Jump to content

Kiriku13

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Kiriku13 reacted to Pika-sama in İzlerken Keşke Japon Olsaydım Dedirten Seriler   
    Bende dil bariyerinin sıkıntılarının farkındayım ama benim izlerken keşke japon olsaydım diyeceğim seriler genellikle japon kültürünü veya günlük hayatını ele alan seriler olur herhalde çünkü bu yapımlara bir de o kültürün içinde büyümüş birinin bakış açısından bakmak daha bir ilgi çekici duruyor nasıl desem o kültüre başta pek aşina olmadığımız için sanki her sunulan kısım gerçekmiş gibi varsayılsa da en azından farklı bir bakış açısıyla (bilgi sahibi bir bakış açısıyla) yorumlamak isterim.
  2. Beğen
    Kiriku13 reacted to ZwanZwan in Jojo Bizzare adventure   
    Nasıl kafan karışıyor aga? Çıkış tarihlerine göre izleyecen sadece
  3. Beğen
    Kiriku13 reacted to Morioh in Jojo Bizzare adventure   
    Part 1 ,2,3 diye sıralanıyor zaten kafan nasıl karıştı ki
  4. Beğen
    Kiriku13 reacted to road in AoT Final tahminleri   
    erenin öleceği açık bir şekilde serinin başından beri belli zaten. hajime klasik olarak ereni durdurtup diğerlerini kazandırtırsa klasik bir manga finali yapmış olur böyle olmayacağını düşünüyorum ama erenin kazanmasınada izin verirse çok faşist bir mangaya dönüşmüş olur o yüzden net eren gg. final paneli göstermişti zaten büyük bir ihtimalle eren ölecek
  5. Beğen
    Kiriku13 reacted to Thor_The_GOD in Bleach in en karızma karakteri kim ?   
    Herkes birilerini saymış ama asıl karizmayı atlamışlar ne yazık ki gerçek karizma Kurosaki Isshin 

6. Harika
    Kiriku13 reacted to Can006 in Şu animeyi ben yapsaydım şu ismi verirdim   
    Berserk: Battalgazi ve Cinni'ler
  7. Beğen
    Kiriku13 reacted to Qua_Boran in Şu animeyi ben yapsaydım şu ismi verirdim   
    Boruto: Babam beni sevmiyor hüü
    Fairy Tail: Arkadaşlarım loncam power up'u
    High School DxD: Tombul tombul memeler
    Black clover: Ma da ma da
  8. Beğen
    Kiriku13 reacted to Pika-sama in Animelerde iyilerin kazanması   
    Katılıyorum ama bence iyilerden ziyade dostluk kazanıyor gibi duruyor bu tarz animelerde :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.