Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

78
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Ohayou_Kerem kullanıcısının paylaşımları

1. Hayır izlemedim :D Öyle bir şey olduğunu sizden duyuyorum :D Hemen izliyorum jsksjs Hayırlı sahurlaar :D
  2. İyi akşamlaar Haha tamamdır. :D Bu arada Clannad bittiiii :D Çok güzeldi ya :D Ama OVA'daki sonu normal sondan daha çok beğenmiş olmam :D Başka tüketmem gereken bir içerik var mı Clannad ile ilgili? :D
  3. Hadi ya tüh :D Beklemeye devam o zaman xd.
  4. Haha biraz geç döndüm, çoktan bitirmişsindir şimdiye :D Vay be... Selam haricinde bir şeyler demen... Kadir gecesinin hikmeti bu olsa gerek :D
  5. Çok teşekkür ederim :D Ben de öyle umuyorum xd. Umarım tüm işleri yetiştirmişsindir Haha öyle ama gerçekten. Herkesin kafasında bir ideal dünya var neticede :D Filmi sabırsızlıkla bekliyoruz efenim :) Herkesin Kadir Gecesi mübarek olsun :)
  6. Olsun ya olur o kadarcık :D En sevdiğimiz animelerde bile sevmediğimiz bir sürü sahna vardır. Haha dayanamadın geldin güncele demek :D İyi yapmışsın, tatmin etmiştir umarım.
  7. Selamlar :)
  8. Evet evet anladım ne demek istediğini, haklısın. Biraz sevip sevmemeye bağlı sanırım, eğer çok sararsa o İngilizce'ye bile katlanırsın bence :D Bırakmamak lazım ya, bir kere bıraktın mı ipin ucu kaçıyor. Aa anladım. Güzel bir alışkanlık :) Kolay gelsin.
  9. Hm anladım, bir tık ağır kaçabilir diyorsun. Politika felan da sıkabilir. Neyse bakarım artık bir şekilde, teşekkür ederim :D
  10. Haha tamamdır, hemen gelirim güncele zaten, tabi ilk sezonları izleyebilirsem :D Aynen iyi biliyorlar işlerini :D Hmm İngilizce kasmak için güzel bir fırsat :D
  11. Kolay gelsin, bayram temizliği mi? :)
  12. Oo diyorsun :D O zaman üçüncü sezon çıkana kadar bekleyip başlarım ben de :D Çinlilerin savaş sahneleri çok uçuk kaçık oluyor :D Haha öyle diyorsun ha :D Kenichi kadar bölümü varmış, yakın zamanda biter mi acaba? Bitince başlamayı daha çok seviyorum :D Seni çok anlıyorum kader ortağım
  13. Oo ikinizden de övgü geldi, güzele benziyor. Bir ara bakmak isterim :D Gerçi Çin dönemine pek ilgim yoktur ama vurdulu kırdılı içerik canın çekerse aklımda bulunsun :D
  14. Teşekkürler :) Aa anladım, iyi okumalar. Nasıl güzel mi? Pek bilgim yok eser hakkında, animesi var mı? @Caprihorn Oo günaydın Capri :D Naber?
  15. Şimdş başladım, başlar başlamaz hoşuma gitti güzel duruyor :D Zaten bayadır da bekliyordum :) Hangi mangayı okuyorsun? Kenichi'ye mi başladın yoksa? :D
  16. Gayet iyiyim teşekkürler :D Oh oh hepimiz musmutluyuz bugün :D
  17. Dün gece rahat uyuyabildim (nazar değmesin). Mutluyum o yüzden :D Saat 13'deki telafi dersine kadar Kimetsu no Yaiba'nın filmine bakacağım. Sen nasılsın?
  18. Herkese günaydın Gününüz güzel geçsin <3
  19. Ohayou_Kerem

Takıntılarınız

Eğer 2 ay boyunca arada bir içebiliyorsan, tamamen bırakacağın günler de yakındır bence :D Haha anladım, yani durduk yere sırıtmak bazen yanlış anlaşılmalara sebep olabilir, bizim ülke malum :D Sağlığımı etkilemiyor şükür ama insan ilişkilerinde tuhaf kaçabiliyor tabi :D
  20. Ohayou_Kerem

Takıntılarınız

Ailemdeki herkesin sigara içmesinden ötürü benim dayanma eşiğim biraz arttı tabi ama hala dayanamam :D Sigarayı acilen bırakman gerek :/ Lağım olayından bahsetmiştin, baya rahatsız edici, iyi dayanıyorsun valla :D Haha olur öyle ya, takıntı neticede bu, istediğin yerden sık :) Haha neden sırıtıyorsun ki? :D Yani genelde stresli oluyorsam veya bir iş yapmaya başlarsam nefes alışım tuhaflaşabiliyor, gırtlağımdan veya burnumdan garip sesler çıkardığım oluyor, sanki brutal vokal yapıyormuşum gibi :D İstemsizce oluyor, kontrol etmekte çok zorlanıyorum. Dönem dönem arttığı oluyor, şu aralar iyi gibiyim.
  21. 1) Genelde tatile arkadaşlarımla giderim, kamp yapmayı da severiz. Ne zaman arkadaşlarımla tatile gitsem, eski sevgililerimden biri arar veya mesaj atar. Tatile gittiğimden haberleri bile yoktur ama hiç sekmez. 2) Rekabetçi oyunlarda iyi başladığım oyunları kaybederim. Eğer öndeyken, rakibi tahrik edecek bir şey söylersem (ezik, pes edin, yenildiniz, kolaysınız,...) yine kaybederim. 3) Final haftası yaklaşırken çok çalışmak istersem hasta olurum. 4) Bir kızdan hoşlanırsam, o kız benden hoşlanmaz. Tüm ilişkilerimde önce karşı taraf başlattı, ben sonradan sevmeye çalıştım. Aklıma şimdilik bunlar geliyor :D
  22. Ohayou_Kerem

Takıntılarınız

1)Koku: En büyük takıntım. Kötü kokuya dayanamam, anında orayı tert etmem gerekir. Sigara içilen ortamlar dahil. Eğer kötü bir koku koklamışsam istemsizce öksürmeye başlarım, ciğerime giren kokuyu dışarı çıkarmaya çalışırım (saçma ama böyle :D) 2)Diş macunu: Klasiktir. Mutlaka dibinden sıkarım. 3)Kıyas: Kötü bir mahallede büyüdüm, zorbalığa uğradım. Ne zaman yolda yürürken karşı taraftan bir arkadaş grubu gelse bana bir şey yaparlar mı diye tedirgin olurum. Hemen kendimi onlarla kıyaslarım, bir şey olursa onları alt edebilir miyim diye. :/ 4)Tik: Tiklerim var. Bazen garip gurup sesler çıkarırım :D
  23. Selamlar herkese :D Hayırlı sahurlar
  24. Haha anladım :D Her bünye farklı tabi yapacak bir şey yok :)
  25. Selamlar. Naber?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.