Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

1289
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. teen wolf en saçması nedeni kurt adama dönüşüyom ayağına recep ivediğe dönüşüyorlar yalansa yalan de :D

Hahaha benzetme süper...Ha birde benim anlamadığım neden bütün vampirler 25-26 yaşında olur.

Onu geçtim adam vampir ölümsüz git istediğini yapsana ...

Bir kızın peşinden koşan 2 Eleman...

Konu vampir olduğu için güzel onun dışında pekte değil.Gerçi zevkler ve renkler tartışılmaz.Saygım var izleyene...

Ps: Aklıma Ata Demirer geldi.Koy oraya muhittini,recebiii bundan doğal ne var :D

2. Spartacus her sezon Ana karakterin değişmesiyle ve farklı hikayesi ile bozdu.Gerçi adam hastalıktan öldükten sonra kötü oldum.2.Sezondan sonrasını seyretmedim...

Ps:Lost 'a gelirsem adamların nasıl final yapmasını bekliyordunuz ki ?El ele tutuşup"Hahaha biz öldeki yaşıyoruz filan mı ?"Adamlar 6 sezonda işlenmedikleri şey kalmadı.Çorbaya herşeyi koyuncada mundar oldu tabi...III. sezonuna kadar diyecek lafım yok ama sonrası...

3. Bence asrın felaketiii Lost'tu.Finaline lafım yok ( Bence en mantıklı olabilecek sondu )

Adamlar her türlü şeyi kattılar ya 6 sezona bravo bence...

Merline gelince.Yapmayın arkadaş adamı dizide arthrun uşağı olarak oynatıyorlar :unsure: Güzelim büyücüyü uşak yaptılar.Camelot daha gerçekçiydi mesela ona göre...

Doctor Who'da mesela David Tennant tan sonra bozdu.İlk Doktorun yeri ayrı tabiii... ^_^

Ps: Diziler yüzünden içim mi dolmuş ne ? ^_^

4. gota hani tahmin etmediğimiz biri ölüyor ya ilk sezonda başrol zanetiğimiz hatta :D

house konusunu sormana gerek yoktu google yardımcı olurdu :D

özetleyecek olursam kimsenin tedavi edemediği hastalıkları tedavi eden bir doktor var bu doktor çocuk gibi sürekli bela yaratıyor yasaları pek takmıyor bunun yüzünden dünyanın sayılı doktorlarından olmasına rağmen hiçbir hastane bunu istemiyor tam bir dahi bu arada eğlenceli bir tip diye bilirim :D

bunu bir arkadaşı olan kadın doktor var özel klinik işletiyor ama bildiğimiz klinik gibi değil baya lüks büyük bir yer bu tam işkolik olan bir kadın house ile baş edebileceğini zanedip işe alıyor bunun ekibi var işte çırak gibi düşüne bilirsin çok yetenekli doktorlar olsa da house bunlara eziqliyor bu adam her konu da uzman sayılır dediğim gibi kimsenin çare bulamadığı hastalıklarla ilgileniyor ama hoşuna gitmeyen olursa kabul etmiyor kendisi seçim yapıyor yani hastasına da eziyet eden biri hasta yakınları ile muhatap bile olmuyor asistanlarını gönderiyor sherlock'un doktor hali birde bunu wilson diye bir arkadaşı var kanser konusunda yine dünyanın tanınmış isimlerinden tek arkadaşı diye biliriz house zor da olsa tek katlana bilen sherlock holmes ve doctor watson gibi düşüne bilirsin

Ben spoiler vermiyim dedim.Yapıştırmışın Spoilerı :D

Neyse Diziyi izledikten sonra birde kitaplarını okudum.Offf offf uzatırlarsa çok kötü olacak.Sean Bean de hep öldürüyorlar...

Bknz:Lord Of The Rings...

House gelince sadece otur ve seyret ;) Sonrada git Show Tv ye Doktorları yayınlatıyorlar diye dava aç -_-

5. House konusu nedir? Çok önerdiler de, fırsat bulamadım bir türlü.

Marvell filmleri gibi bisi mübarek, güzeldir de artık bayıyor bu tip senaryolar -_- Ha benim hoşuma gidiyor diyorsan sen bilirsin tabii :)

GOT da moralini bozan nedir ya? :)

Hmm öyle diyorsun...En azından fikir almak için 1-2 bölümüne bakıp öyle karar veririm...

GOT seyrettiysen söyliyim ,yoksa spoiler vermiş olurum.Zaten o seride ağzını açsan spoiler konusu oluyor nerdeyse ^_^

Ps:House Md seyretmedin mi ? Adam Kingdir :D

6. Ben en son harry potter ve melez prensi okudum.Tavsiye ederim harry poter serisini hani. :D

Hayri Pıtır serisi güzeldir.Benim en çok taktir ettiğim yazardır (Kadındı ama ismini unuttum ) O seriyi çıkarmak için nelere katlanmış,kaç sene uğraşmış falan .Kitabı kadar o kitabı çıkarasıya kadar yaşadıklarıda bir kitap eder yani :)

Paulo Coelho - Veronika Ölmek İstiyor

Bu adam Simyacı'dan sonra çok bozdu, çok bozdu, çok çok bozdu.

Ben kız ölmek istiyordur diye aldım, intihar eden birilerinin nedenlerini okumak için tam tersi kızın yaşamla barışmasını her anımızın kıymetini okuduk.

Bir de kitaplarındaki olaylara "bak bunlar gerçek heee" dememizi sağlayacak bir bölüm tıkmıyor mu araya, kendini anlatan... Yemiyorum!

Paulo, gtfo.

Sevgiler,

Witch.

İçine oturmuş sanki :D

En son Türk yazarlardan okuyup bitirdiğim Yılmaz Özdil'in

"İsim Şehir Bitkiyi " okumuştum..Biraz geç kalarak.Ondada gene Köşe yazılarını derlemiş <_< İnsan yeni şeyler yazar ^_^

Onun dışında Yabancı yazarlardan bitirdiğim.

Ceviz Kabuğunda Evren-(Stephen W. Hawking)

Platon Bir Gün Kolunda Bir Ornitorenkle Bara Girer ( Daniel Klein,Thomas Cathcart)

Ps:Arkadaşın tavsiyesi ile Buz ve Ateşin Dansı serisinin 3. Kitabını aldım. ( İlk serisi Game Of Thrones ) .Haftaya ona başlarım artık...

7. Ah ahh hepsi çok güzel serilerdir.Gerçi biraz uzadı mı konu dağılıyor.

Bknz:

Lost ve Heroes

Evde sadece Cnbc-e izleyen birileri olunca ^_^

5-6 tanede ben ekliyim belki seyretmişinizdir bunlarıda...

Vakti zamanında hastası olduğum ...X-Files :lol:

ED...

Eleventh Hour...

Being Human

Community

Leverage...

Bones..

CIA..

V...

Ps: Bu arada flash forward için imza toplanıyordu.2. sezonu gelir belki diye umuyorum...

Ayrıca Game of Thrones 'un kitaplarınıda okuyun,öneririm ...Winter İs A Comming B)

8. :o Cold gene döktürmüşün hacı :D ancak 4. ve 7. resimler açılmıyor onlarıda hallediver bukadar güzel resimler koyduğuna göre onlarıda hafızaya hd kayıt olarak almak istiyorum :P :D

Eyw ...

4 ve 7 bende açılıyor ama sana genede atiyim hadi...

4-

Resmi ekleyen

7-

Aldığım sitede problem olabilir , resmi koyasıya kadar canım çıktı...

Resmi ekleyen

Bonuslarda benden

------------------------

Resmi ekleyen

Resmi ekleyen

Ps:Aşık oldum buna :wub:

Resmi ekleyen

9. Genç biliyorsun işler nedeniyle ben katılamadım.Ama pastayı kesmen için arkadaşı yolladım

http://howimetyourot...su-ka-08-18.jpg

Pastayı keserken zorlanmışın duyduma göre.

Neyseki ordaki arkadaşlar arasında doktor varmış...

http://i665.photobuc.../EcchiNurse.jpg

Üstüne filan kan bulaşınca doğal olarak arkadaşlardan biri gömleğini vermiş:

http://i1207.photobu...11/11406e26.jpg

Ne olursa olsun gecenin ilerleyen saatlerinde yaptırdığım partiye yetişmişin...

http://anime-fanserv...su_ka13-177.jpg

Bulaşıklarıda merak etme ben kadın tuttum ...

http://4.bp.blogspot...s400/saeko2.jpg

Aldığım hediyeyide hemen okulda kullanmışın zaten duydum :D

http://img.imgcake.c...140219jpgaj.jpg

Ps:

Forumda resimler sorun çıkardığından bağlantı koydum.Tıklican artık...

Umarım beğenirsin Genç ,Nice senelere ^_^

10. Bir bakayım, Medaka box bir 5-6 bölüm okudum. Fairy tail 319, Gamaran 176, The Breaker NW 105, Toriko 222, Nisekoi 62, History's Strongest Disciple Kenichi 510, bir de Rave Masterden bir 30-40 bölüm okudum. Sonunda bitirdim bugün :D

İnsan anime bulamayınca böyle oluyor... :(

Madem bitirdin sorayım,

Rave Master güzel mi ki ?

2-3 Kişi kötüleyince başlamadım hiç...

Ps: Noblesse arşivlemeyi planlıyorum.Aradada göz atıyorum tabiki her birine ^_^

11. Resmi ekleyen

Tür:Aksiyon,Bilim-Kurgu,Askeri,Uzay

Bölüm Sayısı: 6 Bölüm (Her bölüm 45-50 dakika olmak üzere toplamda)

Yılı: 2006

Yapımcısı: Tensai Okamura (Wolf's Rain Yapımcısıdır)

Konusu:

Kabaca anlatmam gerekirse bilindik Uzaylı işgalini konu edinmiştir.İnsanların ileri bir medeniyet oldukları zamanda gerçekleşen bir uzaylı saldırısı sonucu yaşanacaklar anlatılır.

Kişisel Görüşüm:

Öncelikle seriyi 1 ay kadar önce izledim.Her bölümün 45-50 dakika sürmesi cidden tatmin ediciydi.Normal bir anime serisinden farkı yoktu.Çizimleri bence gayet başarılıydı.İçeriğine gelirsem anlatımda klasik uzaylı istilası desem de işlediği bütünlük bakımından olsun yada konunun geniş yelpazesinden ötürü mü bilinmez bana çok büyük keyif verdi.İnsanın kafasına gelmeyecek türde saldırı şekilleri ve bunlara karşı alınacak önlemler çok ilgimi çekti. Ayrıca tatmin edici bir sonun olması ve 6. bölüme kadar işlenen konun birbirini takip etmesi bu seriden çok keyif almamı sağladı.

Trailer:

Site Bağlantısı:

http://www.turkanime...-Blue-Earth-SOS

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.