Jump to content

Pøllux

Üyeler
  • İçerik sayısı

640
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

Pøllux kullanıcısının paylaşımları

1. Pøllux

Tokyo Anime Ödülleri Açıklandı.

SAO hakkındaki düşüncelerim belli zaten, yeterince küçük bir yaş kitlesine sahip olduğu için popülerliği şok edilmez. Ama diğer animeyi izleyeceğim , ve kesinlikle yorumlayacağım. :D
  2. Forumda dubstep dinleyen var mı? Onlar için birşey hazırlıyorum da -.-

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

dubstyle dinliyorum, dubstep Skrillex piyasaya çıktığından beri iğrençleşti, artık ticarileşti eski tadı yok :D

sana 2 dubstyle örneği vereyim ;)

:)

3. Pøllux

Iron Man Animesi İddialı Geliyor

Neyine iddalı geliyor ya? X-Men de çok iddalıydı gördük şanını. İzleme zahmetine bile girmeyeceğim.
  4. Mirai Nikki'nin Openinginden başka birşey çalmaz telefonumda <3 Ayrıca, Lilium'un Music Box versiyonu.
  5. Pøllux

Kış 2013 Anime Bültenleri

Amnesia ve Kotoasdadsda-san'ı izliyorum şu anlık. Diğerlerine de bakacağım :D
  6. Pøllux

Hana Yori Dango

Aasadfasasas aynen . Of , Clannad. Ağlamicam, ...ağlami--ağlıyorum.
  7. Pøllux

Bandicam 1.8.6.321 __/[Full]\__

Çok basit, imkanın yoksa kullanma. O zaman vitrindeki pahalı yüzüğü alamıyorsun diye çalacak mısın? Bana kalırsa , adamlar resmi olarak Türkçe Altyazılı yayınlarlarsa en yakın CD'den severek alırım. Televizyonda yayınlanıyor ayrıca, bunun korsanı olamaz. OVA'lar başka. __ Para bulamama olayı da çok saçma. Ben her gün 5 veya 10 TL ayırarak, biraz da babamın yardımıyla Sony Vegas aldım. 2 Ay falan para biriktirmiştim. Basit birşey para biriktirmek, kaçmıyor ya alacağın şey. Şu anda GTA V için para biriktiriyorum.
  8. Pøllux

Naruto Çizgi Romanları da Geçti

OP Yetişkinlere hitap etmiyor, Universal. _ İşte, "Çizgi Roman". ne olucak
  9. Pøllux

Bandicam 1.8.6.321 __/[Full]\__

Bari şu sitede korsan paylaşmayın. Çok mu zor cebinizden 20 TL vermek? Keşke -Rep olsa.
  10. Pøllux

Ecchi FC [+18]

13milyonfalan
  11. Pøllux

"Fairy Tail Anime to Continue" - Mashima

:D Devam etmesine sevindim. Cıvıtmadıkları sürece devam edebilir tabiki. Bende yakında başlayacağım. Önce diğerlerini bitirmeliyim :/
  12. Pøllux

D. Gray Man Devam Edecek!

2. Bir bleach vakası gibi. Kesinlikle olmayacak bana göre. Kaynağını görebilir miyim? Burada 2009'da açılmış konular bile var. http://forums.mangafox.me/threads/88226-Good-news!!!-d.Gray-man-returns-in-August-17th!!!!!!!!!!!!!
  13. Hayır demek istediğim, Animeye Çizgi Film diyenlere ne diye kin besleyesin ki? Anime zaten çizgi filmdir. Japonca "Animetion" , yani "Animasyon" kelimesinin kısaltılmış halidir, ve çizgi filmdir ayrıca. Bana göre Anime'ye çizgi film denmesine kızan kişiler tamamen egoist kişiler. Bunu öyle söylerler ki Anime izlemek bir üstünlüktür, sen ne hakla ona çizgi film dersin havasında gezerler ve sırf anime izliyor diye kendilerini diğerlerinden üstün görürler ve Anime hakkında doğru olan "Çizgi film" kelimesini bile kendilerine yediremezler. Bana göre bu sadece fanboyluktur. Başka birşey değildir. "Anime çizgifiğm değiv, o favkvı bişev" diyen birisini ben hayatım boyunca ciddiye almadım. Anime sadece, çizgi film'in japon yapımına verilen isimdir. Bu kadar basit. Tabiki bunu o arkadaşa söylemedim...
  14. Anime(Japonca: アニメ telaffuzu: "anime"), animasyon veya çizgi film anlamına gelen Fransızca kökenli, Japonca bir kelimedir. Vikipedi.
  15. Hayatımda ödediğim en az fatura :D

16. Pøllux

One Piece hakında düşünceleriniz

Özet olarak One Piece candır diyebilirim. Zaten ileride buna bir yorumlama yapacağım için burada anlatmayayım :3 Edit: Ben önceki yorumlara bakmamıştım hemen el atayurun ; Kişinin zevkine göre değişebiliyor, bazı kişiler kompleksli olabiliyor ve One Piece'de aşırı mutluluk gördükleri için sevmiyorlar, One Piece sadece anlayana ve kendini eğlencesine bırakana güzel. Naruto'nun anlama kitlesi ise daha küçük olduğundan (Shippuuden'den bahsetmiyorum.) çoğunlukla beğenildi. Ancak benim Naruto'da tek beğendiğim Nokta SP'de belirli bölümlerdi. Itachi bölümleri, Jiraiya ve Pain kısımları çok güzeldi, onun dışında savaştanda bir zevk almadım, ondanda bundanda, mangasını da sırf zaman kazanmak için okuyorum. Bu uzun soluklu animelerde zaten her zaman en iyi kısımlar olmuştur. Mesela One Piece'de Sabaody ve Marineford en iyi arclardır benim gözümde. Çünkü,sadece harikalar :3. Dediğim gibi En iyi anime diye birşey yoktur, çünkü hiçbir insan aynı değildir. "Benim gözümde en iyi anime" diye de birşey yoktur çünkü buna biz karar veremeyiz. Hiçbir anime hiçbirinden üstün değildir. Ama sende tutup Higurasi ile rastgele bir animeyi karşılaştırmazsın. Belirli animeler vardır ki, insan izleyince anime hakkında bilgi edinir ve "NARUTOĞĞĞĞ,BİLİİİİÇ" mantığından biraz uzaklaşıp daha değişik animelere yön verir. İşte o zaman, eğer sen yeterince seri izlediysen ve hala burada gelip "Narutooğğğğ yada Van piys" diyebiliyorsan , sana hak veririm.
  17. Pøllux

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

School Days
  18. Pøllux

Ecchi FC [+18]

Forum Chat :ph34r:
  19. Pøllux

Ecchi FC [+18]

Öner .-.
  20. Pøllux

Tite Kubo’dan Bleach Animesi Açıklaması

Mangası var :D
  21. Yok ya sadece 10 kişi falan :D Diğerleri beceremiyor çaktırma :D
  22. Ne tuhaftır ki bizim ülkemizdeki kimse düşünmüyor ki bu adamlar bu kadar uğraşıyor bu programı bu hizmeti bize sunuyor biz şunlara hak ettikleri parayı verelim diye. Herkes gidip crack indiriyor. Yazık ..
  23. Pøllux

Ecchi FC [+18]

DxD daha beterdi kızlar azıcık yerde yuvarlansa cıbıldak kalıyorlardı :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.