Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bana düzenleyemezsin benim arkamda Hisoka var höhöh kfdjgkldsfg 

Bencede burası değerlenecek 

Asıl imzanda ve avatarında kendisini görünce ilk seni öldürür. asdfasf 

Bence bu fc kalsın diğerine bakılmıyor. :D

Ahanda gifler. 

Aslında reklam yapıyorum.  :rolleyes:

sHwNo.gif

95PbL.gif

Doğru ama FC' ı açan Gintoki'nin eşi sonuçta. sdfadsfsaf  :mellow:

2. Ben diyim 4 ay sen anla 1 yıl. Ne demek, spoiler vermek bizim işimiz.  B)

Yorumunu spoiler içine al bence. :D Herkes alışık değil benim gibi spoiler yemeye.  :mellow:

Yine de beklerim artık. Hiç görmemekten iyidir. Animede göreli 2 yıl oldu. 1 yıl da geçer artık. :D

(Asıl aşkımın İtachi değil Tobirama olduğu ortaya çıktı. :ph34r: )

3. Yok anne iyi annem olur musun Ercan-san

HAyırsız meltem skype de nutuk çek sonra mesaj atma 

Aynı şehirde olsak oklavayla kovalardım seni Eren. :D FC'ı açtığını görünce üzülmüştüm. Ama forumda değer verdiğim kişilerden birinin açtığını görünce daha çok üzüldüm. Çünkü, seni öldürüp FC'n başına geçemezdim. :( BAşka biri açsa suikast düzenlerdim. :D 

Cümlenin başında kendini güzel anlatmışın dicekdimde :D

Nurcan banada yol göstermişdi.Pek konuşmadıkda fanlığını bended hissetmişdim :P

Elim ağırdır ama ...

:P

anne-dayagi_375134_522041277832361_82126

Öğrenci olma olayını kendim uydurdum. :D Ah bu yazımı görse. asfsdaf Öğrencisi olarak kendimden utandım. :( Gintama'ya olan ön yargıyı kaldırmayı geçtim, FC ından bile haberim yok. :D Bir de hayran kulüplerine ilgi gösteren biri olcam.  ağlamaya gidiyorum ben. asdfadsf  :depressed1-onion-head-emoticon:

4.  ben meltem açmıştır kesin dedim ama  :o  meltem nasıl kaptırırsın FC yi kanka ya  :mellow:

Sorma. :( 

Kara kedi gibiyim :ph34r:  İsterseniz ismini yorozuya fc olarak değiştirin ama -_- Gomen hayallerinizi yıkdım :P

Senden eski değil miydim? Nasıl görmedim?  :wacko:  Yaoi FC bile açtım.Tanımadığım karakterin FC' ına üye oldum. En sevdiğim animenin FC' ından haberim bile yok. Kendimden utandım şu an. :D 

Benden de bir itiraf gelsin. :D Nurcan'ın açtığını görünce mutlu oldum. :D Gintama senseim olur.  :ph34r:  Fanlığını görüp animenin ilk bölümlerinde sabretmesem çok şey kaçırırdım.  :wacko:  :ph34r:

5. Çok büyük yaralar alıyorum. :( Bleach FC yokmuş. Gintama FC var sanıyordum. "Hatta üye olmuştum dedim" kendime. Bir baktım ki o Gintoki FC ymiş. 

Bir köşeye gidip ağlarken FC nin tadını çıkartın. :D

Gintama manga okuyan ve manga bölümlerini tartışmak isteyen çıkar mı FC da acaba?  :mellow:

Beni ekler misin?. Ahh dikkatsizliğim ah. İtachi FC' ı benden önce başkası açsa bu kadar üzülmezdim. :unsure: Olanla ölene çare yok. Hayırlı olsun Eren.. :D 

6. Tomoe yazılınca kıskanıyorum ya. :D

İtachi görmedim daha neyse ki. :ph34r:

Artık bilmeyen kalmadı İtachi sevgimi bunu geçiyorum. :D İçimde kalmış bir türlü forumda diyemediğim kişiler var.  :ph34r:

1. Tobirama (Kendisini animede pek tanıma fırsatımız olmadı ama duruşu hep etkiledi beni. Neden bilmiyorum, görünüşünü eski Türklere de benzettim. :mellow:  :D  Umarım animede bir şekilde görebilirim. :wub: )

tobirama_senju_by_gaston18-d5ut7yc.pngtobirama_the_second_hokage_by_helaviskre

2. Shanks

Söyliycek söz yok. :wub:

Shanks.full.761242.jpg

3. Ukitake

Ukitake-Jushiro-image-ukitake-jushiro-36

M-21 (Manhwa karakteri ama olsun. :P )

maxresdefault.jpg

Kaien:

Kaien_Shiba_anime_collage_by_monicatheca

Daha çok karakter yazabilirim. Yazdığım karakterler iki türde olur. İsmini duyduğumda bile yüzümde gülümseme oluşturan karakter. Espiri yapandan çok içten bir kişiliği olan karakterler daha çok değerli gözümde. :D 

2. Başta kötü görünen, genelde asık suratlı gezen ama tanıdıkça fedakar ve iyi olduğunu fark ettiğim karakterler. İtachi, M-21, Tomoe gibi.

Edit: Bir de burnu havada ve kibirli karakterlere ayrı bir antipatim var. :mellow:  Onları hiç yazmayacağım kesin.  B)

7. Bende . :wub:

Animesini biranda bitirdim. Depresyonumu unutmadım hala. :D Mangası bitince ne yapacağımı hiç bilmiyorum.  :ph34r:

Manga resimlerine bakmayı sevdiğim 1-2 animeden biri.  :ph34r:

Fav-pages-bleach-manga-and-tv-13977419-7tumblr_n24tonKBlF1rv8v4go1_500.pngManga_Bleach_Chapter_512_01.jpg

Bu resimleri atmazsam ölürüm.  :D

Yoruichi-Shihoin-and-Kisuke-Urahara-bleatumblr_static_3063106.jpg

8. bende üye olmalıyım bu gruba :)) ilk izlediğim yaoi  tabi ki junjou romantica :D en son love stage diye yaoi manga okudum.yalnız uyarayım love stage de sevimli ama bence +18 lik :)) 

Hoş geldin.  :lol: Sitedeki bütün yaoileri izledim ama manga okumadım hiç. :ph34r:  Manga konusunda yeniyim. Serileri keşfediyorum sadece bu aralar. Onlara da bir gün sıra gelecek. :wub:  :D 

AMV:

Yaoi anime top 2 listesi:

1. sırada: (Sonu :ph34r: )

2. (Bunu kulübe bırakıyorum. :mellow: )

Şaka bir yana bir ara kulüpte yaoi ve shounen-ai ler için en iyi anime listesi yapılabilir aslında. :D 

9. Geri dönüşleri muhteşem olur umarım :ph34r:

Hani bir sahnede oraya kadar ki bölümlerin karelerinde " Simimasennn" demişlerdi ya hatta koca jirocho bile simimasen demişdi :D İşde onlarıda anca o kadar özür kurtarır :D

Mangadaki geri dönüşleri bu. :D 

http://www.mediafire.com/download/80mh3d6ha7za1it/411_TR.rar

Civciv, Songena, Songena2, Kushina ve Songena3(Ay bu hayali karakterim benim. Deli olur kendisi. Bunu saymayabiliriz. :ph34r:  )' ün katıldığı bir oylamayla manga tartışmayı 411. bölümle başlatıyorum.  :mellow:

Anime bölümleri kesit gibi gözümden geçtiği için pek okuyamamıştım. :D Bir de seslendirmelerini kendim yaptım. (İçimden)  :ph34r:Gintoki'yi seslendirirken çok güldüm. :D Aklıma hep bağırışı geldiği için bölüme dikkatimi vermedim. asfdasdf  

Karpuz yemeyi eğlenceli yapan sevdiklerinle yemen Gintoki. Yeme bizi "Çekirdeklerini katlanarak yemek. Zorlukları eğlenceli yapar." diye. :D Final bölümündeki "Elindekileri sevdiklerinle paylaş." mesajını vermişler yine. :D 

10. başkan teşrif etti nihayet, hoş geldin sarı şeker sayhiplz.gif umarım sınavların iyi geçmiştir  greatjobplz.gif?1 madem gif paylaşıyoruz çorbada benim de tuzum olsun smartyplz.gif?1

ip3Z3un.gif

aQuiJno.gif

z7kwThv.gif

Hoş buldum.  :lol:  Gifler için teşekkürler. Matematik dışında diğerleri iyiydi. :D Mıymıntı hoca yüzünden zamanımız çok gitti. Bir de tenefüste zaman vermedi.  <_< 4 soruyu yetiştiremedim. :D "Sınavım iyi geçi ama yarısı yanlış çıkacak eminim." diyordum ve öyle oldu.  :mellow: 31 aldım. :ph34r:  Çoğu kişi düşük not aldığı için tekrar sınav yapılacak Allah'tan. :D Forumu özlüyorum. :( Az kaldı.  :unsure:

gif..

junjou-romantica-hatsukoi-lv58nu3hyz1r2e

qIPWI6dhUq.gif

FMAlove.gif

tumblr_lm95ynatN71qirmcfo1_500.gif

tumblr_m4laf05gyh1r47cd4o1_500.gif

Teşekkürler.  :lol: Bazıları açılmadı.  :ph34r:

İlk yaoi animem  :bled1-onion-head-emoticon:

junjou_romantica___usagi_x_misaki_kiss_5img-img.giftumblr_mxt6bbQlfZ1sczfloo4_500.gifBunu atmasam ölürdüm  :bled1-onion-head-emoticon: 

Son gif için diyorum. Paylaşımda cesurmuşsun. :D Teşekkürler.  :lol:

11. aaaa bak bak Arda burda yok diye :hell-yes-onion-head-emoticon: sen benim aşkıma nasıl dersin  :hate-onion-head-emoticon: klavyen gittiği yerden gelmesin  :bled2-onion-head-emoticon:

Eren seni kıskanıyor bu  :hehe-onion-head-emoticon: ondan bu sataşmalar ama yoksa acaba olabilirmi  :admire2-onion-head-emoticon:

Kulübün  çifti olabilirler... d1%20(24).gif

Sonunda sınavları atlattım. :bled2-onion-head-emoticon: Gifleri toparladıktan sonra eklerim artık. :D 

Edit: 

İçim rahat. : :lol: Hafta sonu saçma bir konu daha açarım. :ph34r:  Pek önemli bir şey değil.  :D

Hoş geldin.  :lol:

Bir şeycik yok. Stres atıp rahatlıyoruz.  :bye2-onion-head-emoticon:

Yok, animeleri değil resimleri gerçekçi değil.. :D 

çizim meselesi değil bakıyorum hepsine vallla çok güzeller aralarında bir tane çirkin yok hepsi de çakı gibi hepsi mi böyle güzel, yakışıklı olur be bakarken benim moralimi bozuyorlar

Resimlerdeki kadar yakışıklı değiller.  Özellikle yakışıklıları da koydum. asfadsf YUri FC'daki yaşadıklarımı anlatmışsın. :D

birinci bölümüm bitmek üzere   :falling-asleep-onion-head-emoti çok uzuuuun dün tam üç saatimi buna harcadım   :crying2-onion-head-emoticon:  ve ilk bölüm biraz dramatik ah aklımda çok güzel fikirler var   :bled1-onion-head-emoticon:

Beklemedeyiz. :D Ganbatte!

K6zmWl.jpg

Ehi.  ^_^

Edit 2: 

Shonen-ai gifleri bulmak zormuş biraz. :D 

tumblr_myzrqgSqvM1so1leoo4_250.gif

Senden güzel zil çalan yok. :D 

tumblr_muvpoiVcHW1sko3ryo1_500.giftumblr_mvqvyx2ulv1r84j3ao1_500.giftumblr_md960rw4KC1rga57to1_500.giftumblr_mw39o8uGWn1rqy64no1_500.giftumblr_mnhx0eHOGR1qg9rb0o1_500.gif

Edit 3

Gif bakarken bu  iki resme hayran kaldım. :D 

tumblr_mac9h1VzLo1rga57to1_400.jpg

tumblr_maaev2Ij1h1rga57to1_r2_1280.jpg

12. düşmanların liderini hep ichigo verdi bleach'de. gene juha bach vs ichigo  olur.

benim merak ettiğim ichigo quincyi güçünü kullanacak mı? sağa sola ok atacak mı?  

Sağda solda ok atarsa Yaoi FC' de onu rezil ederim.  :evil-smile-onion-head-emoticon: Quincyleri severim ama İchigo'ya shinigami güçleriyle alıştım. Zampaktusuyla görmek isterim, okla değil. :D 

13. aslında kolay onun hayal ettiğini sende hayal etmiyeceksin ama demesi kolay :D ne hayal ediyosa sölüyo sende onu düşünüyorsun ve gerçeleşiyo :D

Unohana'yla dövüşürken zorlandığında düşünmeyi bırakmıştı. Zorlanmasa da düşünmeden savaşabilir. En çok sevdiği şey bu nasıl olsa. :D Kenpachi'ye kolay.  :wub:   Rakibi kafasında canlandırmadığı halde hayalini gerçekleştirebilirse zor olur. :D

böyle bir güç to aru majutsu no ındex animesinde de vardı. 

gücün zayıf noktası şu olabilir. sen karşındakini ölümsüz olarak düşünürsen ölümsüz olur. karşıdakini güçlendirecek bir şey düşünür ve karşıdakide bunu düşünürse kendin zayıflarsın. (bence kesin ama :D) zaraki buradan yenecek adamı. 

adam kenpachi'yi ölümsüz/canavar veya başka bir şey düşünebilir. (öylede zaten:D)

Dediğin gibi olsa da kurtulsak. :D Çünkü Kenpachi'yi bu quincyle uğraşırken görmek istemiyorum. :D

Bir de ben Kenpachi'yi gördüğüme üzüldüm biraz. Yachiru'nun çabaladığını görmek istiyordum. Bir de Rukia yaralandığında Byakuya gelmişti. Bu olayda onlar kafamda canlandı. Hiç beklemediğim anda yaratıcı bir şekilde ortaya çıksa daha güzel olurdu. :D

Juha Bach' e ağzının payını vermek için ortaya çıktığını görmek isterdim. <_< Yachiru'yu sırtında görmeyi özlemiştim ama. Bir yandan da şimdi görmek güzel oldu.  :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.