Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının paylaşımları

1. LeornKayn

Özlü Sözler

Benim karakter ne olduğunu unuturdan kastım şuydu o anime özetindeki birden belirip çıplak ve hafıza olmayan biri değil...yaptığı olaylara kendini fazla kaptırır psikolojik olarak bozulur psikopat bir kişilik halini alır zevk için bile öldürmeye başlar benliği değişir değer yargıları değişir o intikamı aldığım dedin insanlarala arasında hiç bir farkı kalmaz birgün bir olay yaşar ve kısa sürede eski halindende çok farklı birine daha döner kişilik değişikliği tekrar sorgulanmaya iter onu kişiliksel olarak bölünerek garip bir kişilik olur vsvs uzun aslında karakterin psikolojisi biraz karışık...neyse ileride dizi anime ya da film yaparsam izlersin belki inş yaparım :D Yaza unutmazsam izlerim şuan iyi bir net imkanım yok...ya da arayıl tatilinde izleyecek çok şey var...
  2. LeornKayn

Özlü Sözler

Hımm ilginç nasıl benzerlik kurdun özetinden anlamadım ama 11 bölümlük bişe izlersem anlarım gibi :) animeyi ilkez duyuyorum
  3. Frp'nin ne olduğunu daha yeni öğrendim ben harbi baya kopuk kopuk gidiyom len hayatta skipadd tuşu gibiyim :D

1. noirwinglessova

noirwinglessova

tabi frp`i bilmek önemi -_- frp`i hayattan çıkarırsan geriye ne kalır ki *-*

2. Anonymmy

Anonymmy

Ben de sayende araştırıp öğrendim öhm teşekkürler

3. LeornKayn

LeornKayn

şu videonunda öğrenmemde etkisi oldu :DD:D:
  4. Kendimi sihirli değnek gibi hissetmeye başladım nerede ıssız konu varsa gidip yazıyorum ardından altı yorum doluyor.Forumda gizli bir örgüt var bence beni izliyorlar.

5. LeornKayn

Özlü Sözler

Hiç kimsenin görmediği yaşamadığı bir yerde 1000 düşmanını öldüren biri kahraman olur mu dersin ? Öldürülenler ona kahraman mı der ? Hayır katil diye çağırırlar onu ama ya kahramansa o ? Halkı hiç görmemiş hiç duymamışsa onu olmaz mı Kahraman ? Katil olarak mı kalır ebediyen yoksa.Son geldiğinde cehenneme mi gider yoksa cennete mi ? Araf da mı bırakırlar onu yalnız başına ? Yoksa omu Arafta kalır son bir fedakarlık için ? -Leorn Kayn Açıklama: Leorn Kayn benim yazdığım bir hikayede halkının intikamını almaya çalışan halkından son yaşayan kişidir ve dediği gibi 1000 kişi öldürmüştür.Bir noktadan sonra ne olduğunu unutur ve kendini sorgular :D olay bu http://onedio.com/haber/en-sevdiginiz-animelerden-hayat-dersi-niteliginde-23-replik-537949 ayrıca şunlarda vardır Dr.Hiluluk ile Orihimenin ki favorim.
  6. Dudakların Hala Kırmızıyken Tatlı küçük kelimeler sessizlik için yapılmış Pek yeni değil ,gerçek aşk ıstırap değil Siyah saç düştü , rüzgarda yakala Yolu aydınlat , soğuk bir dünyanın manzarasını Öp Dudakların hala kırmızıyken O hala sessiz bi uykudayken Göğsün hala dokunulmamışken Saçlarının ortaya çıkardığı Ellerin hala hiçbir alet tutmamışken Gözlerine düştüm onlar hala körken Aşk gece hala utandıran şafağı saklarken Aşkın ilk günü asla geri gelmez Şefkat, onun gücü asla bir boş yanlış değil Keman, şairin elleri Her eriyen kalp ilgiyle senin konunu oynar Öp Dudakların hala kırmızıyken O hala sessiz bi uykudayken Göğsün hala dokunulmamışken Saçlarının ortaya çıkardığı Ellerin hala hiçbir alet tutmamışken Gözlerine düştüm onlar hala körken Aşk gece hala utandıran şafağı saklarken Öp Dudakların hala kırmızıyken O hala sessiz bi uykudayken Göğsün hala dokunulmamışken Saçlarının ortaya çıkardığı Ellerin hala hiçbir alet tutmamışken Gözlerine düştüm onlar hala körken Aşk gece hala utandıran şafağı saklarken
  7. Ulen bir şeyler yazasım var yazacak konu yok durum yok ne yapayım tarih öncesi konularla durumlaramı sarsam acaba

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch

Witch

Yazsana okuyayim :D Tam bu durumdayim biri yazsin okuayim;-;

3. LeornKayn

LeornKayn

Ben adminimi biliyom yaaaa :D Kai'nin dediği gibi tarih öncesi günümüzden bahsetmeliyiz çünkü gününü bilmeyen tarihini bilemez...

Size bir masal anlatayım mı?

4. Witch

Witch

Bana bir masal anlat amca ;u; Ehueheuh

8. LeornKayn

Milanya [FF]

Yeni bir bölüm atayım maksat bölüm olsun :P 6 bölüm oldu len...kendi kendime yorum yaparım ben burada :P 6.bölüm anlatımı biraz değiştirmeyi denedim başarılı oldum mu olmadım mı hiçbir fikrim yok :D
  9. UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ses dosyası aramak lazım şimdi... Bleach ile Narutodan bir seiyu sensei görsem tamamdır.
  10. Ulan worda o kadar hikaye yazdım şalter attı son düzlükte iyimi...Tanrılar hikaye yazmamı istemiyor :ASD:AS: denge bozulmasın.

11. D-gray man mangası geri dönmüş senede 4 kere çıkacakmış diyorlar her neyse dayanayıp nasıl dönmüş diye baktım en son 182 okumuştum abi yakıyor mangakası ya acaip kendine has bir tarzı var Bu kadın mangakanın böyle saçma sebeplerden bu güzelim serisinin harcanması ne büyük bir rezalettir...en kısa zamanda 182den 219 tamamlıyacağım

1. LeornKayn

LeornKayn

219 sayfa 18 den sonra okuyarak spoilerin babalarını yedim ama pişman değilim :D acaip gizemli bir hikayeye sahip Hoshino-sensei capanlar seni harcıyor...

12. Şu Cartoon network tr sıfır çalışmıyor adamlar gumball ile adventure time + regular showun sezon sezon bölümleri olsun istiyorum abi illa ingilizce bilecen yabancı sitelerden gidicen...

1. LeornKayn

LeornKayn

Samurai jack adam gibi sonlandıramamışlar bile eskileri açma eskileri açarsan buraya seri yayarım :D

13. İşte Ertuğrul hayal dünyası bunlarla dolu kafası :D :P http://www.haberself.com/h/42775/

1. Kaxell

Kaxell

külliyen yalan. hem benim haremi görmedin mi en fazla d cup var :P

2. Barış

Barış

ahhhh sonuncu fenaymış ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

oha sonuncu ne lan öyle O.O töbe töbe abi fazla abartılı <.<

14. LeornKayn

Konusu En Çok Beğendiğiniz Oyun

Chaos Legion , Elder of scrolls V-IV
  15. https://www.facebook.com/LeagueOfLegendsOceania/videos/573701082771319/ ben hayatımda bu kadar başarılı cosplayler görmedim ( not anime değil Lol oyunu cosplayeridir ) Ayrıca yokluğumda yine bir şeyler olmuş Ufcuk banmı yedi ? :D bii boş bırakmaya gelmiyonuz :D
  16. Lol'ü yine animeye uyarlamışlar ama bu sefer oyuncular ön planda Sao andırıyor :D ( bu arada son sahnelerdeki ağlayan kız ve el sallayan adamın olduğu animenin adı nedir ) https://www.facebook.com/NocturneIleKaranlikGunler/videos/879927262096673/?comment_tracking={"tn":"O"}

2. jans09

jans09

Ben de denk geldim araştırırken... Çince hiç alışık olmadığım bir dil olduğundan çok garipsedim :s

3. Kadir-

Kadir-

Çince olduğu için izlemedim bende :D

4. LeornKayn

LeornKayn

Sağ olun Csı ajanları gibisiniz :D

17. şurdaki wallpaperi bana biri bulabilirmi :D
    1. Mileydi
    2. Sina

Sina

Altta linklerde vermiş ya, al oussama-agazzoum-ghibli-rides-by-whitele gene link atıyım :D

3. LeornKayn

LeornKayn

vaktim yoktu o arada dedim unutmayım biri bulsun baksana 2 gün sonra bakıyorum bildirime :D sağ olun bu arada...

18. Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Sana uymayabilirim. Yanımda yürü ki böylece seni görebileyim, böylece ikimiz eşit oluruz...http://www.tarihiolaylar.com/galeriler/kizilderili-aforizmalari-97 İşte günümüz Amerikalıların dedeleri bu güzelim adamlara soykırım yaptı...zaten dünyanın en büyük soykırımıdır Abd'nin keşifi...ama kimse sallamaz anısına bişe yapmaz :)

1. historianWeeb

historianWeeb

kızıl derili ve eskimolar dünyaınn en ezilmiş halklarıdır herhalde

2. Mileydi

Mileydi

Aborjinleri unutmayın ve daha bir çok ırkı insanın insana yaptığı zulmü yaşayan başka hiç bir canlı birbirine yapmıyor ne vardı denizin milyonlarca derinliğinde varlığını sürdüren bir canlı olaydım :|

3. jans09

jans09

İşin traji komik yanı şu an amerikada Kızılderili öldürmek idam cezası ile yargılanmaya neden oluyor. Eğer ki ölümün gerçekleştiği eyalette idam yasal değilse yasal olan eyalete naklediliyor... Aborjinler yine daha şanslı idi. İngilizlerin giremeyeceği kadar sarp, kayalıklı adalarda saklanabildiler... :(

19. Amaney ne hoş olmuş ileyn müzikte resimide amaney

1. jans09

jans09

İki saattir sondtrack, ost, epic derken dinlemediğim kalmadı beğendiklerimden... Burdan devam o zaman :D "Şu" yan tarafın cezbediciliği yok mu...?

20. ts2 394 olacağına ts 1 394 olaydı şimdi ankara ünide radyo tv okuyacaktım ya neyse Ege üniversiteside iyidir...öbür türlü başkent + trt faydası olacaktı ama neyse :D

2. 0nLin3

0nLin3

Ben de Ege'yi tutturdum. Bir ara birbirimizi bulalım orada, daha ilk günlerden asosyal gibi tek dolaşmayalım, gerçi benim de asosyal olduğumdan değil, sadece ilgi alanları farklı olduğundan muhabbet uzun sürmüyor -_-

21. Görüş zihniyeti ve amaç gereklilik üzerinde kolay hüküm verilecek şeyler değildir.

1. Krep

Krep

Tamam abi -_-

22. Bi dkyın gençlik Leo'nun jetonu düşüyor Berat Cyber cinsiyetsizmi yoksa :D:D: kimler ban yemiş diye bakayım dedimde 3 kere Berat Cyber gördüm Amygirl poçker fays diyor bizim Berat erkek değilmiymiş biri beni aydınlatsın ışığı getir bana ,Frodo..

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.