Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

78
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Ohayou_Kerem kullanıcısının paylaşımları

1. Günaydınlar :) Erkencisin motivasyon adam :D İyi hafta sonları
  2. Anladım :D O da kötüymüş ya. Belli aktiviteleri çok sevmen güzel ama bağımlılık çok ciddi bir kelime. Hiçbir şey senden önemli değil o yüzden kendini harap etme hiçbir şey için :) Aileni çok bilmediğim için uyguladıkları yasaklar bir şey diyemeyeceğim ama dozunda olduğu müddetçe hobilerine izin verirler bence ne dersin? Herkese iyi geceler
  3. İyi akşamlaaarr :D Haha :D Sınavlar bittikten sonra gelen o rahatlama hissi... :D İyi iyi sevindim böyle olmana. Aa oyun oynamak niye yasak? Sen de mi bu sene sınava gireceklerdensin yoksa?
  4. Ne güzel :D Allah bozmasın. Ekstra bir şeyler mi oldu bu hafta hayırdır keyfin iyi gibi :D
  5. İyi akşamlar, fena değildi, senin nasıl geçti?
  6. Arkadaş çevresinin etkisi büyük ya :D Düşününce ben de bazı alışkanlıklarıma arkadaşlarım sayesinde başlamışım :D Keyif alıyorsan ne âlâ :D Hayat garip ya, cidden hiç tahmin bile edemeyeceğimiz şeyler oluyor. Mesleğini yapamamana üzüldüm, umarım bir gün bir fırsat kapısı açılır da mesleğini yaparsın. Offf evlilik yürütmek de zor iş valla. İnsan yakınlarını böyle gördükçe bir daralma geliyor valla :D Hayırlısı olsun demekten başka bir şry gelmiyor elden. Fırsattan istifade öğretmenlik okumak ha? Mantıklıymış. Branşın ne? Haha ben burada ailemle kalıyorum ama okul örgünken ben de evi otel gibi kullanıyordum, sadece yatmaya geliyordum :D Pandemi olmasa bile buradaki hastaneleri hiç sevmem. Zaten sevilecek bir ortam mıdır orası da ayrı tabi. Gidiyorsun daha da hasta oluyorsun gerçekten. Pandemi işleri daha da beter kıldı. Sağlık çalışanlarına da ayrı üzülüyorum... Gerçekten tam çalışma zamanı ama açıkçası oradaki ortamı hatırladıkça... Euro versen de çalışmam orada :D Hoş anılarım yok ne yazık ki :D Orada kaldığım yeri şöyle anlatayım; Mark Antalya bana 2-3 dakika mesafedeydi. Birkaç sokak vardı yani ama etrafta neler vardı hatırlamıyorum :/
  7. İşte en kötü ihtimal diyorum :D Ben her şeye üşenirsem, haşlanmış yumurta her günümün kahramanı <3
  8. Üstad ne yaptın ya :D Araya poğaça neyim bir şey sıkıştırsaydın :D
  9. Üniye gittiğinde çok yaptın demek ki, hevesin kalmamıştır :D Sürekli aynı şeyi yapınca da bir yerden sonra sıkar tabi :)
  10. Evde her daim hazırda bir kavanoz menemenlik vardır Acil durumlar için :D Menemenlik olmasa bile çok da uğraştırıcı değil aslında Ya da ben çok sevdiğimden bana öyle geliyor :D
  11. Ben olsam Kenichi'den Apachai'yı veya Naruto'dan Rock Lee'yi çağırırdım. Herkes kendince güçlü bu iki karakter aynı zamanda eğlenceli :D
  12. Bırakınız efendim bu burjuvaziyi bırakınız... Sizin avakadolu kahvaltınız bir menemenin yerini asla tutamayacaktır :D
  13. Hmm avakado demek Entel dantel işler bunlar yahu :D Ekmeğanan ye onu canım ekmeğanan.
  14. Biz her yerdeyiz Haha :D Valla hamaratlığım tutarsa masayı da donatırım yani Üşeniyorum orası ayrı :D Sana afiyet bal şeker olsun :D
  15. Hmm öyle diyelim madem Afiyet olsun şimdiden :D Benim de aynı şekilde :D Ben de derse oturdum, kahvem yanımda takılıyorum öyle. Tosttan ziyade haşlanmış yumurta versen benim için yeter de artar valla :D
  16. Haha :D Bak demiştim, aileni doğru tahmin ettim en azından Aa Syn hanım öyle yaptı demek... cık cık cık... Hiç tasvip etmiyorum efenim :D Doğrudur ya, dediğim gibi ben de biraz annemin ve dayılarımın etkisiyle fenerliyim ama ilk 11'i sayamam yani :D Aa ne güzel gidiyormuşsunuz işte niye iptal ettin yahu? Günaydın canısı İyilik sağlık senden naber?
  17. Bir spor dalını takip etmek güzel ya :D Ben küçükken beni hep kaleye geçirirlerdi belki de ondan sevmiyorumdur :D İstanbul'da yaşamanın her günü bir survivor olduğundan alıştık artık ne diyelim :D Hmm Antalya - Sabiha Gökçen demek Ben bunu yazayım bir yere lazım olur kullanırım :D Biyomedikal demek. Anladığım kadarıyla mezunsun sanırım. Mesleğini yapıyor musun? Oradaki kyk yı hiç görmedim ama anlattığını göre konumu baya iyimiş :D Biz de bazen ailecek Sosyal Tesislere giderdik, sadece oralarını biliyorum Florya'nın :D Onun haricinde yolum pek düşmüyor. Aynen öyle, çok da ertelemenin lüzumu yok. Buralar da bile hastanelerde biraz rahatlama var artık. Şükür muayene olabiliyoruz, öbür türlü çok fenaydı. Bir acil sırası hatırlıyorum, pide kuyruğu gibi hastanenin dışına taşıyordu :/ Haha kardeşin için hayırlı olsun :D O yaşlılıktan değil bence ya, evde otur otur hamur olduk iyice. Ben şahsen evde ağır antrenmanlar yapmama rağmen geçen dışarı gittiğimde yoruluverdim hemen. Şu pandemi bir bitsin, biraz yürüyüşe çıkar toparlarsın kondisyonu :D Evet fena değildi, o zamanın parasıyla dolar alıyordum bir de Valla o sıcağa adepte olabildiyseniz helal olsun :D Sadece sıcaklık da değil, aşırı nemli, her tarafın kan ter gözyaşı oluyor :D Üstüne bir de her yerde klima, klimanın sıcağı dışarı vuruyor, şehir için cehennem gibi oluyordu :D Söylemeyi unutmuşum ben Konyaaltı'nda kalmıştım. İyiyiz çok şükür ya, bir yaramazlık yok :D Al işte Kesin Galatasaraylısın bunu dediğine göre :D Olsun be reis, ne kadar renk, o kadar güzellik :D Haha Türkiye'nin her yerinde bir akrabam var desem abartı olmaz galiba :D Bahane oluyor şehir gezmeye. İyi geceler. İyi geceler.
  18. Haha :D Ben de Fenerbahçeliyimdir ama hiç öyle fanatik değilimdir ya, pek sevemiyorum futbolu :D Ama anlıyorum tabi, şampiyonluk her zaman gelmez kutlamak lazım :D Ahaha valla ben Beşiktaş'da okuyorum, Çarşı'ya çok fazla maruz kaldım, izdiham olaylarına aşinayımdır :D Oo baya biliyorsun buraları, güzel güzel. Bölümün neydi bu arada? Florya demek, güzel mekan :D Haha İstanbullular olarak başımızın üzerinde yerin var buyur :D Aa annen de demek. Bu hafta biraz yoğunsun galiba. Neyse bir şey çıkmasında, gerisi mühim değil. Büyüklerimden birini her hastaneye götürdüğümde acaba ben de mi böyle olacağım diyorum bazen. Hayat garip... Antalya'ya bir yaz gelme fırsatım olmuştu. 1 ay garsonluk yapmıştım Beldibi'nde, ardından bir düğüne katılmıştım. Hayatımda bu kadar sıcak başka memleket bilmiyorum. İnanılmaz, nasıl yaşanıyor orada çok merak ediyorum :D
  19. İyi akşamlar Zoro iyisindir umarım.
  20. Haha:D Beşiktaşlılar niye böyle ya :D Ağlayacak ne var, hiçbir şey kaçırmıyorsun bak inan :D Zaten o kadar kalabalık ortamın oluşması da şu zamanda baya yanlış ama işte mesele Çarşı olunca pek önüne geçilmiyor. :) İstanbul'da bulundun demek. Okul için miydi? Metrobüs anıların olduğuna göre direkt ona bağladım sebebi :D Bakalım, şu an için saldim gibi ama ilerleyen saatlerde neler olur bilinmez :D Hastane köşelerinde koşturmak... Anılarım canlandı :D Çok geçmiş olsun ailene, sana da kolaylıklar dilerim. Endoskopi randevuları genelde birkaç sonraya veriliyor, art arda hastaneye gitmene gerek kalmaz muhtemelen.
  21. Ekonomik kısıtlar olması balkonlu bir ev için bizimkileri ikna etmek istiyorum ama şimdilik biraz daha balkonsuz kalmaya katlanmam gerek :D
  22. Ah keşke... Balkonumuz yok ne yazık ki :( Çok küçük ve açık değil, pimapen ile kapalı. Hava almak istiyorsam genelde biraz yürüyüş yapmam gerekiyor :D Teşekkürler :D Kitap çok heyecanlı gidiyor, sürekli acaba ne olacak diyorum. Bitirdikten sonra üşenmezsem bir inceleme yapasım var :D Pegasus'a discord'dan bir şeyler atmıştım da, onunla ilgili :)
  23. İyi yapmışsın :D Burada günlük güneşlik valla, dışarı çıkmamak için zor duruyorum :)
  24. İyidir ben de, arkada ders açık ders dinliyorum gibi :D Ders bitince biraz kitap okumayı düşünüyorum. Bu arada Discord'daki anketi doldur :D İyilik sağlık senden naber? :D
  25. Haha :D Merak etme daha baya bir zaman var önümüzde :D Nasılsın?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.