Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

78
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Ohayou_Kerem kullanıcısının paylaşımları

1. Hayırlı iftarlaaarr :D
  2. Hahaha olur :D Bir yerden sonra evet haklısın çok konuşulacak bir şey kalmıyor :D Aa neden acaba? Aksine bana da iyi geliyor tabi ikindi uykusu hariç o baya berbat bir şey. Şu tarz bir durum oluyor ikindi uykusunda :D Sen bunu demeye kalmadan ben rüya görmeye başlamışım bile :D Ah ah... Lisede Harry Potter okumak için sabahladığım günler olurdu... Hey gidi hey :D Hem ütopya hem distopya demek. Zaten tüm distopyalar, bazı kişilerin ütopyası değil mi azizim :D Oo siz filmi çektiniz yayınladınız puanladınız bile haha :D Bize izlemesi kaldı :D
  3. Haha utandırıyorsun Teşekkür ederim :D Bu gidişle öyle olacak, animelerden çok kitaplardan konuşuyoruz :D Valla zaten zar zor uyuyorum o yüzden hazır boşken birazcık kestireyim diyorum :D Aa evet bahsetmiştin, ben onu bitirdin zannediyordum xd. Zaten kitabın isminden belli, hafif distopik bir bilim kurguya benziyor. Genelde sonları çarpıcı olur böyle kitapların.
  4. Böyle geldik böyle gideceğiz artık :D Haha yok canım iyi yaptın tabiki :D Sayende daha rahat alışabildim, forumdaşlığın için teşekkür ederim :D Hayırlı cumalar sana da Benimki hafif uykulu bir gün, umarım senin de günün güzel geçiyordur. Maaşallah, forumdaki herkes kitap kurdu :D Ne okuyordun? Seni nasıl etkiledi bu kadar merak ettim.
  5. Hayal kırıklığı mı? Ne okudun merak ettim? Aynen öyleymiş ama bir hocamız hemen dersimiz gidiyor diye yarına bir telafi dersi yapıştırdı :D Haha aynen burada bir zıtlığımız oldu :D Uğraşıyorum böyle olmamak için ama bünyem böyle yapacak bir şey yok :D Her cümlemin dilekçe ciddiyetinde olduğunu kabul ediyorum :D Yeni bir ortama girdiğimde böyle oluyorum :D Aslında yüz yüzeyken çok daha kolay kaynaşırım, burada böyle oldu nedense :D
  6. Mis gibi aktivite :D İyi okumalar. Benim de dersim şimdi bitti biraz anime izleyeyim. Bazen "siz" kullanımı benim de hoşuma gidiyor fakat bu konuda @pegasusejder beyefendinin uyarılarından sonra alıştım kullanmamaya :D
  7. Teşekkürler Nasılsın neler yapıyorsun?
  8. İyiyim teşekkürler, dersteyim şuan. Ders aralarında da buraya bir geleyim dedim. Haftaya okul tatil edildi, sanırım bayram ile birleştirdiler :D Sen nasılsın? Benim uykum çok ağırdır :/ Çok zor uyurum ama uyudum mu da tam uyurum kısacası :D Hayatımda bir çok şeye uyuyarak geç kaldığım olmuştur. Sunumlardan tut da sevgili buluşmalarına kadar :D Bu konudaki acı deneyimlerimi isterseniz bir ara anlatırım, feyz almış olursunuz :D
  9. Herkesciklere günaydınlar Umarım gününüz über süper hiper ultra plus güzel geçer
  10. İyi geceler Ben de Clannad izlemeye kaçar :D
  11. Haha iyi anlatamadım sanırım pardon. Rahatım, huzurlu bir ruh halindeyim demek kısaca :) Haa anladım. Ben de hazır evdeyken biraz yüklenmek istedim açıkçası :D Evde otur otur iyice kalas gibi oldum biraz esnemek iyi geldi :D Yoga yapınca sağ omzum ile sol omzumun da aynı esneklikte olmadığını fark ettim :D
  12. Haha sporu çok tavsiye ederim. Benim için terapi gibi oluyor :) Yapamasam bile yoga yapmaya çalışıyorum, çok iyi geliyor. Moralin bozulunca ne sigara ne alkol, hemen biraz antrenman yapıyorsun tüm dert tasa gidiyor :D Chill İngilzce'de soğuk mânasına geliyor, "cool" kelimesi yerine de kullanılabiliyor. Rahat rahat takılıyorum, huzurluyum anlamında :) Benim antrenmanlar bir tık ağır gibi, iftar öncesi yeterince enerjik hissedemiyorum. Onun yerine öğleden sonra boşsam yoga yapmaya başladım. Kas yapısı arttıkça vücut esnekliğini elden bırakmamak lazım. Baya rahatlatıyor bu arada :D
  13. İyidir ben de. Spor sonrası chill chill takılıyorum. Sen nasılsın? Hayırlı sahurlar :D Nasılsın?
  14. Ohayou_Kerem

Arkadaş arıyorum

Merhabalar hoş geldin :) Umarım burada bir sürü arkadaş edinirsin kendine. Naçizane tavsiyem, burası hem selam verip hem de kendini tanıtma bölümü olduğundan biraz kendini tanıtabilirsin. Hobilerinden, sevdiğin animelerden bahsedersen ortak zevklere sahip birilerini bilmen daha kolay olur :) İyi forumlar dilerim.
  15. Doğru yere açmışsın :D Hoş geldin, iyi forumlar dilerim :D
  16. Ne zamandır bekliyordum, gece gece güzel haberi gördüm :D Ellerinize sağlık :D
  17. Selamlar :D Hoş geldin. Nasılsın?
  18. Herkese iyi geceler
  19. Gece gece nerden aklıma geldiyse :D
  20. Aa o zaman Tate no Yuusha'yı da çok seversin bence :D
  21. Haha sende bahtsızlar kulübüne üyesin galiba :D Oh iyi iyi açılsın ya, çark dönsün en azından. Olsun önemli değil ben de geç gördüm zaten :D İyi seyirler
  22. Hadi iyi uykular
  23. Bende şans olsa anam kız doğururdu :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.