Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

886
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

Durum yanıtları bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Özlemişim.

1. Songena

Songena

İkinci sınıfa geçtim ya, zaman çabuk geçiyor. Ben burdayken lisede 10.sınıfa gidiyordum. :D Bir ara eski yorumlarıma bakıp en saçmalarını siliyordum. Agsfsgg Hala bitiremedim, uykum var... :(

2. (See 7 other replies to this status update)

2. Özlemişim.

1. Songena

Songena

5' ten beri ödev yapıyorum.:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: Yarın teslim etmek zorundayım. Sınav olmadığı için final notu o oluyo. ;( Sabahlayacağım. 

Nasılsın, nasıl gidiyor? 

1. Songena

Songena

Merabaa. 

Cagri merkezindeydim. Yetenenek sinavlari yaklasti diye Nisan' da biraktim.  Beni niye ise  aldilar hala cozemedim ama is tecrubesi oldu, guzel oldu.  Ahsgshd

Yeni tema her geldigimde mat. sinavindaymisim gibi hissettiriyor. Oyle bir kafa karisikligi... agsgahdh

2. (See 4 other replies to this status update)

3. Uzun zaman oldu

1. Songena

Songena

Simdi de istemiyorum, ama burdayim. Agdgdjf

2. (See 5 other replies to this status update)

4. Uzun zaman oldu

1. Songena

Songena

Yine ben. :* Gelmek istemedim ama aliskanlik. Ahdhdhf

2. (See 5 other replies to this status update)

5. Tiksinince neden kusmak isferiz? Sacma bi' merak dogdu icime. Hani arastirmak istiyotum ama arastirnaya tiksiniyorum. Bi' google gorseli karsima cikar falan... :/ Tamam vurmayin. :(

1. Songena

Songena

Tesekkurler. :D İcim rahatladi boylece. :D

2. (See 1 other reply to this status update)

6. Wattpad' den ilk kitabımı okuyup bitirdim. Bu zamana kadar ön yargılı yaklaşıp burun kıvırdığım için pişmanım. :( Ağğğ Rüya Bekçisi. :(

1. Songena

Songena

Karıştırdın. :D Benim okuduğumda bir betimleme var, "Gözlerini devirdi." Neredeyse her sayfaya yazıyor kız bunu. Aasdfdsfg O kadar edebi değil. :/ Emek var ama o ayrı. ^^

Sade, küçük ve özgün dünyası var. onu sevdim ben. :D Karakterlerinde de öyle çok çok etkileyen orjinallik yok. Yazanın oluşturduğu Dünya' nın, karakterlerinin naifliği etkiledi beni. İçinde şiddetin çok olduğu serilerden sonra(anime,film vs.) dinlendirdi o yüzden sevdim. Ihlamur gibi kitap yani... :D

2. (See 8 other replies to this status update)

7. Ya okulda 3 haftadir kizla konusuyomusuz daha bugun anime izledigini ogrendim >

1. Songena

Songena

Hele tanıdığın ilk animeciyse kayıp kardeşini bulmuş gibi hissediyosun falan... :D

2. (See 1 other reply to this status update)

1. Songena

Songena

1 gün ara bile etkiliyor maalesef. :( Zaman olmadığında 5-10 dk çizgi çizip, 1-2 basit obje çizildiğinde bile insan paslanmıyor aslında. Düzenli çizmek önemli. :D Bende yaklaşık 2 ay ara vermiştim. 1 haftadır çiziyorum. Elim kalemi tanımıyormuş gibi davranıyor. Sanki ilk defa gördüğü bir yabancı gibi. assgfdsgs

2. (See 11 other replies to this status update)

8. "Irzımızdır çiğnenen, evladımızdır doğranan Hey sıkılmaz! Ağlamazsan, bari gülmekten utan!" Mehmet Akif Ersoy

9. Mutlu muyum değilim. Çünkü güzel memleketimde akşamdan beri şehit haberleri geliyor. Büyükşehirlerde toplumsal olayların yaşanması an meselesi... Buradan sarayın ışıkları görünüyordu gece :( Siyasiler biraz daha kendi cepleri yerine ülkenin sorunlarına çözüm bulsa ya! Üniversiteyi yurtdışında değil, liseyi yurt içinde zor bitireceğiz gibi.

1. Songena

Songena

Azerbaycan'da 3 gun yas ilan edilmisti. Burda meclis tatil. Ben buna tepki verecek yuz ifadesi, kelime bulamiyorum.

2. (See 2 other replies to this status update)

10. Şu ingilizcemi Geliştirmem gerek. Şimdi her şey İngilizce '^'

1. Songena

Songena

Ben bile İng. öğrenmeyi kafama koydumm. O derece önemli. :D

11. İzlemeye yeni başlayanlar için şiddetle tavsiye edebileceğiniz animeler var mı u.u

1. Songena

Songena

Enee tee ne zamanki duruma yorum yapmisim. Agsgdhd Neyse ölü olmadigimi gosterdi foruma. :D

2. (See 18 other replies to this status update)

12. İzlemeye yeni başlayanlar için şiddetle tavsiye edebileceğiniz animeler var mı u.u

1. Songena

Songena

Hotarubi Mori e.(Duygulandirir. ;( Lovely Complex (Cıvıl cıvıl, komik anime.) Barakamon. ( Anlatamiyorum. Hele bitirince biraktigi o his.... Benim ifade edebilme becerimi asiyor. O kadar etkilenmistim. :D

2. (See 18 other replies to this status update)

13. Buralar önceden çoklukmuş , şimdi galiba dutluk olmuş...

14. Huuh sakinim. :D

1. Songena

Songena

Hos buldum. :D Huysuz ossan tepkilerii. :P

15. Minna acil bilgi yardimina ihtiyacim var. Sayfalari didik didik ettim ama elle tutulur bilgi yok.Dumlupinar kotu uni. onu anladik. Ama gsf ozellikle de animasyon bolumu nasil? İyi mi kotu mu? Hocalari kotu mu, kotuyse yatay gecis yapamam baska uni. Ye. Ona gore uni. ye gidip sinavina girecegim. Ustelik maddi sorunlar var yakin zamanda Eskisehir' e gittigimiz icin.

1. Songena

Songena

Arigatoo. Yarin Kutahya' ya gidiyotum, animasyon icin. :D

16. Minna acil bilgi yardimina ihtiyacim var. Sayfalari didik didik ettim ama elle tutulur bilgi yok.Dumlupinar kotu uni. onu anladik. Ama gsf ozellikle de animasyon bolumu nasil? İyi mi kotu mu? Hocalari kotu mu, kotuyse yatay gecis yapamam baska uni. Ye. Ona gore uni. ye gidip sinavina girecegim. Ustelik maddi sorunlar var yakin zamanda Eskisehir' e gittigimiz icin.

1. Songena

Songena

Tesekkur ederim bu arada. :) Sana da sinirleni icimi dokmus oldum. :D

17. Minna acil bilgi yardimina ihtiyacim var. Sayfalari didik didik ettim ama elle tutulur bilgi yok.Dumlupinar kotu uni. onu anladik. Ama gsf ozellikle de animasyon bolumu nasil? İyi mi kotu mu? Hocalari kotu mu, kotuyse yatay gecis yapamam baska uni. Ye. Ona gore uni. ye gidip sinavina girecegim. Ustelik maddi sorunlar var yakin zamanda Eskisehir' e gittigimiz icin.

1. Songena

Songena

Huuh, sakinim. Babam avukata falan gitti. Para buldu bir yerlerden. Geriye sinavi beklemek kaldi. O zamana kadar bir sorun daha cikmaz ins.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.