Jump to content

Ohayou_Kerem

Üyeler
  • İçerik sayısı

77
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

Ohayou_Kerem kullanıcısının paylaşımları

1. Selam Zoro
  2. Dünyalar Savaşı - H.G. Wells Marsıların dünyayı basıp insanoğlunu nasıl dövdüğünğ anlatıyor :D En kaba tabiriyle böyle. Güzel kitaptı, psikolojik yönü ağır basıyor.
  3. Günaydın herkese
  4. Hahaha :D İnanılmaz. Hoş geldin öncelikle. Umarım iyi anlaşırız :) İkinci olarak, bu şekilde art arda mesaj atmak biraz riskli, spam dolayısı ile ban yiyebilirsin dikkatli ol :) Gelelim yazdıklarına :D Ben buradaydım aslında ama yan sekmede ödev yapmakla meşguldüm o yüzden görmemişim :D Bir dahakine sohbet ederiz artık. Gördüğün rüya çok acayipmiş, sen böyle anlatınca aklıma Dr. Strange filmindeki o sahne geldi, her yer aynı anda eğriliyor felan böyle :D Kendini (veya o her kimse) 3. sahış açısından görmen çok acayip :D Haha iyi yapmışsın. Biraz ters bir zamanda gelmişsin ama bu saate kimse olmaz genelde (doğal olarak xd) :D Genelde gün içerisinde buranın müdavimlerini bulabilirsin :) Kendi kendine günlük tutma fikrini egale edebilmeni tebrik ediyorum öncelikle :D Gerçi telefondan not defterine yazıp oradan buraya kopyalayabilirsin de :D Hahaha :D Umarım bir dahakine denk gelir de konuşuruz. İyi geceler ve günaydın
  5. Ohayou_Kerem

Anime İstek ve Önerileri

Aynen art arda açsan film gibi olur işte :D Psikolojik tarzda animeler pek ilgi alanım değil o yüzden bilemiyorum :/ Konuşurken biraz Google'a baktım, Batman Ninja ilgini çeker mi? Marvel, DC felan biliyorsa ailen belki hoşlarına gider.
  6. Ohayou_Kerem

Anime İstek ve Önerileri

Haha ben de çok hastası değilimdir ama yine de etkileyebiliyor insanı, ilk defa izleyeceklerse belki hoşlarına gider :D Müzikleri güzel. Bak konuşurken aklıma geldi belki Afro Samurai'ya bakabilirsin 6 bölümlük sadece, biraz amerikanvari ve baya argolu ama aklıma geldi söyleyeyim dedim :D
  7. Ohayou_Kerem

Anime İstek ve Önerileri

Aileye beğendirmek zor bir görev :D Bence en garanti yol bir tane Hayao Miyazaki filmi seçip oradan ilerle :D
  8. İyi geceler
  9. Ohayou_Kerem

Anime İstek ve Önerileri

MAL listeme baktım ama senlik bir şey yokmuş. :D Geçenlerde Kimetsu no Yaiba'nın filmi çıktı belki ona bakabilirsin. Hikaye devamı ama kendi içinde başı sonu olan bir film. Sadece Tanjiro'nun geçmişini az bir şey bilmek gerekiyor o kadar.
  10. İyidir valla sen de iyisindir umarım :) Oo mangal demek, afiyet olsun :D Amcamlar geldi bize, bol bol milletle telefonda konuştum, saat 4 gibi içim geçmiş akşama kadar uyumuşum :D Haha mantıklı yatırım :D İyi geceleer :D
  11. Teşekkürler Zoro <3 Senin de bayramın güzel geçsin :D Oo kurbağam nerelerdesin ya? :D İyiyim çok şükür sen nasılsın? Sana da hayırlı bayramlar :D
  12. Tüm bayramları toplasak 100 lira toplamamışımdır ben :D Bu yaştan sonra da artık benden harçlık istiyorlar :D
  13. İyi geceler Haha az olsun öz olsun diyorsun :D Herkesin bayramını enişten... pardon en içten dileklerimle kutluyorum <3
  14. Bahtsızlar kulübü diye boşa demiyorum :D Haha aynen öyle :D Nasip buymuş. O zamanları kaçırdınız, artık benimle idare edeceksiniz :D
  15. İşin ilginç tarafı, forumun büyük ihtimal en aktif olduğu zamanlara tekabül ediyor o zamanlar :D Çok da şanslıymışsınız aslında :D
  16. Oo tamam o zaman ya, o dört yılı sayma boşver hesap yatmış orda öyle :D Sen de taze kan sayılırsın :D
  17. Haha 4 yıl ha? Vay be dile kolay. Olabilir ya, bazen o anki koşullar veya durumlar uygun değildir, en nihayetinde yazmaya başlamışsınız ilerleme var yani :D Haha olsun, ne kadar değişiklik o kadar renk demek :D
  18. Olur olur, konuşuruz. Bir ara sıra gecesi yaparız hatta :D Haha eyvallah :D Teşekkürler efenim :D Bir yıldır kayıtlı olup da 2 aydır aktif olmak... O da güzelmiş efenim ne diyelim :D Amin :) İyi akşamlar sana da :D
  19. İyi bari :D Bu arada önceki mesajdaki spoiler kutusunu yeni gördüm :D:D:D
  20. Helal olsun :D E yorar tabi ama o kadar emekten sonra afiyetle yeme keyfi de başka olur şimdi :D Biraz dinlen, bi keyif çayı iç bir şeyin kalmaz. Teşekkürler <3 :)
  21. Hahaha açıkçası benim yıkıklığım da fena değildir ama bu konuda yarışa girmek istemedim şu an :D Höh be artık motivasyon adam :D Nereden buldun o kadar enerjiyi? Ben tüm gün ders çalıştım iftara kadar başıma ağrı vurdu ölü gibiydim tüm gün :D
  22. Haha ayıpsın ya gel Sorma hemen geçiverdi cidden :) Biz ne olur olmaz diye bayram şekeri aldık :D (Umarım kaçak yollardan misafir gelmez xd) Oo biber dolması demek Severizzzz <3 :D
  23. Valla iyi denk gelmişim :D Haha estağfurullah :D Yıkıklar olarak gün birlik olma günüdür, gel sarılalım Ne olduğunu anlamadan bitiverdi. Bu ramazan ayı hepimiz için hayırlara vesile olsun :D Umarım sarmalar ve baklavalar hazırdır :D
  24. Teşekkürler :D
  25. Bu arada ben foruma gireli tamı tamına 1 ay olmuş :D Kutluyorum kendimi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.