir keyiflendirici olduğunu fark ettim. 
  2. Beğen
    Chibi-chan reacted to heymely for bir durum güncellemesi, Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 3.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etk   
    Öncelikle merhaba arkadaşlar. Şuana kadar 3.sünü yaptığımız birlikte anime izleme etkinliğine devam ediyoruz. Bu etkinlikle ilgili bilgisi olmayan arkadaşlarımız @DieNase'nin güncellemelerini kontrol edebilir.

Kısaca bahsetmek gerekirse; 
    Herkes izlemek istediği bir animenin adını yazıyor. Daha sonra kura yöntemi ile aralarından birini seçiyoruz. 13 bölümlük animeler 1 hafta, 24+ bölümlü animeler  ise 2 hafta süre ile izleniyor. Anime tanıtım ve inceleme bölümüne açılan konuyla katılan herkes incelemelerini yazıyor.

Unutmayın, söylenilen animeler tek sezonluk olmalı ve 30-35 bölümü geçmemeli.
    Konuyla alakalı soru sormak isteyenler muhabbet mekanında sorularını sorabilir.  

İlk olarak başlamak gerekirse: Higashi no Eden
  3. Beğen
    Chibi-chan got a reaction from 908 for bir durum güncellemesi, Buradaki ilk günüm.   
    Buradaki ilk günüm.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.