Jump to content

Songena

Üyeler
  • İçerik sayısı

2141
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

İletiler bölümüne Songena kullanıcısının eklediği dosyalar

1. İnsanlar fen lisesinde okuyup mecbur kalırsa doktor olmak istiyor, biz de burada doktor olmak için uğraşıyoruz. Ah be :D

Songena bence hem yeteneğine hem de hangisini daha çok sevdiğine bağlı. İlerde sıkılmayacağın bir meslek seçmelisin. Bu hepimiz için geçerli. :)

Evet. Ama sorun şu ki ikisini de yapabileceğimi düşünüyorum ve seviyorum. Bu kadar kararsız olduğum tek konu bu Ah ah napıcam ben ya? :D

2. hangisini yaparsan?

aslında psikolog bütün insanların sinirlerini kendisine aktarıyor :D

Benim için sorun değil. :D Her zaman forumda bile gıcık gülücük sesim "ehehhe"yle gülüp rahatlamanın bir yolunu buluyorum zaten .. :D

sen çok şirin bir kıssın bence psikolog sizce benden profesör mü mimar mı ?

Matematiğinin kaç olduğuna bağlı. :D (Mimarlık için...)

3. Ya olamaz bugün başka bi forumda çok kötü spoiler yedim ace ölüyomuş itachi den sonra onu oppam (oppa nın ne demek olduğunu korecanlar bilir :D ) yapmayı düşünüyodum hep de sevdiğim karakterler ölüyo :(

nasıl bir acıdır bu ya Edit: Fairy Tail de Gray in hocasının ölmesine üzüldüm. :(

4. Ben değil defteri veren ölüm tanrısı dediğimi yapıp tobi' yi, sevmediklerimi ve kötü adamlarının hepsini yazsın. :D

İkimiz içinde iyi olurdu. :D Onun bolca ömrü uzardı ben de defteri hiç kullanmadığım için elimi kana bulamamış olurdum ve ölünce yok olmazdım. :D Alt tarafıı birkaç isim yazıcam diye kendimi ateşe atmak istemiyorum yani. :P

Edit: Birisi death note bulursa lütfen bizim dil anlatımcı yı yazsın. :D

5. Bu tür şeyleri hiç iğrenmeden yaparım :D Arkadaşımın kalemliği tavşan şeklindeydi kulaklarıyla burnumu sildim hatta geçen gün :D İtiraf edecek şey varda posta posta söyleyeyim :D

Selpağın var mı? diye soramadın mı :D :D

oyşş davşanımın kulakları gitti yav :D

6. Yalnız değilim demek. Keşke, adminler yahut onların seçtiği jürilerce değerlendirilseymiş gerçekten.

evet öylesi herkes için daha iyi olur aslında

üstelik çok ff var ben bile hepsini okumadım bu şekilde kaymalar olucağı kesin :(

Bu arada konuyu iyice saptırdık... ff yarışması tartışma konusuna döndü resmen modlar bu seferlik görmezden gelir inş. :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.