Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

77
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Ohayou_Kerem kullanıcısının paylaşımları

1. hahaha :D İşe bak ya, Shen otp olduğum meydana çıktı tüh :D İyi bakalım, biraz geç, gördüm kusura bakma anca bitti işlerim. İyi geceler diliyorum
  2. Sen beni mi stalklıyorsun bakayım ha? :D İyidir şükür. Ödevimi tamamladım, biraz oyun oynuyordum. Sen nasılsın?
  3. Görüşürüz canısı :)
  4. Selam gececiler :)
  5. Başarılar diliyorum kardeşine
  6. Yani bi bak tabi ama çok beklentiye girme yine de öylesine bakmıştım ben 8 bölüm felan zaten :D Oo iyi seyirler :D Her gün 12 bölümlük anime bitirmek <3 Ah ah... Finaller bitsin o evreye geri dönmek istiyorum :D Keyifli seyirler tekrardan.
  7. Herkese günaydın :D Bugün herkes sabah şekeri olmuş :D Bugün hiç izleyemedim (malum sınav haftası) ama en son Dota:Dragon's Blood diye bir anime izledim.
  8. Evet her zamankinden bile sessiz... Evet öyle ne yazık ki. Aynı aynı :D İnşallah yetiştirebiliriz Haha kolay gelsin :D
  9. Haha iyi yapmışsın :D Forumu azıcık boşladım şu aralar, iyi oldu yazman. Kolay gelsin sana da :D Demek sen de benim gibi gece çalışanlardansın. Nasıl geçiyor günler?
  10. Aa burada mıydın Kadircim :D İyidir ya ders çalışıyorum. Yan sekmede forum açık bırakıyorum genelde, çevrimiçi gözüküyorsam ondandır :D Sen nasılsın?
  11. Doğru diyorsun, bitene kadar tutmam lazım kendimi :D Hemen bir yerinden başlamam lazım, listeye baktıkça gözümde büyüyor :D
  12. Ufak ufak toparlanıyoruz diyelim. Tek kötü tarafı, Lol'e tekrar başladım bir arkadaş yüzünden :D Arada giriyorum bakalım :) Kendimi kaptırmam umarım :D
  13. Kitaplarıma daldım biraz, yapmam gereken ödevler ve projelerin listesini çıkardım. Uzun zamandır konuşmadığım bir iki arkadaş ile konuştum. Birkaç kişisel işi hallettim. Merak etmiyim madem sen öyle diyorsan :D Teşekkürler, bir şey çıkmadı gibi ama doktor akciğerlerinden şüphelendi. Bir hafta sonra tomografiye gideceğiz. Hayırlısı. Çok teşekkürler :) Çok tehlikeli bir moddasın şu an :D
  14. Arada detoks misali girmediğim zamanlar oluyor, biraz yalnız kalıp bir şeylerle uğraştım. Ee neler kaçırdım? :D İyidir nolsun, tıkanıyorum işte. Birazdan hastaneye gideceğim babanem için. Rutin kontrol maksatlı. Senden naber?
  15. Tünaydın herkese Gününüz güzel geçsin <3
  16. Teşekkür ederim ikinize de :D Açıkçası biraz ilginç gelebilir ama ben gün içinde pek çalışamıyorum, genelde geceleri daha güzel çalışıyorum :D Büyük ihtimal çalışmam gereken şeyleri ikiye bölüp biraz gündüz biraz gece yapacağım. Zaten geceleri kolay uyuyamıyorum, tavana bakacağıma derslere başlarım. Neden bilmiyorum, biraz motivasyon eksikliği çekiyorum, geçen söylemiştim. Bir şekilde kıçımı kırıp başlayacağım ama merak etmeyin :D
  17. Bizim de son hafta derslerimiz. Haftaya ya da öbür hafta başlar finaller. Düşününce benim baya dersim varmış :D Teşekkürler, bakalım ya, elimizden geleni yapacağız artık. Bugün veya yarın başlayacağım ben de.
  18. Eyvallah :D Sana da iyi ve verimli hafta sonları diliyorum :) Off çalışmam gerekiyor benim de :( Uyarı için teşekkürler :D Şimdiden kolaylıklar diliyorum sana. Umarım sınavların güzel geçer :) İşte gerçek bir mühendis
  19. Selamlar. Herkese musmutlu günler ve hayırlı cumalar diliyorum :D
  20. İyi geceler caniko
  21. Haha :D Hepimizde var bence o ya. Türk gençleri genel olarak istikrarlı değil zaten :D Artık birbirimize motivasyon fışkırta fışkırta yapacağız bir şekilde :D
  22. İnşallah ikimiz de çalışabiliriz. Belki birbirimize çalışma arkadaşı oluruz
  23. İyilik sağlık benden de. Geçen hafta yapılan bir telafi dersim vardı, onu tekrarını izliyorum. Şu aralar ders çalışamıyorum pek içimden gelmiyor, anca oturabildim başına :D Sizlerin de iyi olmasına sevindim.
  24. Selamlar Nabersiniz forum halkı?
  25. Herkese iyi geceler Tatlı rüyalar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.