Jump to content

Coard

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Coard reacted to Obito is Mad in Anime klişeleri   
    Utangaç kız bi türlü konuşamaz "ih" , "ou" , "ühü" gibi tuhaf sesler çıkarır.Suratı kızarır sonra animenin popüler çocuğu elini kafasının arkasına götürüp gülümser falan filan :D:D
  2. Beğen
    Coard reacted to kata silvia in Anime klişeleri   
    en kılasiğinden kadını tatlı şirin gören sapıkların burnundan kanlar akarak havaya uçması
  3. Beğen
    Coard reacted to NaruHodo in Anime klişeleri   
    her animede istisnasız kızların "ben" kelimesini iki kere söyleme anı " watashi..watashi wa"
  4. Beğen
    Coard reacted to Mugen in Anime klişeleri   
    yaz festivalı yada havai fişek gösterisi (3-4 kişi festivalden sonra toplanıp havai fişek patlatması) 
  5. Beğen
    Coard reacted to KamiKaZe-- in Anime klişeleri   
    Ana karakter tam yenilmek üzereyken yardımına hemen birisi koşar ve rakibin saldırısını önler.
  6. Teşekkür
    Coard reacted to kawaii kereste in Anime klişeleri   
    karakterler kendi kendine hiç bir şeye takılmadan yere düşer. bunun gibi: http://gfycat.com/LankyHardtofindAnkole

düşen karakter erkekse %99.9 yanlışlıkla bi kızın göğüslerini avuçlar veya başka bi cinsel tacizde bulunur. sonra elini çekmeden önce uzun uzun düşünür.
  7. Harika
    Coard reacted to kawaii kereste in Anime klişeleri   
    buraya animelerde yer edinmiş klişe diyalog veya sahneleri ekleyebilirsiniz. ben başlıyım:

plaj/hamam/havuz sahneleri. ana karakter ve yanındaki kızlar her hangi bir sebepten ötürü kızların bikini giyebileceği bir yere gider. ana karakter erkekse kızlar sırayla "b-bikinim yakışmış mı .s.s" diye sorar.

edit: bu arada lütfen bildiğiniz bütün klişe sahneleri yazmayın ki herkes söyliycek bişeyler bulabilsin :D
  8. Beğen
    Coard reacted to pwith in Hoşunuza gitmeyen, ne kadar uğraşsanız bile sevemediğiniz bir anime var mı?   
    Tokyo Ghoul
    İşlenişi berbat olmasına rağmen fanları tarafından çokça yüceltilen bir anime olduğu için ister istemez bir yerde görünce tiksiniyorum.
    Zankyou no Terror
    İzleyen herkes övüyordu, konusu hoşuma gitse de olayların işlenişi sıkıcıydı ve karakter derinliği yoktu. 11 bölümlük olmasına rağmen yaklaşık 1 ayda bitirebildim.
    Darling in the FranXX
    Zero two adlı karakterin dış görünüşü yüzünden popüler olan, romantizm sahnelerinin aşırı yapmacık olduğu bir anime.
    Kakegurui
    Oyunların güzel olmasına rağmen kızların yaptığı hareketerden dolayı kalitesini düşüren bir anime. (Çizimleri çok ii bu arada)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.