Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İtiraf ediyorum çok cani bir yanım var :D

İkinci kere itiraf ediyorum birine çok pis aşık olmuş durumdayım sanırım :D

Üçüncü kez itiraf ediyorum kopya çekmeyi çok eğlenceli buluyorum ve en sevdiğim öğretmende dahi çeksem utanmıyorum :D

Ehehhe. :D Üçüncüsünü sevdim. :)

2. Ya ama şu sıralar herkes grip . Ben de gribim :D. Rapor almak için mi gittin :D

Hayır. :D İlk hastaneye gittimde göz için tam bana sıra geldi muyane (Bu kelimeyi doğru yazamıyorum. :D ) sırası bitti denilince sağlık ocağına gitmek zorunda kaldım. :angry:

Sabah kalktım, bir baktım ki sol gözümün kenarı kıpkırmızı.Çok ağrıyordu bir de hala sol gözümle doğru düzgün göremiyorum,.bilgisayardan da kalkmak zorundayım şimdi of .:D

Zor bir gün geçirdim yani. :D

3. Ama bazı animelerin çizimi gerçekten çok etkiliyor. Mesela ben Nana'ya başlamıştım konusunu çok sevmeme ve devamını merak etmeme rağmen bıraktım çünü çizimler çok rahatsız etti . Cidden merak ediyorum sonunu :huh:

O kadar da değildir bence :D sonuçta küçük çocuklar gibi çöp adam çizmiyorlar :D

Çizimleri önemsemiş olsaydım favori animem nruto değil sword art online olurdu :D konu daha önemli bence ama seslendirmeleri yapmacık geldiği için 80 lerden kalma animelerden uzak duruyorum :D bunu eklemeyi unutmuşum :D

4. Halil Abi, duygulandırdın beni. Çok teşekkürler. :( Bizim tayfa almış ödülleri hep, hiç şaşırmadım heheh. :D Tebrikler gençler. Seviyorum sizi, biliyorsunuz. :lol:

Bu arada bence en aktif Ezgi ve Haruka, en eski Snowy, en çok mesaj atan ben ve Hitsu, en iyi mod yine Pyshkhe, en beğenilen yine Nurcan olmalıydı. Hı bir de en çok özlenen Ace olabilirdi. B) :P Valla aşırı duygulandım ve güldüm. ^_^ Elinize sağlık Halil Abi..

En çok özlenen sensin bence . :P :D

Sonunda geldiniz ya :D

5. Ben de yardımcı olıayım :D

Birkaç anlamı olan bir kelime:D

1- Abi demek ama erkekler abilerine oppa diyemez. O zaman kız gibi olacakları için oppa yerine hyong diyolar :D

2- Aşkım demek ama bunu biraz sevdiği çocuğa hayranlık anlamında kullanıyorlar ve genelde tatlı görünmek için söylerler bu yüzden hep hanım hanımcık kızlar bu kelimeyi kullanıyor :D

3- Sevdikleri ünlülere derler Ama olay "oppa edinmek" olunca genelde sadece bir ünlüyü seçip onun sıkı fanı olurlar :D

Açıkçası bu kelime bana biraz saçma geliyor....

6. O kadar dizi izledim ama bi ben bir oppa bulamadım kendime :D

gerçi bi aralar jang geum suk ve kim hyun joon un yüzü hoş geliyodu ama neyse :D

İtiraf ediyorum aslında bazen çok duygusuz birisi oluyorum çünkü o zamanlar duygularım yüzünden acı çekmek istemiyorum....

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.