Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

İletiler bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Güzel...konusunu merak ettim...ve trailer'da Zuko gözüküyor :D ihtiyar olmuş bildiğin...ayrıca o hava bükücü tayfası harbi havamı büküyordu...ve Bumiyi sanki hava büküyormuş gibi göstermişler bence kandırmaca tabi :D o sırada arka planda olan bir kişi büküyor havayı...

Yanlız o vahşi su bükücü kızda kim öyle görünce aklıma ilk seriden Azulayı getirdi...

2. One piece tek bölüm izlemiş ve luffy hakkında bir kaç yazı okumuş biri olarak ve One piece sonunu mangakanın yazmış olduğunu düşünerek size şunu söylüyorum gençlik sağlam bir spoiler olarak Luffy hikayenin sonunda çok kahramanca bir şekilde ölücek kısacası Luffy ölücek ahanda Leo bunu nasıl bildi dersiniz bigün ben kahinim:D

Sağlam bir spoiler dedim çünkü ilham geldi içime doğdu :D yoksa bi yerden bilgi sızdırdığım yok...ama ölüm sahneside acaip iyi olucak içimden bir ses öyle diyor...

3. Buralar cidden yazar kaynıyor misal kaxel ben Ext gereksizde bi zamanlar yazıyordu...ve bu arkadaşların ben dahil FF'leri mevcut oku beğendini seç derim :)

Takagi arıyorsan ben buradayım Mashiro :D

Şöyle diyelim burada çoğu kişi Takagi ama çok az Mashiro var :D

4. Ashido.jpg

Ashido Kano

Çok sağlam bi karakterdi bence...okuduğuma göre animede tasarlanıp Tite ile konuşulmuş animeden mangaya aktarılacak bi karakterken Tite kararından vazgeçmiş tabi uydurmada olabilir ama okuyalı baya oluyor sözde böyle bi mevzu döndüğünden karakter animede kalıyor ama bence Tite bu karakteri kesinlikle almalıydı...

kimimaro2.jpg

Hasta olmasa yaşasa orcihin oyuncağı olmasa kimbilir neler yapıcaktı çok yüksek bi kapasiteye sahip olan ama kader kurbanı bi karakter :D

Şimdilik bunlar...benim sağ solum belli olmaz aklıma gelenler olur belki :D...

5. Sezon 4 8 bölümde...Dizi kendi içinden birsürü spoiler verdi :D benim gibi spoiler yemiş veya kitabı okumuş olanlar anlamıştır...

Bölüme gelirsek açıkası o kadar çok iyi adam harcandı ki ve büyük olasıkla bu iyi adamları harcamaya devam edicektir çünkü ne zaman ulan iyi adam bu dedik öldürtü eleman o yüzden şaşırmadım diyebilirim :D Martinin bu saaten sonra beni şaşırtması için iyi bir adamın ölücekken ölmemesi lazım :D

En iyi sahne Aryanın sahnesiydi Tazı kime götürse kızı orada birileri ölüyor Rob'a götürdü Rob gitti Teyzesine götürdü Teyze gitti bence krallığa dönmeleri lazım krallık temizlensin :D

6. Filmlerini izlememiştim serisini izlemiştim burada genç gözüküyorda dizi serisinde Motoko bildiğin daha 28-30 gösteriyordu biraz garip olmuş burda bildiğin 18-23 demekki robot bedenide yaşlanıyor :D yada görüşünü değiştirmiş :))

Geçmişi anlattığı için geçmiş olduğu belli olsun diye öyle yapmışlar ama ne bileyim garip geldi :D

7. dostum o zaman butun ejder avcilari öyle hatirlaki gajelde cikamadi o bence ejder avcisi olduklarindan kaynaklaniyor ve bş teorşye görede ejder avcilari yaşlanmiyorlarmiş genc ama yaşli işte :D

Bence kan bağı oldukları ejderlerin yaşlarından dolayı çıkamadılar ejder ne kadar kaybolmuş gibi takılıyor olsalarda aralarında hala bağ var büyük ihtimal ejderhalar onları korumak için yanlarından uzaklaştılar ama hala aralarında bir bağ var...

Yaşlı olamazlar çünkü geçmişe gidildiğince Lissana ile aynı boyda Lissanna büyüdükçe Natsuda büyüyordu ya Natsu daha önce ölüp tekrar doğmuş biri yada Ejderlarıyla alakalı bi durumdu...yoksa o natsunun 80 yaşında olduğu filan yok...

8. Madde madde gidicem şimdi

Uyuz ihtiyar :D komutan dediğin sert olacak ama o da çok sertti ya ve çok kibirliydi...

Benihime insan dünyası için değil eğitim uygun değil demişti urahara.Ama yine sağlam bi bankai bekleniyo ondan.

Hitsu hayal kırıklığı mı bilemem ama daha o da tamamlamadı galiba bankai'yi

Puzzle gibi bankai :D

ben öyle hatırlamıyorum benim hatırladığım şöyle...eğitim için uygun değil diyip sonrada görüntü Uruharaya yaklaştığında içinden "aslında bu dünya için uygun değil" demişti

Hallibeli bence Quicny diyarına girdiklerinde Grimmjow kurtaracak...ve Aizenle kapışırken savaştığı kaptanda olabilir...bu arada sanırsam şu dünyadan gelip SS'de kaptan olan 2 eleman gerçekten şu hayalci çocuğa kurban gittiler yazık oldu

9. Yamamato ölünce üzülmedin hak etti uysuz ihtiyarın ve ayrıca bana göre aptalın tekiydi o komutanlığı çok uzun süre önce bırakmalıydı...Benim aklım hala benihimede insan dünyası için uygun olmayan bi bankai demektir ki Yamamoto'nun ki kadar sağlam Yama'da insan dünyasında açmıyordu Uruharada açmıyordu ama o değilde şu Hitsu harbi hayal kırıklığı değilmi ben o çocuktan iyi birşeyler bekliyordum...

10. O vakit gençler özelliklede Quincy-sana yönelik bu Aizenin bu savaştaki taraf tercihi sizce kim olucak tarafsız takılıp kendine bi ekipmi kuracak yine yoksa Quincylerden yanamı rol oynıyacak yada İchigo ile berabermi yoksa oturduğu yerden izlemeye devammı edicek ben o adamın hala mühürlü olduğuna inanmıyorum...yada o adam ne yapıp ne edip o mühürlerden kurtulacak diyen bi ses var diyeyim...

11. şşşt bu zaraki hiç belli olmaz  :ph34r: gene gelir düşmanı tam ortasından ekser icnigo ve kızlar  ne olduğunu anlamaz (abartım aslında biraz :P )

Free Word bence Zaraki Ecchi olaylarına dalsın istiyor son 2 yorumundan onu hissettim ben :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.