Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

77
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Ohayou_Kerem kullanıcısının paylaşımları

1. Ohayou_Kerem

Merhabalar!

Selamlar hoş geldin :D Ben de Animez kanalında tesadüfen görüp başlamıştım. İyi forumlar dilerim :)
  2. Selamlar
  3. İyi geceler herkese
  4. Sağ olasın :D
  5. İyidir :D Kahvaltıdan kalktım çay içiyorum, saatin 13.00 olmasını bekliyorum, heyecanlıyım :D
  6. @Hawa @pegasusejder Günaydınlaarr
  7. Oo senin "communication" yeteneklerin iyidir Başarılar :)
  8. Ohayou_Kerem

En Beğendiğiniz Oyun ...

- Witcher 3 - Wild Hunt Anlatmama gerek bile yok, müthiş bir oyun. Bugünlerde ikinciye bitiriyorum. - Max Payne Serisi Gerek aksiyonu, gerek karanlık havası, gerek hikayesiyle beni benden alan bir oyun. Hele ilk oyunundaki o başlangıç sahnesi bugün bile hala çok çarpıcı geliyor insana. - Mount and Blade - Warband Halis muhlis Türk oyunu olmasının yanında, oynadığım en güzel oyunlardan biri. Oynarken kendi hikayeni yazdığın için, çok fazla roleplay yapıp eğlenmiştim :D - Hades Son zamanlarda çıkan en kaliteli oyunlardan biri. Çoğu kişi Game Awards sonrası bu oyunu keşfetti fakat Epic Games Store ilk çıktığı günlerde parayı basıp almıştım :D Gördüğüm an anlamıştım, bu tam benlik bir oyun. Mitoloji var, aksiyon var, rougelike var, kendince tatlı bir hikaye var. Daha ne olsun? Mutlaka deneyin derim. - Dragon Age Inqusition Bu oyunun tek şanssızlığı Witcher 3 ile yakın zamanda çıkması. Sürekli Witcher ile kıyaslandı fakat farklı segmentte oyunlar. Dragon Age dibine kadar bir RPG oyun. Oyunun tam manasıyla kendini göstermesi için birkaç saat geçirmeniz gerekiyor fakat pişman olacağınızı düşünmüyorum. Güzel hikaye, güzel RPG, dolu dolu açık dünya ve görüp görebileceğiniz en güzel ejder savaşları <3 Ejderhalar ile savaşmak Skyrim'dekinden bile daha eğlenceli.
  9. Haha tamamdır :D Tekrardan kolay gelsin :) Oo afiyet olsun :D Ben de annemi bekliyorum gelse de yemek yesek :D Ah ah finaller geliyor. İnşallah alnımızın akıyla çıkarız :D
  10. Oh... That was unexpected :/ Geçmiş olsun Pega-senpai. Şimdiden kolay gelsin :D Hangi ders belki yardımım dokunur. Üniversite başladığından beri tuttuğum hiçbir notu atmadım :D
  11. Selamlar Naber?
  12. Selamlar hoş geldin :) Saat öğlen birde bir iş için dışarı çıktığımda ortalık yanıyordu fakat ufak ufak esmeye başladı buralar :D Afiyet olsun :D Haha sıhhatler olsun ikisine de. Anlar mısın kuaför işlerinden? Bizde ben o konudan pek anlamam, genelde babama yaptırıyorum güzel yapıyor diye :D
  13. Günaydın canım <3 :D Gününüz güzel geçsin :) Haha :D Tamamdır Kadirciğim Evet çizimleri çok iyi gerçekten. Güzel anime ama çok sürükleyici gelmedi bana, biraz ağır işliyor ama Dracula'nın hatrına izlenir :D Çok teşekkürler, sana da keyifli seyirler :)
  14. Buna benzer bir durum yaşamadım ne yazık ki fakat bir uzmana görünmek çok doğru karar. Bazen hayatımızda olup bitenler yüzünden içimizde farkında olmadan bir şeyler birikebiliyor, stres seviyemiz artabiliyor. Umarım en yakın zamanda atlatırsın, huzurlu bir uyku çekersin. Herkese iyi ve huzurlu geceler diliyorum
  15. Hepimiz birer dinazor olduğumuz için biz kaldık sadece :D Olsun ben gayet memnunum halimden :) Bi' bakarım Haha ufak bir detay tabi :D Sen hangisini tercih edersen öyle seslenelim o zaman
  16. Aa benim de müdavimi olduğum bir yer var aslında ama açık mı emin değilim Bir kontrol etmem lazım. Yani aslında hayat boyu yapar mıyım bilemiyorum fakat mesleki tatmin olarak güzel. Hiç yürüyemeyen, kolunu oynatamayan insanlar var. Onlara bir nebze umut ışığı olduysak ne mutlu bize. Haha iki maaş mı? :D Türkiye'desin dostum kendine gel :D Oh iyi bari rahatladım. İfşa ettim diye korkmuştum :D
  17. Öyle gerçekten ya :D Neyse en azından yorulunca eve gidip yatmak daha keyifli oluyor :D Eyvallah sağolasın :D Haha tamamdır :) Yaa boşluğuma geldi valla :D Düzelttim şimdi. @Freesia özür dilerim :/
  18. Haha öyle tabi, evde oturmaktan iyidir :D Gerçi şimdi canım biraz yatmak istemiyor değil :D Valla iş arkadaşımla sohbet ede ede bitirdik ama biz de bittik :D Atölye leş gibi olmuştu, yüzü gözü açıldı valla :D Oo güzel güzel. Kolay gele :) İlerleme kaydettikçe bana da haber ver :D Tünaydın Freesia :D Haha fena fikir değil aslında :D Gerçi "Getir" uygulaması üzerinden söylüyoruz, gelene kadar erime şansı var :D Bir fizyoterapi şirketinde cihaz yapımı ile ilgileniyorum. Normalde elektronik ve yazılımdan sorumluyum fakat fazla kişi değiliz o yüzden mekanik felan ne varsa yapıyoruz :D Çok teşekkürler <3
  19. Bu güzel pazar günü işe gelmiş biri olarak harikayım gerçekten Ortalık çok dağılmış, etrafı temizleyip envanter sayımı yapacağız. Erken bitecek gibi ama bakalım :D Sen nasılsın? Not: Yalnız hemen o elindeki "de" ekini ayır evlat :D
  20. Herkese günaydın Gününüz güzel geçsin.
  21. Krallık Bir Zindanda Kız Tavlamaya Çalışmak Yanlış mı?
  22. Haha tamamdır, listeye eklendi :D Çok tişkürler <3 Umarım senin de günlerin güzel ve verimli geçer İyi geceler cecelistler
  23. Ah ah gezecek görecek çok yer var... Arkadaşlar ile her yaz sağa sola kampa gidiyorduk ne güzel, şu pandemi aldı elimizden bu fırsatı :/ Ama ilk fırsatta gezip görmeyi çok istiyorum. Beldibi'nde çalışırken o kadar yoğundum ki, oradaki mağaraları görme fırsatım bile olmadı :( Mango-ananas cidden muazzam bir aroma :D Sanırım hiç mango yemedim, emin değilim. Zaten meyvelerle aram pek yoktur, elma ve armut yetiyor bana :D Dediğin dondurmaya bir bakarım, hazır yaz gelmişken iyi fikir bak :D Ön yargılı değilim ya, latife ediyorum :D Ama pek alışık olmadığım lezzetler olmadığı doğru :D Önüme gelse hayır demem ama Haha sevindim adına. Ben de haftalar sonra işe gittiğim için mutluyum :D Evde sıkılmaya başlamıştım cidden. Selamlar Zoro :) Made in Abyss'i duymamıştım, biraz baktım konusı felan durmuyor ama seinen seriler pek tarzım değil. Another'da aynı şekilde :D Belki bir gün izleyebilirim, çok şey kaçırdığımın farkındayım :D Ben de Netflix'teki Castlevania'ya başladım. 4. Sezonı gelmiş, baştan izliyorum unutmuşum biraz. Ondan sonra da Ergo Proxy'e bakacağım sanırım. Yeter bu kadar yumoş yumoş anime, ufaktan ciddi serilere yönelmek istiyorum.
  24. Ben de arada sırada hata yapıyorum düzeltmeye üşeniyorum :D O yüzden seni uyarmaya yüzüm yok :D Çay koy püskevit alıp geliyorum. O zamanlar yaşım çok yoktu, bir daha yolum düşerse iyice öğreneceğim oraları :D Ben en son ne zaman avakado yedim hatırlamıyorum :D Soğuk çay içerken hep mango ananaslı alıyorum, tropik meyve yemiş sayılır mıyım? :D
  25. Hoş geldin tekrardan :D Keyifli seyirler, hangi animeye başlayacaksın merak ettim? Teşekkürler senin de :D Anladım. Mesleğini uzaktan seviyorsun demek :D Öğretmenlik güzel meslek ya. Tabi mesleği gerçekten sevmek lazım. Hem öğretmeyi sevmek, hem de sabırlı olmak zor iş ama seviyorsan çok zevkli :D Ben de şu aralar özel ders veriyorum, yaşım dolayısıyla öğrencilerle arkadaş olabilmek güzel oluyor :D Öyle tabi, bazen evdekiler insanın sabrını çok zorlayabiliyorlar :D En nihayetinde aile tabi, akşam hep beraber oturup onlarla çay içtiğinde, değerlerini tekrar hatırlıyorum :) Aa Muratpaşa mı oluyor ara? :d Beni kandırmışlar ya:D Konyaaltı demişlerdi bana ben de onların yalancısıyım :D Evet efendim dedim ve arkasındayım lafımın :D O ne öyle avakado felan, entel dantel işler :D Siz tropik bölgede yaşıyorsunuz efenim, size normal gelebilir :D Hahaha :D Güzel hikaye. Gemi dümeni benzetmesi çok iyimiş :D Oraya gelirsem gösteririm sana gününü cık cık cık...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.