Jump to content

yanki_99

Üyeler
  • İçerik sayısı

568
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne yanki_99 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. bende spoiler veriyorum hiçbi halt olmuyor 200 sayı sonra :P sanarsın yonkou indirdi anasını satıyım ne bu gaz ya  :whistling: ama adamları alırsa shichibukailik teklifi alır garanti ama yonkou dersen bi stop derler adama luffy o adamları kabul etse bile kid kadar adamı olucak alt tarafı  ^_^

ayrıca spoiler niteliği taşıması için mangakanın ağzından falan duyman lazım sölediğin teoriden ileri gitmiyor 

dediğin gibi katılıyorum yonkouya var daha da luffy nin çok müttefiki var, bu özelliği mihawkın dediği gibi en önemli özelliği. Ayrıca bir yerde okumuştum bir yonkou ölecek ve karasakal denizcileri alt edip kendine korsanlar kralı unvanını verecekmiş :huh: bence one piece de bi kaç yıl sonra time skip olcak

2. hoşbulduk arkadaşlar cevaplarınız için teşşekkürler.harbi kafa adamışsınız.

şu son sıralarda anime kıtlığı çekiyorum bana bi çare bulursanız sevinirim daha çok savaş ve komedi olursa ... :D

bu gün başladım kanka no game no ife feci komik ve zeka patlaması yaşıyon süper kesin izle KESİNNN B)  B)  B)

3. Yankııı yazdım bunu kenara beni listeye eklememiş  :mellow:

O değil de hoş geldin little bro :D

anaaaa unutttum valla bak çok özür dilerim ya

Hemen bir laf sokmacalar. -,-

Yanki ne zaman gelecek acaba ? Emel'in oldugu gune denk gelirse toplucanak bulusuruz. :D

sen de mi istanbullusun  VE YANKİ GOES TO KADIKÖY ANADOLU LİSESİ yani istanbuldaki arkadaşlar buluşalım yani

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.