Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

78
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Ohayou_Kerem kullanıcısının paylaşımları

1. ŞU KADERE BAK
  2. Haha bu işler biraz öyle ne yazık ki :D Hahaha bak bak laflara bak :D Haha Küçükköy bana yakın sayılır pek bilmesem de oraları :) Tabi ki de, beklerim efendim :D
  3. @pegasusejder@Freesia oo buluşmalar planlanıyor kıskandım ama ben de istiyorum Bu arada İstanbul'a yolunuz düşerse her daim misafirimsiniz
  4. İyidir, sahur hazırlıkları ile uğraşıyorum. Senin nasıl gidiyor? :)
  5. İyi geceleer
  6. Hahaha anladım :D Benimki sadece bir fikir tabi, hayat senin hayatın :)
  7. @burakwoz benim de durumum aynı sayılır, hala yükseltme aşamasındayım :D Belki bölümü seversen DGS ile 4 yıllığa tamamlamayı bile deneyebilirsin :)
  8. Hahaha o niye ya? 2 yıllıksa 2 yılda bitir kurtul işte :D
  9. Aa anladım. Haha demek öyle, yeni başladın sen de demek ki :D İzmir okumak için fena bir şehir değil. Eğlenceli olabiliyor ve daha sessiz sakin (İstanbul'a nazaran :D). Sorma ya, benim son senem ama kampüs hayatını özledim şahsen. Kimseyi etiketlememişsin ama galiba bana söyledin :D Kenichi'den sonra vurdulu kırdılı içerik kotamı doldurdum sanırım ama tekrardan canım çekerse bakmak isterim, ekleyeyim listeye :D Eğer bana söylemediysen, bu yazdıklarımı yazmadım say :D
  10. Zaten diğer türlü zoraki oluyor biraz, zevk alamıyorsun. Zevk alamadıktan sonra da yapmanın bir manası yok. Tamamdır. Aklımda, bakacağım ona da
  11. Memnun oldum Burak. Tıbbi görüntüleme mi? Tam olarak ne oluyor o? Cahilliğime ver :D İyiyim ben de, okul, iş, hobiler arasında, aynı oda içerisinde yatağımda yuvarlanarak geçiyor günler. Buradaki emojiler muazzamlar ya :D Bak en sevdiğim kombinasyonu yapayım sana;
  12. Şu ana kadar çok tatlı :D Endingdeki şarkı muazzam, birkaç gün boyunca evde "dango, dango, dango, daikouzoku" diye dolaşacağım galiba :D Bu tarz zamanlarda hislerimle hareket etmeyi seviyorum genelde. Şöyle bir karakterlere, çizimlere bakıyorum, içime sinerse direk başlıyorum :D Haha biliyorum biliyorum burası benim jokerim. Sizlerden öneri alma hakkımı en umutsuz anlarıma saklıyorum :D Bundan sonra da Ergo Proxy var aklımda. Ama benim sormama da gerek yok, içinden gelirse "Kerem hemen ....'ya başla mutlaka izlemen lazım" diyebilirsin :D
  13. @pegasusejder Kenichi'den sonra boşluğa düşmüştüm ne yapsam diye dolandım ortalıkta biraz, sonra senin profili görünce Clannad'a başladım :D
  14. İnsanlarla tanışmak konuşmak bazen çok zor olabiliyor fakat burası çoğu ortama nazaran daha sıcak bir ortam o yüzden çekinme lütfen. Forum kurallarını gözettiğin sürece burada istediğin şekilde takılabilirsin :D O zaman buzları kırmak adına ben başlayayım; Adım Kerem, 21 yaşındayım, mühendislik öğrencisiyim :D Genelde samimi konuşmalar hoşuma gider o yüzden "siz"li hitap etmene gerek yok bana karşı :D Nasılsın? Nasıl gidiyor?
  15. Haha eminim öyledir kitabın yarısından çoğu duruyordu yani :D Doğru dedin bak onu
  16. Ohayou_Kerem

Merhabalar,yeni katıldım :)

Hoş geldin tekrardan. İstediğin konu çekinmeden yazabilirsin :) Her türlü muhabbet için de mekana bekleriz :D İyi forumlar
  17. Hoş geldin dostun. İstediğin konuda çekinmeden yazabilirsin. Her türlü muhabbet için de mekana bekleriz :D
  18. Haha iyi yapmışsın valla. Ben hep baltalı kısımlarda bırakıyordum ki başları oluyor zaten :D Bir şansımı deneyeceğim tekrardan :) Sinemada uyuyan arkadaşlarıma çok kızardım ben :D Paranız boşa gidiyor diye uyandırır zorla izlettirirdim :D Bunu bile özledim bak, gerçi onlar özlememişlerdir :D Haha anladım :) Ben söyleyeyim de, belki bakarsın işte :D Evet işte biraz önyargım var ama sizlerin hatrına denemek istiyorum tekrardan :D
  19. Filmler uzun oluyor cidden hak veriyorum bu konuda. Çok merakla beklediğim bir film yoksa ben de izleyemiyorum :D. Eskiden sinemaya felan gidiyorduk bahane oluyordu ama o da yalan oldu artık :D Haha güzel kelime bulunca direk imzası yapıyor insan :D Netflix'te vardı galiba, bakarsın belki. İkisi de üstadımızdır saygımız sonsuz :D Nasıl ya? :D Beni bağlayamıyor bir türlü. Ben sekizinci sınıftayken Dostoyevski okumaya çalışmıştım, okuyamamıştım :D Ondan beri biraz ön yargım var diyebilirim. Tolstoy'un dili daha akıcı geliyor, beni çekmeyi başarıyor bir şekilde o yüzden favorim kendisidir :D
  20. Haa anladım. Ben nedense bilim kurgu filmlerini izleyemiyorum biraz cringe geliyor galiba :D Kitaplarda hayal gücü ön planda olunca daha hoşuma gidiyor galiba :D Oo dünya istilası, tam da şu an okuduğum kitabın konusu da aynı, (Dünyalar Savaşı). Olur olur, okursam konuşalım mutlaka :) Söylenişi güzel bir kelime :) Evet doğru filmi de var, Kubrick çekmişti yanılmıyorsam, filmi de baya sevilir. Rus romancılarda sadece Tolstoy okuyabiliyorum ben, Dostoyevski felan beni fena sıkıyor, duvarlara üzerime geliyor okuyunca :D
  21. Günaydınnlaar. Umarım iyisinizdir. Bana çok da gün aydın olamadı zira hala dünü yaşıyor gibiyim. Yine sağa sola dönmeli bir gece geçirdim :/ Umarım sizler zımba gibi başlamışsınızdır güne
  22. Günaydııınn Halihazırda zaten birkaç tanesini okudum ama Çocukluğun Sonu'nu bilmiyordum, bakacağım mutlaka Bundan sonra büyük ihtimal Bram Stoker'dan "Dracula"ya başlarım, ondan sonra Çocukluğun Sonu'na da bakmak isterim :) Aslında bilimkurgudan ziyade fantastik seviyorum ben ama bazı kitaplar okutturuyor kendini bir şekilde mesela; 2001-Space Odyssey.
  23. İyi geceleer
  24. İyi geceleer
  25. Ben de öyle umuyorum :D Haha aynen öyle :D Oo maaşallah görev bilinci desen var :D Şaka bir yana böyle düşünmen takdire şayan, bu ülke genelde senin gibi düşünen insanları üzmeyi pek sever ama umarım sıkıntı yaşamazsın. Haha asistanlar da taze kan arıyor demek ki :D Hm anladım, yaşayan olarak sen biliyorsun tabi, ben o ortamı hayal dahi edemiyorum. İnsanın çelikten sinirleri olması lazım. Ne diyim ki, Allah bol bol sabır ve kolaylık versin
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.