Jump to content

yolcuarda

Kayıtlı Üye
  • Content Count

21
  • Last visited

About yolcuarda

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. çok teşekkür ederim son bir ricam olacaktı solo leveling gibi manga önerebilir misiniz (mcnin başta güçsüz olup savaşa savaşa baya güçlü olduğu mangalar)
  2. akame ga kill gibi anime önerir misiniz hani böyle karakterlerin öldüğü faln filan anlamışsınızdır galiba
  3. https://www.turkanime.net/yakinda-yeni-sezon-animeleri burda kasımda diyor ilginç
  4. bu arada tate no yuusha no nariagari 2. sezonunun ne zaman çıkacağını bilen varmı sitede kasımda diyor
  5. ousama game veya darwins game gibi animeler önerir misiniz ?
  6. teşekkürler çoğunu izledim ama aralarında izlemediklerim var tekrardan teşekkürler
  7. arkadaşlar bana black clover gibi uzun doğaüstü güçlere sahip olan kişilerin olduğu animeler önerir misiniz (ana karakterin içinde karanlık güç olursa iyi olur ama olmazsa da sıkıntı yok ) şimdiden teşekkürler.
  8. AOSCKASPOCJASHJASIC SEVDİM yazık astaya al iblis diyip köşeye atılmış çöp gibi davranıolar
  9. katılıyorum azcık kötüler kazansın ne bu mesela (death note izlemeyenler burdan devamını okumasın spoiler var) en sonunda light kazansa ne olurdu sanki herkes o yer böceğinin kazanmasını istiyordu hani zaten lightta sadece daha adaletli bir dünyayı farklı bir düşünce tarzında isteyen biriydi diye düşünüyorum
  10. + olarak sen oraya gelene kadar çıkacak bölümler var
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.