Jump to content

DragonSparowSenpai

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    DragonSparowSenpai got a reaction from MomongaGowL in High School DxD 5. Sezon Haberleri   
    okuldan bitikten sonraki yaşamlarını anlatıcak son sezonu izlediysen rias okuldan mezun oldu rias olmadan okul hayatı devam etmiyecegi için okuldan sonraki kısmı anlatıcak uyarlancagı manga seriside okuldan sonraki yaşamları anlatıyor

2. Beğen
    DragonSparowSenpai reacted to MomongaGowL in High School DxD 5. Sezon Haberleri   
    Okuldan sonraki olayları anlatacak derken ne demek istediniz. Animenin ismi high school :)))
  3. Beğen
    DragonSparowSenpai reacted to UchihaAsta in High School DxD 5. Sezon Haberleri   
    KESİN Bilgi Haziran 25 
    High School DxD 5. Sezon GELECEK GÖRÜRSÜNÜZ EMİNİM 100/100 
  4. Beğen
    DragonSparowSenpai reacted to spear581 in High School DxD 5. Sezon Haberleri   
    akeno'yu daha fazla ekranda görme dileğiyle
  5. Beğen
    DragonSparowSenpai reacted to issei_kunn in High School DxD 5. Sezon Haberleri   
    2022 nisan ayı bir açıklama yapılır diye düşüyorum onun haricin'de son sezon kötü gibiydi fanı olmasam izlenecek gibi değildi diyebilirim yeni sezon yaparlarmı bilmemiyorum myanimelist istatikleri düşük 
  6. Beğen
    DragonSparowSenpai reacted to KekolataX in High School DxD 5. Sezon Haberleri   
    haziranda gelcek diye söylentiler duydum sadece
  7. Beğen
    DragonSparowSenpai reacted to FYS in High School DxD 5. Sezon Haberleri   
    DXD haberlerini çok takip edemedim bu yüzden bilgilendirme için teşekkürler 
  8. Beğen
    DragonSparowSenpai reacted to ExTremTR in High School DxD 5. Sezon Haberleri   
    Shinmai Maou no Testament var bir tek okul tagı eksik ama :P
  9. Beğen
    DragonSparowSenpai reacted to ElderKai in High School DxD 5. Sezon Haberleri   
    Yaptığım teoriye göre 2022 de çıkacak 5.sezon

2012 - 1. sezon
    2013 - 2. sezon
    2015 - 3. sezon
    2018 - 4. sezon
    2022 - 5. sezon
    2027 - 6. sezon
  10. Beğen
    DragonSparowSenpai reacted to UchihaAsta in High School DxD 5. Sezon Haberleri   
    knk etme bu kadar  uzun sürmez
  11. Beğen
    DragonSparowSenpai reacted to Enyalios07AE in High School DxD 5. Sezon Haberleri   
    Ben de sabırsızlıkla bekliyorum evet 2021 de geleceği söyleniyor umarım yine ertelemezler ama 5.sezon kesin olarak gelecek bundan ben de eminim 
  12. Beğen
    DragonSparowSenpai reacted to Charon26 in High School DxD 5. Sezon Haberleri   
    iddialı sevdim bu haberi hahahah

13. Beğen
    DragonSparowSenpai reacted to Charon26 in High School DxD 5. Sezon Haberleri   
    gerçekten mi ...... UwU beni göreceksin tabiki
  14. Harika
    DragonSparowSenpai reacted to denizsch in High School DxD 5. Sezon Haberleri   
    5. sezon dışında daha fazla sezon gelecektir muhtemelen çünkü daha 10 cilti felan çektilar galba light novelin 25 cilti var diye biliyorum , hepsinin çıkmasını beklemek işkence olacağı için seneye japonyaya gittiğimde valizi dxd nin novelleriyle doldurup dönücem :D
  15. Teşekkür
    DragonSparowSenpai got a reaction from Bsenpai in High School DxD 5. Sezon Haberleri   
    Merhaba arkadaşlar şu anda benim ve nerdeyse tüm dünyada hayranları olan dxd animesi hakında internete araştırmak çok zor bende düşündüm burada bildiklerimiz birbirimize aktarırsak daha hızlı olur benim bildiklerim
    1-tanıtım,fragman veya belli bir çıkış tarihi vermiyceklermiş (5 sezon kesin gelecek)
    2- Normalde 2020 yılın yazında çıkması panlanlanıyordu ama mağlum korana(sade evdede tutmuyor bütün sinema sekterünü batırdı)
         yüzünden ne zaman çıkacağı beli değil ama bazı kaynaklar 2021 yaz sezonu yazıyor(kesin değil)
    3- okul yaşamlarından sonraki hayatlarını anlatılacak
    bunlar benim bildiğim ve açıklan kesin bilgiler eğer bi yanlışlık filan yaptıysam düzeltin ve sizinde bildiğiniz bilgiler varsa paylaşırsanız sevinirim
  16. Harika
    DragonSparowSenpai reacted to Rberserker in High School DxD 5. Sezon Haberleri   
    gelsede gözlerimiz biraz bayram etse kafanı nereye çevirsen yakışıklı anime oğlanı dolu artık kusasım geliyor umarım yakında gelip kurtarır bizi
  17. Teşekkür
    DragonSparowSenpai got a reaction from FYS in High School DxD 5. Sezon Haberleri   
    Merhaba arkadaşlar şu anda benim ve nerdeyse tüm dünyada hayranları olan dxd animesi hakında internete araştırmak çok zor bende düşündüm burada bildiklerimiz birbirimize aktarırsak daha hızlı olur benim bildiklerim
    1-tanıtım,fragman veya belli bir çıkış tarihi vermiyceklermiş (5 sezon kesin gelecek)
    2- Normalde 2020 yılın yazında çıkması panlanlanıyordu ama mağlum korana(sade evdede tutmuyor bütün sinema sekterünü batırdı)
         yüzünden ne zaman çıkacağı beli değil ama bazı kaynaklar 2021 yaz sezonu yazıyor(kesin değil)
    3- okul yaşamlarından sonraki hayatlarını anlatılacak
    bunlar benim bildiğim ve açıklan kesin bilgiler eğer bi yanlışlık filan yaptıysam düzeltin ve sizinde bildiğiniz bilgiler varsa paylaşırsanız sevinirim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.