Jump to content

DinginKurbaga

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne DinginKurbaga kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ohayou_Kerem, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Tüm bayramları toplasak 100 lira toplamamışımdır ben :D Bu yaştan sonra da artık benden harçlık istiyorlar :D 

Tosbağam gweopıjewg

Nasılsın? Hayırlı bayramlar :happy-onion-head-emoticon:

pegasusejder, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Herkese günaydınlar diliyorum, gününüz güzel geçsin. :) Bayramınız tekrardan mübarek olsun, bol bol harçlık toplayın. :D 

Senin de pegasusum, nasılsın?

2. pegasusejder, 1 saat önce tarihinde yazdı:

Haha sıkıntı değil yavaş yavaş öğrenirsin. :D Evet arada sıkıntı oluyor, yani ikisi arkadaş gibiyken ben hep dışlanan çocuk oluyorum. :D Senin ablanla aranda kaç yaş var?

MURAT? Nerelerdesin çocuğum sen?

@syncdes ve herkese hayırlı sahurlar. Gününüzün güzel, verimli, enerjik geçmesi dileğiyle. :) 

Günaydın pegasusum nasılsın?

3. Luna6528, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

Heheheh *-*

Evet tutuyorum normalde böyle olmuyordum bu sene oldu ilk defa. Artık bitene kadar sabredicem :') 

Sahur yapıyorsan sahur sonrası direkt uyuma sıkıntı oluyor midede bir-iki saat uyanık kalmanı tavsiye ederim. 

İftarla sahur arası bol su içebilirsin. İftar rahatsız ediyorsa iki aşamalı yapabilirsin iftarı. Su, çorba, hurma tarzı bir şey yersin yarım saat bir saat sonrada yemeği yiyebilirsin o da rahatlatıyor.

4. blaze, 4 dakika önce tarihinde yazdı:

Sanırım kalınlaştırmak için kalınlaştırmak istediğin cümleleri seçip ctrl+B yapman gerek (ya da yazarken yukarıdaki B tuşuna tıklayarak ayarlayabilirsin). Renk için de altı çizili bir A harfi var yine mesajları yazdığımız yerin yukarısında, ona tıklayarak renk seçmen gerekiyor. :)

İyi gidiyor her şey, sen nasılsın? :- )

Yoldaşım gelmiş hoş gelmiş :magic-left-crazy-rabbit-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.