Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

78
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Ohayou_Kerem kullanıcısının paylaşımları

1. Hahaha :D Bunu çok güzel bir açıklaması var :D Şöyle ki; gece yine tavana baktığım saatlerde forumda dolaşayım derken bu konuyu gördüm, dedim bir bakayım buna. Böyle mevzularda herkes ilişki uzmanı olduğu için neler yazmışlar merak ettim :D 34 sayfaydı sanırım, 30'dan itibaren bir okuyayım dedim millet neler yazmış. Sonra okurken sana denk geldim ve kalbim çıt etti :/ Durum bu yani :D
  2. Haha oruçtan ötürü olabilir dediğin gibi :D Aynen bitirdim, Pega ile muhabbetini de yaptık biraz. Evet ya baya sevdim. Çok güzel bir hikayeydi, dediğin gibi sanırım ilk 5'ime girer :D MAL listeme bir bakmam lazım :D Haha canın çektiyse sen bilirsin, iyi seyirler şimdiden :) Muhabbetini de yaparız biraz :D
  3. Aaa anladım. Sözden yaydan çıkan ok misali tabii. Güzelce özür dilediğin ve ona değer verdiğini hissettirdiğin sürece toparlanır her şey. İnsanız oluyor böyle şeyler. Güzelce özrünü de dilemişsin sıkma canını, biraz zamana bırak, belli bir süre sonra ikiniz de unutursunuz :D Ha tabii, bir dahaki sefere de dikkat etmeye gayret et :D
  4. Aleyküm selam :) Hallolmasına sevindim. Bazen küçük de olsa bazı şeyleri dert ediniyor insan normaldir. Sinek küçüktür ama mide bulandırır misali. Yine de, içinde dert olacağına, bize anlat şenlik olsun :D Ben Pega gibi motivasyon fışkırtamam ama iyi bir dinleyiciyimdir :D
  5. Suskun şu aralar :D
  6. Sana da hayırlı sahurlar Baklava konusunda kolay gelsin :D Biz büyük ihtimal satın alırız, baklava yapmak için fazla üşengeciz :D Estağfurullah kırılacak bir şey :D Teşekkürler umarım sen de bulursun böyle güzel bir yer :) Acun bu, her an her şeye el atabilir :/ Hayırlı sahurlar sayın forumdaşlarım. Son sahurunuz ve arefe gününüz musmutlu geçsin <3
  7. Homhom ile dutluk vakti. Hafta içi bazı günler, kendi saatinde sizlerle... Biz teşekkür ederiz sohbet için, hayırlı sahurlar herkese
  8. Haha yok doğru biliyorsun mezun değilim henüz ama geçen seneden beri çalıştığım bir yer var. Şu aralar okulum dolayısıyla part time gidiyordum, yaz tatili gelince stajı da orada hallederim diyorum :D Yani şimdi milyon dolar(lar) dersen... Bir ay çalışıp, maaşı alıp işten çıkma uyanıklığı çık aklımdan :D Ben çok Ezel izlemezdim ama gerçekten sesi ile o kadar ikonik biri oldu ki ben bile biliyorum :) Amin
  9. Ohayou_Kerem

Herkese Merhaba ^^

Hoş geldin Yağmur Ben de senin gibi yeni sayılırım :D 21 yaşındayım ben de. İlk defa animeden önce manga okumaya başlayan birini görüyorum bu arada. :D Benim hiç şarkı söylemeyi beceremem ama çok müzik dinlerim. :) Foruma hoş geldin tekrardan, umarım keyifli vakit geçirirsin. Arada muhabbet mekanına uğramayı unutma :)
  10. Aynen öyle, hafif stresi çalışmak için marşa basma aracı olarak kullanabilirsen, gerisi çorap söküğü gibi gelir. Benim hayat boyu mottom şuydu; başaramayacağını düşünsen bile elinden geleni yap, en azından geçmişe bakınca "keşke" demezsin.
  11. Umarım öyle olur :D Aslında şu anda çalıştığım yerden çok memnumum. Her ne kadar üç haftadır kapanma felan derken işe gidemesem de, zevk alarak yapıyorum şimdilik :) Bak bu çok önemli, değer görmek, insan olarak muamele edilmesi, arkasında bir art niyet olmaması. Bir keresinde bir araştırma yapılmıştı, iş tercihinde bulunan insanlar neye göre tercih yapıyorlar (para, konum, ulaşım, kariyer, vs) ve sonuç şu çıkmış; ortam. Birlikte çalıştığın insanlar, aldığın paradan da, kariyerden de önemli. Lafı çok uzattım ama böyle bir ortam bulmak günümüzde zor, umarım hepimiz böyle ortamlarda çalışırız :D İspikçi bir yeğen yeterli motivasyona sahipse saniye 200 kere birini ispikleyebilmektedir :D Kesin bilgi bu arada, belgeselde gördüm :D
  12. Haha pardon, çok sık konuşmadığımızdan alışamadım 'siz' dedim. Dikkat ederim efenim :D Süpper ve düpperin bir tık daha üstü nedir bilemiyorum fakat Allah bozmasın diyelim :D Oo demek bitti, hadi geçmiş olsun. Anladığım kadarıyla oradan güzel ayrılmışsınız, sevindirici :D Hahaha bu kardeşler varya :D Gözleri nasıl da açık, üstüne ispikçi yeğen demek :D Keşke yaşına bağlı olarak cazip bir teklif sunsaydınız Çay önemli ya. Çay ve kahve, ikisini de çok severim, ikisinden birini tüketmeden günü asla bitiremem :D Haha tamamdır iletirim kendisine :D
  13. Haha ben de size denk geldiğime seviniyorum. Foruma renk katıyorsun İyisindir umarım. En son gönüllü stajında musmutluydun, umarım hala öyledir :D Ah ah çay kazaları... İyi bari çaktırmadan halledivermişsin :D Hem temizlemiş de oldun daha da iyi olmuştur :) Bugün ben de bir çayzede oldum, kardeşim sağ olsun geldi yatağımın üstüde döktü :D Nevresimlere kadar değiştirmek zorunda kaldım :D
  14. Selamlar Senpai Nasılsınız? İyi geceler :) Aynen öyle doğru yerdesin
  15. İyi geceleer :)
  16. İyidir ben de, teşekkürler. Sanırım seni ilk defa görüyorum, ben biraz yeni sayılırım da :D
  17. İyidir ben de. Başımın belası erkek kardeşimle uğraşıyordum :D
  18. İyi akşamlar Zoro :) Nabersin?
  19. Selamlar Naber?
  20. Uzun lafın kısası çok güzel, tatliş bir seriydi. Komik kısımları komikti, dram kısımları damardan vurdu :D Tavsiye edenlere müteşekkirim <3 Haha keşke ya keşke :D Yalnız ölücez bu gidişle bakalım :)
  21. Anladım, sen de haklısın pardon :)
  22. Sana da merhaba, teşekkürler :D Galiba yoğunsun şu aralar, Allah kolaylık versin :D İşlerin azalınca uğra mutlaka :)
  23. Haha ya bir spoiler vermemeye çalıştım o yüzden kutu içerisine almamıştım, hiç izlemeyen biri anlamaz diye :D Bu kısım ağır spoiler izlemeyen okumasın lütfen :) Oo favorin Kyou demek :D Benim de Tomoyo galiba ama Nagisa ile o kadar yaşanmışlıktan sonra Nagisa'dan başka birini düşünemiyorum şuan :D Ama tüm diziyi ele alacaksak Sanae ve Akio net favori çiftim. Resmen tüm animeyi omuzladılar ya müthiş insanlar. Onlar olmasa hiçbir şey olmazdı sanırım :D
  24. Mekatronik mühendisliği :) Aa demek mezuna kalma durumları, yani istersen burada seni öyle sayabiliriz ama inan hiçbir olayı yok yani :D İnsan bazen hep lisede kalsaydım diyebiliyor :D Ooo listeler bile hazır, güzel güzel, sınavdan sonra doya doya izlersin umarım. Haha efenim çok teşekkürler :D
  25. Yok yok günahını alma şimdi, ben zaten izleyecek bir şey arıyordum kendi kendime başladım :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.