Jump to content

SSurvivoRR

Üyeler
  • İçerik sayısı

45
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    SSurvivoRR got a reaction from orhannnnn in Sadece Anmecilere Özel Sosyal Medya Sitesi   
    Merhaba Arkadaşlar . Son Günlerde Animeye Fazlasıyla Önem Vermeye Başladım . Bunun Bir Sonucu Olarak , Sadece Animecilerin Girebileceği Bir Sosyal Medya Sitesi 'YAZMAK' Istiyorum . Bu Konuda Türkanime Ailesinin Düşüncelerini Merak Ettim , Destekler Misiniz ? Önerileriniz Var Mı ?

Hepinizi İyi Seyirler Bu Arada . Ara Ara Gelip Bakacağım ve Her Sorunuza Yanıt Vereceğim :)
  2. Beğen
    SSurvivoRR got a reaction from Witch in Sadece Anmecilere Özel Sosyal Medya Sitesi   
    Template Yüzünden Sitenin Her Adımında Serverden Dosya Çekiyoruz O Yğzden 64 kBps'den Düşük Hızınız Varsa Siteye Giremezsiniz ...

Teşekkürlerimi SUnuyorum :)
  3. Beğen
    SSurvivoRR got a reaction from Cao Cao in Sadece Anmecilere Özel Sosyal Medya Sitesi   
    OtakuSekai'nin Yeniden Kurulmuş Olduğunu Görüyorum . Baya İyi Bir Clone Script Hazırlamışlar Doğrusu . Rakibimi Tebrik Etmek İstiyorum :)

İkinci Olarak Admin Panelinin Büyük Bir Kısmı Bitti Ama Anasayfadaki Algoritmayı Hala Çözemedim :S O Algoritma Çözülür Çözülmez Site Betaya Çıkacaktır . Ayrıca Bu Ara Finallerim Olduğu İçin 2 Hafta Kodlama Yapamayacağım . Kusura Bakmayın :(
  4. Beğen
    SSurvivoRR got a reaction from Coexiot in Sadece Anmecilere Özel Sosyal Medya Sitesi   
    Merhaba Arkadaşlar . Son Günlerde Animeye Fazlasıyla Önem Vermeye Başladım . Bunun Bir Sonucu Olarak , Sadece Animecilerin Girebileceği Bir Sosyal Medya Sitesi 'YAZMAK' Istiyorum . Bu Konuda Türkanime Ailesinin Düşüncelerini Merak Ettim , Destekler Misiniz ? Önerileriniz Var Mı ?

Hepinizi İyi Seyirler Bu Arada . Ara Ara Gelip Bakacağım ve Her Sorunuza Yanıt Vereceğim :)
  5. Beğen
    SSurvivoRR got a reaction from Amy's in Sadece Anmecilere Özel Sosyal Medya Sitesi   

6. Beğen
    SSurvivoRR got a reaction from Shiba Tatsuya in Sadece Anmecilere Özel Sosyal Medya Sitesi   
    Öncelikle Dönüşleriniz İçin Teşekkür Ederim Yine Önemli Bir Adımı , Ilk HTML Sayfa Düzenlemesini Bitirdiik , Logo Biraz Uğraştırsada Sonunda Aradığımı Buldum :)

7. Beğen
    SSurvivoRR got a reaction from Shiba Tatsuya in Sadece Anmecilere Özel Sosyal Medya Sitesi   
    Evet Arkadaşlar PHP ve Mysql Ile Sistemi Yazmaya Karar Verdim , Aynı Facebooktaki Sayfa Sistemi Gibi Anime Sayfaları Olacak , Wikiler , Wallpaperlar vs Buralara Girilebilecek ... Ayrıca Populer Anime Sayyfalarınız Üzerinden Reklamlar Ile Para Kazanabileceksiniz .
  8. Beğen
    SSurvivoRR got a reaction from ichinosestudiosceo in Sadece Anmecilere Özel Sosyal Medya Sitesi   
    Evet Arkadaşlar PHP ve Mysql Ile Sistemi Yazmaya Karar Verdim , Aynı Facebooktaki Sayfa Sistemi Gibi Anime Sayfaları Olacak , Wikiler , Wallpaperlar vs Buralara Girilebilecek ... Ayrıca Populer Anime Sayyfalarınız Üzerinden Reklamlar Ile Para Kazanabileceksiniz .
  9. Beğen
    SSurvivoRR reacted to SSurvivoRR in Anime Kapak Resim Yarışması -SONUÇLANDI-   
    @Piper98 hafta sonuna kadar ...
    Halil bey ben 3 anime birden kullandım ? Sorun olur mu ?
  10. Beğen
    SSurvivoRR reacted to Piper98 in Anime Kapak Resim Yarışması -SONUÇLANDI-   
    Ne kadar zamanımız var ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.