Jump to content

yolcuarda

Kayıtlı Üye
  • Content Count

27
  • Last visited

About yolcuarda

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. katılıyorum bu arada ilk animemdi kendisi o zamanlar oha çok iyi faln diyordum fakat bir kaç anime daha izledikten sonra fark ettim ki tam anlamıyla zaman kaybı.Zero twoyu waifu yapanında gözleri bozuktur net
  2. katılıyorum bu arada ilk animemdi kendisi o zamanlar oha çok iyi faln diyordum fakat bir kaç anime daha izledikten sonra fark ettim ki tam anlamıyla zaman kaybı.Zero twoyu waifu yapanında gözleri bozuktur net
  3. tahminimce gelmez çünkü gelirse nasıl bir konu işliyecekler
  4. Merhaba , yakın zamanda dragon ball superi bitirdim ve gerçekten eğlenceliydi fakat tiktokta manga halleri falan lafı falan geçti ultra instinctden daha güçlü form falan çıkıyormuş diye duydum nereden okuyabilirim söylerseniz seviniirim Şimdiden teşekkür ederim
  5. çok teşekkür ederim son bir ricam olacaktı solo leveling gibi manga önerebilir misiniz (mcnin başta güçsüz olup savaşa savaşa baya güçlü olduğu mangalar)
  6. akame ga kill gibi anime önerir misiniz hani böyle karakterlerin öldüğü faln filan anlamışsınızdır galiba
  7. https://www.turkanime.net/yakinda-yeni-sezon-animeleri burda kasımda diyor ilginç
  8. bu arada tate no yuusha no nariagari 2. sezonunun ne zaman çıkacağını bilen varmı sitede kasımda diyor
  9. ousama game veya darwins game gibi animeler önerir misiniz ?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.