Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

Cold Dewil kullanıcısının paylaşımları

1. Cold Dewil

2014'ün En iyi 30 Animesi

Erdemin bir ara 2014'ün en güzel serisi en iddealı serisi dediği Space Dandy'i o sıralarda görmek -_- PS: Biz demiştik
  2. Cold Dewil

İlk önce tanışma ...

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma... PS: Gintama izleyen birinin kötü olacağını düşünmüyorum umarım iyi ısınırsın forumla ( En fazla Kondo-san gibidir :D)
  3. Reklamın iyisi kötüsü olmaz imajını hatırlatıyor resim :D
  4. Bencede farklı bir açısı var gibi duruyor :D PS: En son yeni filmlerden İnterview izledim.Bu haftada Sherlockta oynayan adamın şu yeni filmini izlicim ^_^
  5. Eeee Tokyo Ghoul'u yeni bitirdim -.- İlk izlenenimim animede kandan çok salya ve sümük olması :D

6. Cold Dewil

Merhaba

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma... PS: Bu aralar bende dizilere yöneldim.Animeler kısa geliyor bir ara gene Kore dizilerine başlicaktım ama aksiyon vari Marvel's Agent ı görünce vazgeçtim :ph34r: Sonrada yeni diziler gelmeye başladı Constantine,Forever ,Flash falan :D Film izleyen özellikle benim gibi Bilim-Kurgu ve Aksiyon türünü sevenleri çok tutarım :D
  7. 5.2 Mb lık birşey için bilgisayarı kullanamama...Hayat sen süprizlerle dolusun -.-

8. Cold Dewil

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Sana göre mutlu insan o.O
  9. Cold Dewil

Para, Mutluluk Getirir Mi?

İnsan ömrünün %95'i parasızlığın getirdiği mutsuzluk şeklinde geçtiğinden bu yönden ele alırsak cebinde varsa para mutlu olursun... Diğer yandan harcayamayacağın kadar cebinde para varsa bir süre sonra elinin altındakinlerinin sınırsızlığıyla mutluluğun azalmaya başlar... O zaman burdan anlayacağımız, Gerçek mutluluk için sahip olunması gereken zaman zaman eline geçecek yüksek miktarda para ile sağlanabilir...
  10. Büyük aşklar nefretle başlar. Hade günaydın :D

11. Şu T.A. yarışmasının Forum içinde mi yapsak ? Max. 30sn olsun ? Üvey evlat muamelesi görmeyek (T-T)

1. noirwinglessova

noirwinglessova

yeni konu başlığı altında "Cold'un yarışma videsu" gibi. En az 30sn olmalı. Eğer hazırsa merakla bekliyoruz =|

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Sitede değilde daha çok forumda takıldığım için pek yarışmaya katılmayı düşünmüyorum. Ama ne yqlan söyliyim ödüller cezbedici :( Seninde katılımını görmek isterim :)

3. noirwinglessova

noirwinglessova

yok ben bu aralar pek yoğunum. ocak ayının 30dan sonra düşünürüm belki))

sade da olsa samimi ve içten bir videonun baya iddialı olacağı fikrindeyim. tabi yorucu olmaması ve kurgusunun güzel olması şartı ile

ödülü istiyorsan bence denemelisin ;D

12. Yuk-chan'ın mesajını 8 gün sonra görmek :/ Harbiden yaşlanıyor muyum T.T

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Yuki-chan

Yuki-chan

Sus erdem. -_-

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Yok canm delik faln degil de tek sorun kutu. Kutu yani.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Bnce nickini sıvıyag olark degstr her turlu durumda uste cimayi beceriyosn.

13. Cold Dewil

Dota Muhabbet Mekanı

Konu başlığını görünce Esra Erol foruma konu açtı zannetim :mellow: PS: Bulursun umarım birilerini ^_^
  14. İnterview izleyipte Katy Perry dinlememk olmaz :D :D

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Kate Perry'ninde iyice cılkını çıkardılar :P son şarkısı gayet güzel tamamda...

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Katy Perry'nin bir mantıklı klibini sorayım :D Her klibinde birşeyleri abartarak dalaşma...Bu arada İnterview da Eminemde vardı.Gay olduğunu söyledi :/

15. Cold Dewil

Dareka'dan...

Çok takıldın verelim istersen 4.lüğü :D
  16. Cold Dewil

Dareka'dan...

Ben 3. sırayı aldığımda 1. yapınca kendini bilemicem :D Arada kaynattığın 2. yi sen biliyorsundur :D PS: onlodon mo konko ( <_< )
  17. Cold Dewil

Dareka'dan...

Ezgi yapıyor listeyi ona sormak gerek :D
  18. Cold Dewil

Dareka'dan...

"me" yi aşırı yazan gencin dramı kanka -_-
  19. Cold Dewil

Dareka'dan...

Tahmin etmek zor değildi zaten :D Ast. ve Uzay Bil. okuyorum.22 yaşında forumun en yakışıklı 3. kişisiyim :ph34r:
  20. Cold Dewil

Dareka'dan...

Hmm ilginç ... Az kendinden bahset neler yaparsın nerelisin ( %90 İstanbullusun da :D ) Çok Ezgiyle sıcak sohbetlere girmeden kendini anlat :D
  21. Cold Dewil

Dareka'dan...

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma... PS: İmzadaki yazının anlamı ne acaba ?
  22. Cold Dewil

Nefes alıyorum...

Çok orjinal olmuş :o Argolar aslında tam cuk oturmuş abla ellerine sağlık devamı gelicek mi acaba ? Cidden ilginç bir yaklaşım ve bakış açısıyla ele almışın çok beğendim ;)
  23. Tek seferde 12 bölüm izlemiceksin -.- Sonunda birde 2. Sezon onaylandı demezdi gelde bekle T.T Bknz :Sidonia no Kishi izledikten sonra

24. Buralara Yaz günü Kar yağıyor canım ölene kadar seni bekleyemem :D

1. misas

misas

Ben şok ben wefad ben iptal :(

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.